Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo metu vaikui sustojo sirdis.

mano draugei jau 9m,mire kudikis,ji nebejaute judesiu,tai priverstini gimdyma padare.baisu,kai zinai kad negyva kudiki gimdai ir sunku gimdyt,ji ilgai vaikciojo lyg nesava,bet dabar turi du vaikucius thumbup.gif
Atsakyti
Mano leliukas mire 12 savaite. verysad.gif Tiesiog viena vakara pradejau kraujuoti, vyras iskviete greitaja ir isveze i ligonine. Ryte ultragarsu pamate, kad jis negyvas ir padare abrazija. Dar ir dabar pamenu kaip verkiau operacinej o sesele leptelejo: ,,ko verkiat? Juk ne pirmas o trecias'' doh.gif bash.gif Dabar turiu ir trecia, ir ketvirta bet ta ivyki iki siol pamenu ir niekada nepamirsiu verysad.gif
Atsakyti
siaubas kaip baisu ir liudna... cray.gif uzuojauta toms, kurios ta patyre.
Atsakyti
unsure.gif Ojėj...

Tikrai, užuojauta, toms, kurias šitaip nuskriaudė Dievulis.
Atsakyti
uzuojauta visoms tai patyrusioms. Kaip sakoma Dievulis atima, bet ir duoda.........

per puse metu turejau dvi abrazijas....gydytojua liepe metus pailsinti organizma ir pasidaryti visus imanomus tyrimus. ir isivaizduojat - tik po dvieju menesiu jau vel buvau pastojusi doh.gif pazizurekite i mano liniuote - beveik kas vakara dekoju dievuliui ir visiems sventiesiems uz si stebukla.

reikia tik tiketi ir labai noreti..
Atsakyti
[quote=ausra33,2009 01 08, 17:21]
o po to nunesimo gavosi progresas pradejo mausti pilva o po kokios val jau raiciausi kaip per gimdyma o svarbiausia niekas nepasako nuo ko viskas ivyko

eina sau, as daba persigandau nesveikai, nes man ir buvo uzeje skausmeliai apacioj, ir ne karta, bet galvojau, kad maziukas duodasi eilini karta.. nors maziuka dar ir dabar jauciu kaip spardos bet vistiek neramu... unsure.gif o pas daktare tik kita sav... unsure.gif
uzjauciu tas, kurios turejo patirt toki skausma.. ir kodel Dievulis buna toks negailestingas cray.gif
Atsakyti
Mano leliukas nustojo vystytis mazdaug 18 sav. verysad.gif Pamate echoskopu, kad nebeplaka sirdele,pati nieko nejauciau. Jau didelis buvo, sake reiks gimdyti, bet paskui padare abrazija kaivyras pinigu dave blink.gif Nekoks turetu buti jausmas gimdyti negyva kudikeli...
Bet tai buvo jau seniai, dabar turiu du grazius bernus 4u.gif
Atsakyti