Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip modeliuoti, kurti rūbus ?

Uzsinorejau pati kurti rubus mirksiukas.gif - tik vat kad nusipieshti grazia moterishke, ant kurios jau dizaineriai paisho modelius busimu rubu, nemoku. Maciau kad siuvejos, dizaino namai tokias turi.

Gal zinote kur galeciau gauti ? Nes net neznau kaip ieshkoti, kaip uzvadinti ieshkant blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2009 01 07, 13:07)
Uzsinorejau pati kurti rubus  mirksiukas.gif  - tik vat kad nusipieshti grazia moterishke, ant kurios jau dizaineriai paisho modelius busimu rubu, nemoku. Maciau kad siuvejos, dizaino namai tokias turi.

Gal zinote kur galeciau gauti ? Nes net neznau kaip ieshkoti, kaip uzvadinti ieshkant  blush2.gif



nejau nera megstanciu uzsiimti kuryba ?
Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2009 01 07, 14:31)
nejau nera megstanciu uzsiimti kuryba ?

yra yra
tik koki modeli gali nusikopint is zurnalu ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 01 08, 13:48)
yra yra
tik koki modeli gali nusikopint is zurnalu ir tiek  mirksiukas.gif



ne taip mane matyt supratot ax.gif

ten modeliuotojos turi tokius nuogu zmoniu trafaretus ish priekio jie ir ish nugaros - na toks kad ant jo jau galima butu pieshti rubelius
blush2.gif

Atsakyti
Sveika, na zinau Tavo beda, cia visu pradedanciuju galvos skausmas biggrin.gif bet geriausias budas ismokti, tai kopijuoti tiesiog, veliau ranka savaime igunda. Is zurnalu gali ne nebandyt kopijuot, nes zmogaus figura foto neatitinka tikruju proporciju, ir piestinis variantas gausis labai nenaturalus. Imesciau keleta pavyzdziu, bet neisivaizduoju, ar beturiu tu eskizu kataloga, kur buvau prisirinkus... verysad.gif Bet pabandysiu kazka rast... mirksiukas.gif
Atsakyti
Geriausias variantas butu rasti sia knyga kokioj bibliotekoj ir atsispausdinti, nemazai yra pavyzdziu.
user posted image
Na, pradziai idesiu tokius paprastu figuru pavyzdzius:
user posted image
user posted image
user posted image
O cia siaip grozis biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

O per google bandyk ieskoti pagal raktinius zodzius: fashion design drawing,
fashion figure templates ir pan... Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautuke: 09 sausio 2009 - 20:02
bigsmile.gif
bigsmile.gif
bigsmile.gif
o kaip faina
net pati modelius uzsinorejau papaisyti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kai mokiausi kolegijoj, mus mokino piesti sia panele. proporcijos ugiui yra "6galvos" t.y. padalini vertikale i 6 lygias dalis - tai bus zmogaus ugis, viena dalis yra galva. o toliau nebeatsimenu, bet autuke idejusi puikiu pavyzdziu, pagal kuriuos puikiai gali pasiskaiciuoti proporcijas (uz vieneta imk galvos auksti). Sekmes darbuose mirksiukas.gif na jei ka ne taip parasiau prasau mane pataisyti, mokslus baigiau jau labai seniai - tad ir zinios gali buti pasenusios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2009 01 09, 21:35)
Kai mokiausi kolegijoj, mus mokino piesti sia panele. proporcijos ugiui yra "6galvos" t.y. padalini vertikale i 6 lygias dalis - tai bus zmogaus ugis, viena dalis yra galva. o toliau nebeatsimenu, bet  autuke idejusi puikiu pavyzdziu, pagal kuriuos puikiai gali pasiskaiciuoti proporcijas (uz vieneta imk galvos auksti). Sekmes darbuose  mirksiukas.gif  na jei ka ne taip parasiau prasau mane pataisyti, mokslus baigiau jau labai seniai - tad ir zinios gali buti pasenusios  ax.gif


Na tada man bus garbe pataisyti biggrin.gif 4u.gif
Turiu cia net pavyzdi pasidejus, kad nesuklysciau cool.gif
Padalinkit zmogaus figura i 8 lygias dalis ir stai kas gausis:
1/8 - galva;
3/8 - uzima atstumas nuo virsugalvio iki liemens;
4/8 arba 1/2 t.y. zmogaus vidurys bus ties klubais biggrin.gif
Pridekim dar dvi dalis ir bus jau keliai mirksiukas.gif
Plius dar dvi ir turim visa zmogeliuka thumbup.gif ( kojos uzima 4 dalis- nuo klubu)
Na tikiuos aiskiau, kam idomu... 4u.gif
Ir dar imetu vizualu pavyzduka, gaila moters neradau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautuke: 10 sausio 2009 - 12:07
QUOTE(Vovere @ 2009 01 07, 13:07)
Uzsinorejau pati kurti rubus  mirksiukas.gif  - tik vat kad nusipieshti grazia moterishke, ant kurios jau dizaineriai paisho modelius busimu rubu, nemoku. Maciau kad siuvejos, dizaino namai tokias turi.

Gal zinote kur galeciau gauti ? Nes net neznau kaip ieshkoti, kaip uzvadinti ieshkant  blush2.gif


na as turiu keleta nuogu moteru figuru piesiniu nusiskenavus, pati mokaus dizaina, tai jei dar domina galeciau i meila atsiusti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo celestess: 10 sausio 2009 - 17:35
gal kas zinot, kur galima rast, kaip rubus siaurint? pvz kelnes siuo metu aktualios smile.gif
nusipirkau siuvimo masina, bet siuvime dar prie nuliuku smile.gif
Atsakyti
Va cia tai grozis - kaip tik shito man ir reikia

Kaip tau aciu wub.gif

dabar uzsiimsiu kuryba wub.gif

aciu aciu aciu



QUOTE(Jautuke @ 2009 01 09, 20:16)
Sveika, na zinau Tavo beda, cia visu pradedanciuju galvos skausmas biggrin.gif bet geriausias budas ismokti, tai kopijuoti tiesiog, veliau ranka savaime igunda. Is zurnalu gali ne nebandyt kopijuot, nes zmogaus figura foto neatitinka tikruju proporciju, ir piestinis variantas gausis labai nenaturalus. Imesciau keleta pavyzdziu, bet neisivaizduoju, ar beturiu tu eskizu kataloga, kur buvau prisirinkus...  verysad.gif Bet pabandysiu kazka rast...  mirksiukas.gif

Atsakyti