Įkraunama...
Įkraunama...

Mokymasis plaukti

Bandau atidaryt nauja temele ir sulaukti susidomejusiu.
Nors jau esu ir ne vaikas, bet plaukti iki siol taip ir neismokau schmoll.gif . Dabar tokia mintis atejo palankyt mokymo pamokas ir pagaliau atsikratyt to nemokejimo. Kad butu kiek drasiau, kvieciu i kompanija irgi tokias pat nemokancias kartu lankyt.
Labai padorios kainos ir vieta Lietuvos vaiku ir jaunimo centre....Galeciau aisku ir i kita vieta - Impuls ar dar kur nors.
Tikiuosi, kad atsiras susidomejusios 4u.gif
Atsakyti
Labas
As nemoku plaukti blush2.gif Noreciau ismokti, bet galeciau lankyti tik vakarais po darbo arba savaitgaliais.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2009 01 14, 14:39)
Labas
As nemoku plaukti blush2.gif Noreciau ismokti, bet galeciau lankyti tik vakarais po darbo arba savaitgaliais.



Kaip smagu, kad atsiliepei smile.gif ...Tai man irgi toks tik laikas ir tinka, nes irgi dirbu....
Gal ismoksim kartu , ir drasiau ir smagiau butu dviem....
Atsakyti
Jau nuo kitos savaites matyt startuosim lotuliukas.gif smile.gif
Atsakyti
Mačiau LVJC yra suaugusiųjų grupė, kaip tik mažajam baseine moko plaukti, nebijokit nevieni esat 4u.gif
Atsakyti
O gal tiksliau galėtumėt parašyti kur galima išmokt plaukti? aš iš kauno, o jūs iš kur? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaD @ 2009 01 29, 15:23)
O gal tiksliau galėtumėt parašyti kur galima išmokt plaukti? aš iš kauno, o jūs iš kur?  4u.gif



Skaiciau, kad sveikatingumo centre "Linija" teikiamos plaukymo mokymo paslaugas.....O gal ir Impulsai yra ir Kaune - ten irgi galima pasiteiraut, nes Vilniuje galima mokytis ir "Impuls" sporto klube.....Deja, daugiau nezinau, nes pati esu is Vilniaus.....
Atsakyti
QUOTE(Zana @ 2009 01 29, 18:04)
Skaiciau, kad sveikatingumo centre "Linija" teikiamos plaukymo mokymo paslaugas.....O gal ir Impulsai yra ir Kaune - ten irgi galima pasiteiraut, nes Vilniuje galima mokytis ir "Impuls" sporto klube.....Deja, daugiau nezinau, nes pati esu is Vilniaus.....

Tai va, kad Vilniuj visko daug daug smile.gif Reiks pasidomėti kaip čia Kaune, nes norėtųsi išmokt plaukti.. Kiekvieną vasarą paskui net į vandenį gėda lipti ir kaip vaikui turkštis pakrantėse ax.gif
Atsakyti
O kokios kainos? smile.gif Reiktu ir man kada nors ismokti plaukti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Butent....man irgi labai geda - arba dar geriau vaizda daryt, kad plauki biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ...Tai pasidomek apie ta "Linija" Kaune g.gif , ten tikrai mokina plaukt


QUOTE(DijaD @ 2009 01 29, 19:00)
Tai va, kad Vilniuj visko daug daug  smile.gif Reiks pasidomėti kaip čia Kaune, nes norėtųsi išmokt plaukti.. Kiekvieną vasarą paskui net į vandenį gėda lipti ir kaip vaikui turkštis pakrantėse  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Zana @ 2009 01 29, 21:55)
Butent....man irgi labai geda - arba dar geriau vaizda daryt, kad plauki  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ...Tai pasidomek apie ta "Linija" Kaune g.gif , ten tikrai mokina plaukt

Internete kažkaip maža info arba šiandien man nesiseka jame raustis 4u.gif Bet kolkas tik aišku tiek, kad Kaune "Linijos" klube yra tik pirčių salonas. Na, dar bandysiu paieškot info apie plaukimą.. g.gif
Atsakyti
Sveikutes,o gal zinote kur Klaipedoje mokina plaukti?
Atsakyti