Įkraunama...
Įkraunama...

Žaliakalnio pradinė mokykla

Sveikutės,
gal kas žinot,kaip šiuo metu Žaliakalnio pradinės lygis,kaip į ją patekti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamo @ 2008 11 28, 14:03)
Sveikutės,
gal kas žinot,kaip šiuo metu Žaliakalnio pradinės lygis,kaip į ją patekti? mirksiukas.gif


na kokia mokykla toks ir lygis.Patekti paprastai juk nesurenka pradinių klasių. Nors mums kaip reikėjo tai ir vokelį nešėm kitaip nebūtume patekę. Žodžiu patarimas būtų geriau nenorėkite į šitą "mokyklą",nes iš tiesų kaip minėjau čia yra baisu.
Atsakyti
sveikos visos.

mano sunus siuo metu mokosi ketvirtoje klaseje Zaliakalnio pradinej. niekada nesu pasakiusi blogo zodzio apie sia mokykla ir nesakysiu. superine mokykla. galbut del to, kad jis mokosi pas mokytoja, kuri tikrai visu mokytoju pavyzdys. tikrai ir mokslai aukstam lygy ir vaikai kaip pas mama... patys geriausi zodziai apie sia Mokytoja.

rinkliavos mokykloj nemazos, bet del savo vaiku juk renkame:) ka padarysi, kad gyvename tokioj valstybej, kur net normalaus apsvietimo mokykloje negali valstybe sufinansuoti. del to, kad vaikai turi eiti po pietu i mokykla, zinoma, irgi nera gerai. bet kai zinai, kad vaikas gauna gera issilavinima, tai i visa kita uzmerki akis... tuo labiau, kad po pietu eina tik metus.

jei kas nors norit kokios nors konkretesnes info, rasykit i az. nepazadu greitai atsakyti, nes retai cia uzsuku, bet tikrai atsakysiu:)
Atsakyti
Paskutiniu metu buvo sujungtos dvi temos apie Kauno Žaliakalnio mokyklas.O juk tai dvi skirtingos mokyklos-Žaliakalnio pradinė (Savanorių pr.) ir Žaliakalnio pagrindinė(buv.L.Karsavino) Širvintų g.Dabar bandome temas atskirti.Ši apie Žaliakalnio pradinę,Savanorių pr. 4u.gif
Atsakyti
Kaip dabar ta Žaliakalnio pradinė,gal kas lankote,gal ką žinote?Mes nuo rudens turim eiti į mokyklą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamo @ 2009 01 08, 13:25)
Kaip dabar ta Žaliakalnio pradinė,gal kas lankote,gal ką žinote?Mes nuo rudens turim eiti į mokyklą 4u.gif


