Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vieniša mama turi teisę į asmeninį gyvenimą?

Ilgai svarsčiau rašyt šitame vienišių skyrelyje,ar kitur kur kišt savo temą ax.gif
Situacija pas mane idomi, ne tipinė tokia. Turiu vaiką 2m. Laikinai grįžau gyvent į vaiko tėvo namus( pabrėžiu ne pas tėva).Su ex nepalaikau jokių santykių. Tiesiog reikėjo rinktis.Vaikas nuolat sirgo(alergija pelėsiui,beveik astma,nuolatiniai bronchitai ir kiti "gėriai").Ex gyvenimoji vieta geresnė nei aš pati galiu suteikt vaikui..Todėl laikinai šaltuoju sezonu grįžau i jo namus. Iškart apibrėžiau savo statusa- tipo aš laisva,jauna moteris,tau tik tavo vaiko mama ir tu i mane nedek jokiu vilčių. Tu man irgi reikalingas kaip šuniui penkta koja ax.gif Pagyvenau pora mėnesiukų ir prasidėjo nesamonės..Nuėjau į pasimatymą (bendrauju su mielu dūšiai vaikinu) tai dabar ex patapau šliundra,k, paliestuvė ir tt.. visi gražiausi necenzuriniai žodžiai buvo išdėstyti girdint vaikui dar pabrėžiant tavo mama tokia tavo mama anokia blink.gif Tai norėčiau sužinot forumiečių nuomonę apie mano situacija.Smerktina as persona ar nea g.gif rolleyes.gif unsure.gif cool.gif
Atsakyti
mano nuomone, kad kiekvienas laisvas zmogus turi teise rinktis. jei Jus laisva, tai Jusu valia rinktis, ka siandien, rytoj ir apskritai gyvenime veikti ir su kuom buti, kad tik Jusu pasirinkimas nekenktu artimiems ir aplinkiniams.
bet istiesu, tai Jums reikia labai konkreciai ir be pykciu issiaiskinti viska su savo ex... matyt, jis turi vilciu arba pyksta, kad Jus jau susiradote kazka, o jis ne, todel Jus taip ir vadina. bet pasikartosiu, ne su forumietiemis apie tai kalbetis reikia (juk nesat maza mergaite, kuri dar nezino kas yra blogai, o kas gerai, pati puikiai suprantat situacija, kurioje dabar esate), o su savo vaiko tevu. sekmes 4u.gif
Atsakyti
Dėkui už nuomonę 4u.gif .taip aš ne maža mergaitė. Kartais reikia perskaityt kitų žmonių nuomonę ir susidėliot visus taškiukus smile.gif
O ex nesiklauso nei mano argumentu nei mano nuomonės...tiesiog kaip ožys laikosi savo ax.gif užginčija viską.
Atsakyti
QUOTE(RIMINI @ 2009 01 07, 01:36)
Dėkui už nuomonę 4u.gif .taip aš ne maža mergaitė. Kartais reikia perskaityt kitų žmonių nuomonę ir susidėliot visus taškiukus smile.gif
O ex nesiklauso nei mano argumentu nei mano nuomonės...tiesiog kaip ožys laikosi savo ax.gif užginčija viską.



Na, mano sutuoktinis, kuris dabar tik procesinis priešininkas, tai vis dar mano, kad jam priklauso visos jo buvusios žmonos. Iš buvusios santuokos turi vaikelį, tai net jo močiutė prisispyrus kažkada klausinėjo vaiko - tavo mama turi draugą? Ar turi? Vaikas protingas - taip, sako, turi. Mane!
Vyras vis laukė, kol vaikas pradės kalbėti ir papasakos, ką mama veikia etc. Juokinga.
Atsakyti
QUOTE(Dalia B @ 2009 01 07, 02:10)
Na, mano sutuoktinis, kuris dabar tik procesinis priešininkas, tai vis dar mano, kad jam priklauso visos jo buvusios žmonos. Iš buvusios santuokos turi vaikelį, tai net jo močiutė prisispyrus kažkada klausinėjo vaiko - tavo mama turi draugą? Ar turi? Vaikas protingas - taip, sako, turi. Mane!
Vyras vis laukė, kol vaikas pradės kalbėti ir papasakos, ką mama veikia etc. Juokinga.

