Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 12

labukas,esu naujoke ir dar lebeda,nes nekertu kaip naudotis doh.gif as irgi ruosiuosi kaulu ciulpu persodinimui,tik ne lietuvoj.skaitinejau foruma ir nusprendziau isilieti i jusu gretas mirksiukas.gif nors negalvoju kas butu jei butu...o mastau optimistiskai rolleyes.gif bet reikia palaikymo smile.gif
Atsakyti
ir stipriausi gali paluzti blush2.gif o as nenoriu,as einu drasiai pirmyn,as dar jauna,noriu gyvent ax.gif o ir dukras reik uzaugint,reiks padet ir anukus augint,juk geriausias patarejas mama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 01 07, 10:38)
user posted image SVETA K. Su Šv.Kalėdom Jus - Pasiekit tai , ko norite. wub.gif

Aciu labai oro_buckis.gif

Skauda man ras pilvas,jau nebegaliu,dabar jau ir skrandis skauda,ir visi sonai,vz jau nebesuprantu kur tas skausmas doh.gif Geriu po 2 tabl.omeprazol.no-spa nepadeda.Kazkaip nesinori gydytuojai skambinti,kai israse is ligonines nieko gero nepasake apie ta pilva,tik gerti vaistus.O tas befunginas,koks jo poveikis?
Papildyta:
QUOTE(mou @ 2009 01 07, 13:49)
ir stipriausi gali paluzti blush2.gif o as nenoriu,as einu drasiai pirmyn,as dar jauna,noriu gyvent ax.gif o ir dukras reik uzaugint,reiks padet ir anukus augint,juk geriausias patarejas mama biggrin.gif

Sveika prisijungusi.Kantrybes tau console.gif Kokia tavo liga,leukemija? Papasakok daugiau.Del dukru drinks_cheers.gif as irgi dar turiu uzauginti.Tai butinai padesim dar ir anukus uzauginti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mou @ 2009 01 07, 13:49)

ir stipriausi gali paluzti blush2.gif o as nenoriu,as einu drasiai pirmyn,as dar jauna,noriu gyvent ax.gif o ir dukras reik uzaugint,reiks padet ir anukus augint,juk geriausias patarejas mama biggrin.gif



...ir gyvensi ir dukras uzauginsi,zvelk tiesiai ligai i akis ir kovok su ja negailestingai,stiprybes Tau ir Tavo namiskiams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
[quote=SVETA K.,2009 01 07, 15:06]
Aciu labai oro_buckis.gif

Skauda man ras pilvas,jau nebegaliu,dabar jau ir skrandis skauda,ir visi sonai,vz jau nebesuprantu kur tas skausmas doh.gif Geriu po 2 tabl.omeprazol.no-spa nepadeda.Kazkaip nesinori gydytuojai skambinti,kai israse is ligonines nieko gero nepasake apie ta pilva,tik gerti vaistus.O tas befunginas,koks jo poveikis?
Papildyta:



As patarciau nekesti skausmo ,o skambinti gyditojai,su laukimu tu nieko nelaimesi,o dar bedos gali prisidaryti.
Papildyta:
Sveikute Ugn*ine,kaip laikaisi? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 01 07, 15:06)
Skauda man ras pilvas,jau nebegaliu,dabar jau ir skrandis skauda,ir visi sonai,vz jau nebesuprantu kur tas skausmas doh.gif Geriu po 2 tabl.omeprazol.no-spa nepadeda.Kazkaip nesinori gydytuojai skambinti,kai israse is ligonines nieko gero nepasake apie ta pilva,tik gerti vaistus.O tas befunginas,koks jo poveikis?
Papildyta:

Carvel teisi, geriau pasiskambinkit, o nekentėkit. Tuo labiau, kad dabar darbo metas, juk nekelsit gydytojos iš patalų, o ir pačiai ramiau bus.
Iš anotacijos apie BEFUNGINĄ. "...vartojamas įvairios lokalizacijos vėlyvųjų vėžio stadijų atveju, taip pat skrandžio, ir dvylikapirštės žarnos opaligės, hiperacidinio gastrito, virškinimo trakto diskinezijos vyraujant atonijai atveju". Bet būtinai paklauskit gydytojos, ar Jums tikslinga. Mamytė vartoja ligos profilaktikai, o ADIS vartojo, kai buvo sutrikusi veikla, jei neklystų, ir sakė, kad gerai buvo. Laikykitės, mieloji ir skambinkit gydytojui. console.gif
Atsakyti
pas mane buvo kaip ir mazakraujyste nestumo pabaigoj,po gimdymo jau ir anemike patapau verysad.gif nusiunte pas hematologus,paeme is kaulo kaulu ciulpu biopsija unsure.gif gyde vitaminais b12,po menesio pakartojo "malonu tyrima" schmoll.gif sako yra kaulu ciulpu displazija,reik gydyt panasiai kaip ir leukemija,daryt kaulu ciulpu persodinima,nes tu jauna reik tau isgyt smile.gif dvi chemo,plauku neber biggrin.gif jau po pirmos.data nustatyta,vaziuosim,jau susitaikem kad sventes ligoninej rolleyes.gif likus keturiom dienom iki isvaziavimo recidyvas,gryzo liga-leukemija agresyvios formos blink.gif tabletes pristabdymui,chemo ir nauji vaistai Gemtuzumab(Mylotarg) verysad.gif jau yra bevei trys savaites po chemo,bet dar kraujas neatsistatineja g.gif
va tokios pas mane bedeles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mou @ 2009 01 07, 16:38)

