Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo metu vaikui sustojo sirdis.

15 nestumo savaite vaikui sustojo sirdis ,ar nezinote kaip toliau viskas vyksta? art daromas abortas iskart ar gali moteris iskraujuoti savaime vaisiu,ar nepavojinga su negyvu vaikeliu vaikscioti kelias savaites.Galbut zinote del ko taip atsitinka?aciu uz atsakymus ir pasidalintomis ziniomis.
Atsakyti
QUOTE(AGORIA @ 2009 01 07, 16:59)
15 nestumo savaite vaikui sustojo sirdis ,ar nezinote kaip toliau viskas  vyksta? art daromas abortas iskart ar gali moteris iskraujuoti savaime vaisiu,ar nepavojinga su negyvu vaikeliu vaikscioti kelias savaites.Galbut zinote del ko taip atsitinka?aciu uz atsakymus  ir pasidalintomis ziniomis.

man buvo 17 sav kai su didziuliu skausmu nuveze i ligonine ten pasake kad 2 sav nesioju negyva vaisiu nes jis buvo nustojes vystytis nuo 15 sav o as nieko nejauciau iki to ligoninej dare valyma
Atsakyti
o tau jokio uzkretimo nesusidare? iskarto dare valyma ar lauke kol atkibs?
Atsakyti
Būna kad ir natūraliai išsivalo, mano draugė persileido apie 20 savaitę, viskas labai gerai natūraliai išsivalė, bet vistiek teko gultis į ligoninę, nes ir to kraujo daug ir procesas na ne iš maloniųjų, plius nežinai kada tas natūralus prasidės, gali ir darbe ir viešajam tualete.

Atsakyti
QUOTE(AGORIA @ 2009 01 07, 17:50)
o tau  jokio uzkretimo nesusidare? iskarto dare valyma ar lauke  kol atkibs?

uzkretimo jokio nebuvo tik tiek kad sake vaisius jau buvo pradejas puti o valyma dare ta pacia diena nes ligoninej nubego vandenys ir su dideliu kraujavimu pradejo dalintis placenta gabalais o vaikiukas irgi jau buvo ties iskritimo riba
Atsakyti
O Jezau, moteriskos.. kaip skaudu.. uzjauciu..
Atsakyti
na jus mane ir isgasdinot blink.gif
niekada apie tai nepagalvojau, kad gali taip imti is niekur nieko ir ivykti....
cia kazkas ziauraus verysad.gif
tikrai uzjauciu kam taip nutiko....
Atsakyti
cia atsitiko ne man, bet man labai ydomu,kodel daktarai suzinoja,kad moteris jau dvi savaites nesioja negyva vaisiu dar nedare isvalymo ir liepe toliau vaikscioti savaite gal dvi,kol kraujuot prades,o jei neiskraujuos,tuomet isvalys,man tai taip pavojinga moteriai atrodo,o apie vaikeli tai isviso neturiu ka komentuoti,juk gali ir y klozeta iskristi.nors as neatsimenu kokio dydzio vaisius tuo laikotarpiu buna blink.gif
Atsakyti
na gydytotoja manes netikrino ultragarsu patikrino 6 sav ir viskas o ir as nejutau nieko bloga ta vakara ismaudziau dukra ir nunesiau paguldyti jai 4m buvo tai visgi svoris buvo o po to nunesimo gavosi progresas pradejo mausti pilva o po kokios val jau raiciausi kaip per gimdyma o svarbiausia niekas nepasako nuo ko viskas ivyko paklausus mikciojo mikciojo ir issisukinejo nors zinojau kad vaikuti jau buvo istyre
na po to visko po 8 men vel pastojau tai sy karta ultragarsu tikrino labai daznai ir aciu likimui isneiojau laimingai
Atsakyti
Niekas tau neatsakys i klausima kodel tai atsitiko. paprasciausiai ivyko tai ir tiek. ir tokiu atveju yra tikrai nemazai. lauke pradzios issivalymo? organizmas atmeta tobulai tai ko jam nereikia, matai savaime issivalymo nebus laukiama. bus daroma abrazija, tik tada kai prasideda atmetimas, tai atsidaro gimdos kaklelis naturaliai, vyksta gimdymas va tada ir daro abrazija. neiskris tas vaikas taip paprastai kaip tu manai, bus ir saremiai ir viskas kol atsivers kaklas.
Uzuojauta jai ir tiek, nors to skausmo neaprasysi zodziais... ir niekas jo nesupras, kol jo neisgyvens. tai tiek, stiprybes.
Atsakyti
Mano pazystama buvo 31sav nestume kai sirdele vaiko nustojo plakti. Lialiukas myre. Dare skruodima, placenta tikrino, bet atsakima mirties nezinomas
Atsakyti
mano vaikucio sirdele sustojo 15 savaite, as is viso nieko nejutau, ta diena man turejo daryti tyrimus, ir pamate, kad jau sustojusi sirdute arba ta pacia diena, arba diena pries tai verysad.gif Kita diena dare abrazija, tai yra, sudetinga aborta. Sake, kad labai negerai nesioti negyva kudiki, nes jis pradejes irti gali pakenkti mamytei. Nenoriu net prisiminti to laiko, labai skaudu, nors praejo jau daugiau ne du metai...
Papildyta:
o kodel taip atsitiko, niekas nepaaiskino. Su gimda ir placenta viskas buvo gerai, tyrimai geri, tiesiog kartais taip nutinka.......
Atsakyti