Egoistai tie vyrai..Viskas tik Jų tik Jiems ir tt..
Man baisiausia,kad kiša vaikus į tą š....kuo čia vaikutis dėtas.Padaro patogiu sau įrankiu..Tipo užvažiuosiu tau per skaudžiauisa vietą..Bet ką jie tuo nori pasiekt man nesuvokiama....
Atsakyti
Manau, daugelis vyru yra savanaudziai ir mano, kad buvusi zmona yra daiktas, kuriuo jie gali manipuliuoti.
Mano vyras irgi turi ta bruoza. Kai istekejau, jis po po keliu menesiu susirado meiluze. Nuo tada is jo girdejau vienintelius zodzius, kad as esu jam nereikalinga, kad as jo visos problemos, kad skiriames. Ilga laika meginau saugoti seima, daug ka atleidau, bet vis vien kiekviename zingsnyje vis gavau pasiulyma skirtis. Kai galiausiai plyso kantrybe ir sutikau skirtis, padejau taska, susiradau kita vyra. Sutuoktinis vire is pykcio tai suzinojes, mane irgi isvadino ir kurv..., ir sliundr..,
Manau, vyrui sunku matyti, kad tu kuri savo asmenini gyvenima, o jam gal tai padaryti vis nepavyksta. Greiciausiai jis nori, kad jam vienam tik sektusi ir gyvenimas judetu i prieki, o tu turi tuo laiku tik verkti ir atgailauti mirksiukas.gif
O kalbejimas gali ir nepadeti, nes logika kartais apeina zasinu galvas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RIMINI @ 2009 01 06, 23:20)
Laikinai grįžau gyvent į vaiko tėvo namus( pabrėžiu ne pas tėva).

Na čia dabar... Net viešbutyje gyvenant negalima vestis į kambarį pašalinių žmonių. O čia atsikraustė gyventi pas "svetimą" žmogų ir savo teises pumpuoja. Tai čiuožkit lauk "iš vaiko tėvo namų" ir dulkinkitės su kuo norit ir kada norit.
Vargšiukė... Oi oi oi.
Atsakyti
kuriam viesbutyje negalima i kambari pasaliniu zmoniu vestis? beje, temos atore ejo i pasimatyma, o ne i namus vede, nors siaip situacija zinoma slidoka, kad ir kokie geranoriski santykiai bebutu,vis tiek kas nors islenda
Atsakyti
O man tai is principo yra nepriimtina ir nesuvokiama, kaip galima pas ta pati ex atsikraustyti pagyventi. Jus pati zinote savo ankstesnius santykius su juo, jo charakteri, ir galite prognozuoti jo reakcija i tokius dalykus. Juk buna ex, kurie tikri draugai, apie sirdies reikalus galima kalbetis, patarimais dalintis. Aisku, retai. Jei jus zinote, kad tai ne tas zmogus, kad tai ne tas 'draugas', tai tikai naturalu, kad toks jusu elgesys ji tik provokuoja.
Atsakyti
QUOTE(RIMINI @ 2009 01 07, 00:20)
Ilgai svarsčiau rašyt šitame vienišių skyrelyje,ar kitur kur kišt savo temą ax.gif
Situacija pas mane idomi, ne tipinė tokia. Turiu vaiką 2m. Laikinai grįžau gyvent į vaiko tėvo namus( pabrėžiu ne pas tėva).Su ex nepalaikau jokių santykių. Tiesiog reikėjo rinktis.Vaikas nuolat sirgo(alergija pelėsiui,beveik astma,nuolatiniai bronchitai ir kiti "gėriai").Ex gyvenimoji vieta geresnė nei aš pati galiu suteikt vaikui..Todėl laikinai šaltuoju sezonu grįžau i jo namus. Iškart apibrėžiau savo statusa- tipo aš laisva,jauna moteris,tau tik tavo vaiko mama ir tu i mane nedek jokiu vilčių. Tu man irgi reikalingas kaip šuniui penkta koja ax.gif Pagyvenau pora mėnesiukų ir prasidėjo nesamonės..Nuėjau į pasimatymą (bendrauju su mielu dūšiai vaikinu) tai dabar ex patapau šliundra,k, paliestuvė ir tt.. visi gražiausi necenzuriniai žodžiai buvo išdėstyti girdint vaikui dar pabrėžiant tavo mama tokia tavo mama anokia blink.gif Tai norėčiau sužinot forumiečių nuomonę apie mano situacija.Smerktina as persona ar nea g.gif  rolleyes.gif  unsure.gif  cool.gif

Situacija kvaila, o tai kai jis(ex) sužino , kad jūs kažką susiradot , jūs jam pati pasipasakojat ar čia kaip????????????
Atsakyti
QUOTE(Rudze @ 2009 01 07, 07:05)
Manau, daugelis vyru yra savanaudziai ir mano, kad buvusi zmona yra daiktas, kuriuo jie gali manipuliuoti.
Mano vyras irgi turi ta bruoza. Kai istekejau, jis po po keliu menesiu susirado meiluze. Nuo tada is jo girdejau vienintelius zodzius, kad as esu jam nereikalinga, kad as jo visos problemos, kad skiriames. Ilga laika meginau saugoti seima, daug ka atleidau, bet vis vien kiekviename zingsnyje vis gavau pasiulyma skirtis. Kai galiausiai plyso kantrybe ir sutikau skirtis, padejau taska, susiradau kita vyra. Sutuoktinis vire is pykcio tai suzinojes, mane irgi isvadino ir kurv..., ir sliundr..,
Manau, vyrui sunku matyti, kad tu kuri savo asmenini gyvenima, o jam gal tai padaryti vis nepavyksta. Greiciausiai jis nori, kad jam vienam tik sektusi ir gyvenimas judetu i prieki, o tu turi tuo laiku tik verkti ir atgailauti mirksiukas.gif
O kalbejimas gali ir nepadeti, nes logika kartais apeina zasinu galvas doh.gif

siaubas kai dvi pusės nesusišneka.aš pastaruoju metu net nebešneku,bijau gaut į galvą blink.gif