pas mane buvo kaip ir mazakraujyste nestumo pabaigoj,po gimdymo jau ir anemike patapau verysad.gif nusiunte pas hematologus,paeme is kaulo kaulu ciulpu biopsija unsure.gif gyde vitaminais b12,po menesio pakartojo "malonu tyrima" schmoll.gif  sako yra kaulu ciulpu displazija,reik gydyt panasiai kaip ir leukemija,daryt kaulu ciulpu persodinima,nes tu jauna reik tau isgyt smile.gif dvi chemo,plauku neber biggrin.gif jau po pirmos.data nustatyta,vaziuosim,jau susitaikem kad sventes ligoninej rolleyes.gif likus keturiom dienom iki isvaziavimo recidyvas,gryzo liga-leukemija agresyvios formos blink.gif tabletes pristabdymui,chemo ir nauji vaistai Gemtuzumab(Mylotarg)  verysad.gif jau yra bevei trys savaites po chemo,bet dar kraujas neatsistatineja g.gif
va tokios pas mane bedeles mirksiukas.gif



Buk kantri mieloji 4u.gif
Papildyta:
Ugn*Ine,ko tyli,mes taip taves pasiilgom,papasakok apie save blush2.gif .
Atsakyti
gal kas zinot daugiau apie Gemtuzumab(Mylotarg),noreciau lietuviskos info blush2.gif sake jog vieni is naujesniu vaistu ir duoda gera rezultata g.gif
Atsakyti
QUOTE(mou @ 2009 01 07, 13:33)
labukas,esu naujoke ir dar lebeda,nes nekertu kaip naudotis doh.gif as irgi ruosiuosi kaulu ciulpu persodinimui,tik ne lietuvoj.skaitinejau foruma ir nusprendziau isilieti i jusu gretas mirksiukas.gif nors negalvoju kas butu jei butu...o mastau optimistiskai rolleyes.gif bet reikia palaikymo smile.gif

Sveika, mou, 4u.gif wub.gif
Įsiliek į mūsų būrelį. ax.gif Būtinai būk optimistė, ir tai tau padės pasveikti. Kuo didžiausios kantrybės ir stiprybės gydyme, tuo labiau, kad gausi naują vaistuką. Palaikančiųjų komanda čia stipri tongue.gif group.gif

***

Šiandien mažulyčiame ratelyje atšventėme mamytės 66-ajį gimtadienį. bigsmile.gif Su tortu ir kavute. Smagu. 4u.gif

Atsakyti
Linkėjimai Mamytei, Rasų lanka user posted image

Perduokit kuo nuoširdžiausius,spalvingiausius,šilčiausius sveikinimus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 01 07, 18:28)
Šiandien mažulyčiame ratelyje atšventėme mamytės 66-ajį gimtadienį.  bigsmile.gif  Su tortu ir kavute. Smagu.  4u.gif

SVEIKINU JUSU MAMYTE SU GIMTADIENIU!user posted image

Kai paskambinau gydytuojai i skyriu 15 val.jos jau nebuvo verysad.gif
Praeita karta tas pats buvo man,tik dabar ir skrandis skauda,vaziavau juk i ligonine su greitaja-pasake kad ne apendicitas,suleido nuo skausmo ie paleido.Pora dienu dar skaudejo ir praejo.
Atsakyti
[quote=rasų lanka,2009 01 07, 17:28]
Sveika, mou, 4u.gif wub.gif
Įsiliek į mūsų būrelį. ax.gif Būtinai būk optimistė, ir tai tau padės pasveikti. Kuo didžiausios kantrybės ir stiprybės gydyme, tuo labiau, kad gausi naują vaistuką. Palaikančiųjų komanda čia stipri tongue.gif group.gif

as jau gavau ju,tai man dabar idomu ar yra tokiu lietuvoj g.gif

Papildyta:
ir iskart dekoju uz palaikyma 4u.gif man patiko cia thumbup.gif todel ir nutariau prisiregistruoti mirksiukas.gif
Atsakyti