Įkraunama...
Įkraunama...

Smashbox & Stila

Atidarau temą apie užsieny išties gerai žinomą kosmetiką Smashbox ir Stila smile.gif

Prašom pasidalinti įspūdžiais , nes manau kad tikrai ne viena jau esat išmėginusi
šią kosmetiką.

Mano patirtis naudojant šių firmų kosmetiką nėra didelė, sakyčiau netgi
minimali, tačiau manau verta atidaryti atskirą temą, sujungiau
abiejų firmų pavadinimus vienon temon, nes manau taip tema
bus aktyviau vartoma ir diskutuojama
ax.gif

Štai apie jas

Stila

Smashbox

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 07 sausio 2009 - 21:42
Jau senai naudoju Stila Lip Glaze, renkuosi vis skirtingus atspalvius. Pats paciausias lupi blizgis thumbup.gif
Maloniai tepasi, nesijaucia taip lyg kliju butum uzsitepus o jau kvapas wub.gif

Smashbox kazka esu pirkus kelis kartus, bet man tada uz ta pacia kaina geriau patinka MAC
Atsakyti
Smashbox turiu antakių šepetėlį, labai labai patinka thumbup.gif
Labai man Smashbox šepetėlių dizainas gražus, raudoni koteliai bigsmile.gif

user posted image


beigi šiuo metu laukiu Smashbox naujienos lūpų blizgio, kuris keičiasi priklausomai nuo lūpų pigmentacijos intensyvumą spalvos rolleyes.gif rodos teisingai parašiau rolleyes.gif

user posted image

Atsakyti
Nepatiko smashbox juodas pravedimas,nes labai kietas todel labai neryskus.
Stila turejau toki pagrinda blakstienu tusui,nieko plika akim matomo nedare tai ir nesiterliojau
Atsakyti
Traukiu tema virsun 4u.gif
Atsakyti
Turiu kreminius seselius, blin, bet niu niekaip neprisiruosiu jais pasimaliavotis. Taip ir guli nauji. Geda. blush2.gif
Atsakyti
Oi, vika, nusikaltima darai doh.gif supudysi gera daikta lotuliukas.gif
imesk nuoroda katrie cia tie geruliai? kokia spalva taviskiu ?
Atsakyti
Niu geda, geda blush2.gif , zinau. Bet vis kazkaip rankos nedaeina. ax.gif
Va mano kokie:
user posted image
Realiai tai grazesnes spalvos.
Atsakyti
idomios spalvos, tai cia juos su plunksnele tepti reik kaip liner'iu ane? ax.gif
Atsakyti
Zinai seip tai cia Cream Eye Shadow. Ir kaip suprantu juos tepti kaip paprastus seselius. Bet tarkim ta melsva spalva man per ryski tai su ja gerai atrodis butent pravedimai.
As asmeniskai kreminius seselius labiau megstu nei tuos paprastus presuotus. Tik kad dabar ner kur maliavotis. Kai dirbau tai dag dazydavausi o dabar kai namie su vaiku sedziu tai nebent i miska.
Atsakyti
Nu ir i miska reikia pasigrazinti gi, siaip laikais miskai pilni zmoniu yra
kam pasirodyti tongue.gif mirksiukas.gif biggrin.gif o tai net nemeginai ne vieno kartelio? unsure.gif
Atsakyti
Su pirstu tai truputuka perbraukiau, spalvos tikrai geros. Kada oras susils ir eisiu i miska tai pazadu pasimaliavosiu. hihihi.gif
Atsakyti