QUOTE(Medinis @ 2009 01 07, 09:15)
Na čia dabar... Net viešbutyje gyvenant negalima vestis į kambarį pašalinių žmonių. O čia atsikraustė gyventi pas "svetimą" žmogų ir savo teises pumpuoja. Tai čiuožkit lauk "iš vaiko tėvo namų" ir dulkinkitės su kuo norit ir kada norit.
Vargšiukė... Oi oi oi.


Medini,ne aš tą vyrą palikau.jis mane besilaukiančią metė,mat pasijuto apgautas. vaikuti per anksti pasidarė lotuliukas.gif tada atsirado kita meilė pas jį. aš daug mačiau,daug išgyvenau visko, tuo periodu kai atrodo žmogus turi džiaugtis,būt laimingas ir tt..Aš jį mylėjau, buvau pasiruošus atleist, bet jam to tada nereikėjo..dabar tipo prisireikė manęs kai niekas į jį nebžiūri..kodėl aš turėčiau žiurėt.. aš negyvenčiau su vaiku jo namuose jei jis sugebėtų išlaikyti vaiką( dabar alimentai nuolat vėluoja ir yra tokie maži,kad papūsk prieš vėja net mokesčiu bute gyvevant nesumokėsi..tai dėl gyvenamos vietos nelabai drįstu kaltint save..
QUOTE(shiva1 @ 2009 01 07, 09:27)
kuriam viesbutyje negalima i kambari pasaliniu zmoniu vestis? beje, temos atore ejo i pasimatyma, o ne i namus vede, nors siaip situacija zinoma slidoka, kad ir kokie geranoriski santykiai bebutu,vis tiek kas nors islenda

i namus net nesugalvočiau vestis,o bet koks normalus bičas ir neitų pas moteriškę į namus kuri gyvena pas savo ex..nu nebent totalus extremalas..o man tokiu nereikia.man reikia žmogaus kuris mane suprastų,man reikia jo švelnumo ir tt.patys suvokiat blush2.gif

QUOTE(ciuke @ 2009 01 07, 09:54)
O man tai is principo yra nepriimtina ir nesuvokiama, kaip galima pas ta pati ex atsikraustyti pagyventi. Jus pati zinote savo ankstesnius santykius su juo, jo charakteri, ir galite prognozuoti jo reakcija i tokius dalykus. Juk buna ex, kurie tikri draugai, apie sirdies reikalus galima kalbetis, patarimais dalintis. Aisku, retai. Jei jus zinote, kad tai ne tas zmogus, kad tai ne tas 'draugas', tai tikai naturalu, kad toks jusu elgesys ji tik provokuoja.

pasikartosiu,jei jis moketu alimentus normalius ir laiku,nereikėtų man tupėt jo name..aš gi negaliu art per kelis darbus,nepajėgiu fiziškai,be to vaikui reik mamos,ne pinigų..
o ankstesni santykiai iki nėštumo buvo puikūs..žmogus arba mane agaudinėjo meistriškai arba jam toks šokas ištiko,kad pasikeitė 100proc..

QUOTE(braske 8 @ 2009 01 07, 12:49)
Situacija kvaila, o tai kai jis(ex) sužino , kad jūs kažką susiradot , jūs jam pati pasipasakojat ar čia kaip????????????

jis spėlioja..as sakau kad su kolegėm kavinej sėdžiu ar pan..taip sakant nekaltas melas..ir aplamai sakau man reikia porai valandu i miesta,kodel aš jam turiu teisintis cool.gif
Atsakyti

O vaika paliekate su tevu kol pasimatymuose bunat ???

Tiesa pasakius net nenustebau perskaicius tema, nes gyvenate jo namuose, jo teritorijoje tai jis ir kelia savo reikalavimus ir taisykles...

O kiek laiko planuojate pas ji gyventi, kol susirasit nauja vyra ??? Nes kaip suprantu daugiau dirbti tam, kad atskirai gyventi jus neketinate ???

Na nezinau, del vaiko galima padaryti viska ir gyventi su ex jei nuo to priklauso vaiko sveikata, bet primiausiai ieskociau iseiciu del saves ir vaiko, o ne naujo vyro g.gif

O siaip tai vienintelis patarimas ignoruokite jo tokius pasisakymus ir viskas...
Atsakyti