Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas

3 dalis
Toliau diskutuojam apie kontraceptinį žiedą ax.gif

Naudingos informacijos galite rasti ČIA

user posted image

Atsakyti

QUOTE(tindiriushka @ 2008 11 16, 18:05)
o čia visoms lytinis potraukis dingo?  unsure.gif

Naudoju KŽ jau ne vienus metus ir niekas man nedingo mirksiukas.gif Tik ramesnė pasidariau, nes nebijau pamiršti išgerti tabletę biggrin.gif
Aš tikriausiai į blogas vaistines vaikštau, nes be recepto KŽ neparduoda. Ilgalaikis receptas - 6 mėnesiams.
Mano gydytoja sakė, kad kas 4-5 metus reikia daryti pertraukėlę po bet kokių kontraceptikų.
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 01 07, 17:22)
Naudoju KŽ jau ne vienus metus ir niekas man nedingo mirksiukas.gif Tik ramesnė pasidariau, nes nebijau pamiršti išgerti tabletę biggrin.gif
Aš tikriausiai į blogas vaistines vaikštau, nes be recepto KŽ neparduoda. Ilgalaikis receptas - 6 mėnesiams.


drinks_cheers.gif
Man irgi potraukis nedingo, gal net kaip tik padidėjo, nes su žiedu labai saugiai jaučiuos ax.gif

Aš vaistinėj sakau duokit Nuvaring, tai tik paklausia ar turiu receptą, sakau, kad turiu (šiaip aš jį ir turiu) ir duoda, net neprašo parodyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 07 sausio 2009 - 23:20
[SOFIJA5,2009 01 07, 18:22]
Tik ramesnė pasidariau, nes nebijau pamiršti išgerti tabletę biggrin.gif

Na, pamirst ir pleistro neimanoma smile.gif o ziedas tai siek tiek kartais nepatogu... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamile-Mile @ 2009 01 08, 12:28)
[SOFIJA5,2009 01 07, 18:22]
Tik ramesnė pasidariau, nes nebijau pamiršti išgerti tabletę biggrin.gif

Na, pamirst ir pleistro neimanoma smile.gif o ziedas tai siek tiek kartais nepatogu... sad.gif


Užmiršt viską įmanoma, pleistrą užsiklijuot irgi mirksiukas.gif

O dėl ko žiedas kartais nepatogu? Ką jis daro nepatogaus? Ar čia psichologiškai, nes žinai jog ten kažkas yra? biggrin.gif
Asmeniškai man, kaip tik su pleistru nepalyginamai nepatogiau buvo g.gif
Atsakyti
o tema nauja - prisiregistruoju.... smile.gif
Atsakyti
Man pleistras irgi nelabai patiko, nes kazkaip jau nuo jo ne kokie salutiniai poveikiai man pasireiksdavo, o apie zieda man irgi labai idomu suzinoti, turiu recepta, bet galvoju, kazin ar su juo irgi nebus kaip su pleistru kruva pasaliniu poveikiu?
Atsakyti
as manau jei buvo nuo vieno, bus ir nuo kito, tik gal mazesni arba kiti salutiniai poveikiai...
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2009 01 08, 17:13)
Man pleistras irgi nelabai patiko, nes kazkaip jau nuo jo ne kokie salutiniai poveikiai man pasireiksdavo, o apie zieda man irgi labai idomu suzinoti, turiu recepta, bet galvoju, kazin ar su juo irgi nebus kaip su pleistru kruva pasaliniu poveikiu?


Tai gal tau pleistras tiesiog netiko?

O dėl žiedo - gal ir psichologiškai, gal netiko - negalėčiau taip tiksliai pasakyt. Turbūt auksinė taisyklė - kiekvienai savo smile.gif
Atsakyti
Aš tabletes pakeičiau į KŽ ir per pirmą mėnesį apturėjau toooookį uždegimą, kad baisesnio skausmo apskritai gyvenime nesu turėjusi blink.gif blink.gif blink.gif Gal dėl to, kad nespėjau prie jo priprasti, bet man tas žiedas TEN tikrai nepatogus buvo, mano vyrui irgi blush2.gif Kai išsigydžiau, pakeičiau į pleistrą. Jau beveik 2 metus naudoju, patogiau nei žiedas ir šiek tiek mažesni šalutiniai poveikiai nei tablečių.
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2009 01 08, 16:13)
Man pleistras irgi nelabai patiko, nes kazkaip jau nuo jo ne kokie salutiniai poveikiai man pasireiksdavo, o apie zieda man irgi labai idomu suzinoti, turiu recepta, bet galvoju, kazin ar su juo irgi nebus kaip su pleistru kruva pasaliniu poveikiu?


Kol nepabandysi, nesužinosi. Kiekvienai skirtingai viskas juk būna smile.gif

QUOTE(Kamile-Mile @ 2009 01 08, 16:26)
O dėl žiedo - gal ir psichologiškai, gal netiko - negalėčiau taip tiksliai pasakyt. Turbūt auksinė taisyklė - kiekvienai savo smile.gif


Tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos siokia tokia nelaime ivyko su ziedu doh.gif
likus 3 dienom iki ziedo isemimo santykiu metu jis iskrito, ir mes to nepastebejome unsure.gif
pasiskaiciau "instrukcijoje" kad galima arba deti nauja zieda ir praleisti menesines arba jo jau nebedeti atgal ir laukti is karto menesiniu - t.y. paankstinti siek tiek cikla
pasirinkau butent si varianta


ar kam nors taip buvo nutike? ar viskas ok buvo? nerimstu...
zinau kad kelios dienos pries menesines neturetu buti vaisingos, bet vis tiek nejauku unsure.gif
Atsakyti