Sveika mirksiukas.gif

Buvau ir aš rašius ir daugiau mamyčių,bet viskas ištrinta rolleyes.gif žodžiu jei tik galite aplenkite šią mokyklą baisiau nei šitoj mokykloj mačius nebuvau lankėm ją 2 metus tai ir vaiko nervai pašlijo ir mūsų. Mokytoja buvo alkoholikė mokslo metų gale išmetė iš mokyklos už girtuokliavimą taip galbūt jūs ant tokios nepataikysit doh.gif bet yra daug bet po metų išmetė kitą pradinukų mokytoją taipogi už gėrimą. Tvarkos mokykloje nebuvo jokios,rinkliavos nežmoniškos ir pinigai neaišku kur dingdavo,vaikai žiauriai buvo skirstomi ir bendrai paėmus tai kaip mokytojai prasidėdavo alkoholio karštinė tai vaikai buvo koliojami ir pan. Netekusi kantrybės nuėjau pas direktorę viską išaiškinau kas ir kaip. Vaikai buvo rašę kontrolinį ir jo mokytoja į namus parsinešt neleido maniškė gavo neigiamą spalvą aš primygtinai norėdama pasižiūrėti paprašiau jos parodyti vaiko darbą tai ji negana to ištaisė jai spalvą į teigiamą,nes apsižioplino su klaidom,vat aš su tuo darbeliu trūkus kantrybei ir nuėjau pas mokyklos direktorę ji ją išsikvietė,o mano mergaitę perkėlė į kitą klasę mano pačios prašymu nors iki mokslo metų galo buvo likę 3 dienos. Vakare mokykloje buvo posėdis mokytoja į jį atėjo su 3,6 promilės girtumu,nors buvo sekretorijaujanti ir direktorė tuomet iškvietė medikus,buvo iš švietimo skyriaus atstovė kuri viską matė ir mokytoja jei ją dar taip galima pavadinti išlėkė iš darbo. Žodžiu,o mes perėjom į kitą mokyklą kur turime nuostabią,kūrybingą mokytoją tokią mokytoja ne tik vaikai džiaugiasi,bet ir tėvai didžiuojasi. O šitą alkoholio depresantę susitikusi dar aš jai viską išdėčiau vis dėl to 2 metus ji traumavo mano vaiką. Ir šiaip nežinau labai atidi būkit dėl šios mokyklos,nes labai negražiai apie ją daugelis kalba.
Atsakyti
Tai gal galit konkrečiau, nes pasiskaičius atrodo labai baisu. Kokia tos mokytojos pavardė, ar ten visos mokytojos TOKIOS? Svarstome apie šios mokyklos pasirinkimą, tad norėčiau konkretenio info. Gal kaip kartais būna, šaukštas deguto visą statinę medaus sugadina. Ar visa mokyklos politika nekokia, ar tik viena mokytoja prasta?
Kaip vaikai buvo skirstomi, pagal ką ir kodėl?
Kokios tos nežmoniškos rinkliavos? Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilzė: 10 vasario 2009 - 21:30
Ilze,
viskas toj mokykloj gerai. svarbiausia, i ka orientuosies - ar i tai, kad vaikas gautu tikrai gera pradini issilavinima, ar i tai, kad vaikas laika prastumtu. antru atveju tikrai nesiulau savo vaiko leisti i Zaliakalnio pradine. Nes mokymo lygis tikrai aukstesnis negu daugelyje pradiniu. pvz., musu draugu vaikai kitose mokyklose dar tik prie mokyklos pratinosi, zaidimelius zaide - musiskis jau rimtokus namu darbus gaudavo... buitines salygos tikrai nera geriausios, bet i tai galima uzmerkti akis - juk ne visa gyvenima ten vaikas praleidzia.
Daivyte rase apie girtaujancia mokytoja. taip, tokia buvo. taciau ji tokia viena ir buvo... manau, visur visokiu gali pasitaikyti. tikrai deguto saukstas, kuris daug sugadina. labai greitai ir grieztai is darbo ismesta buvo. dabar jos tikrai nebera.
Atsakyti
QUOTE(VEgle @ 2009 02 17, 20:54)
Ilze,
viskas toj mokykloj gerai. svarbiausia, i ka orientuosies - ar i tai, kad vaikas gautu tikrai gera pradini issilavinima, ar i tai, kad vaikas laika prastumtu. antru atveju tikrai nesiulau savo vaiko leisti i Zaliakalnio pradine. Nes mokymo lygis tikrai aukstesnis negu daugelyje pradiniu. pvz., musu draugu vaikai kitose mokyklose dar tik prie mokyklos pratinosi, zaidimelius zaide - musiskis jau rimtokus namu darbus gaudavo... buitines salygos tikrai nera geriausios, bet i tai galima uzmerkti akis - juk ne visa gyvenima ten vaikas praleidzia.
Daivyte rase apie girtaujancia mokytoja. taip, tokia buvo. taciau ji tokia viena ir buvo... manau, visur visokiu gali pasitaikyti. tikrai deguto saukstas, kuris daug sugadina. labai greitai ir grieztai is darbo ismesta buvo. dabar jos tikrai nebera.


ne viena Bukoveckienė buvo išmesta už girtavimą dar ir pirmokėlių viena mokytoja lėkė laukan už tą patį doh.gif Na jūs VEgle gal papuolėt pas neblogą mokytoją,nes sakė viso labo pradinukų tik dvi mokytojos neblogos,o apie kitas siaubingi atsiliepimai. Va viena mama savo dukrytę pervedė iš tos mokyklos,nes mergaičiukė norėjo palysti po mašina verysad.gif įsivaizduokit kas darosi toje mažoje vaiko širdelėje,blogai tikrai kažkas blogai yra su ta mokykla. O dėl žinių ir dėl rimtų namų darbų tai neturiu išvis ką pasakyti.Aišku užduodavo daug,pamokas darydavo apie 2val.,bet būdavo ryte atsikelia ir verkia,tapo labai jautri klausdavau kas yra?? atsakymas būdavo vėl mokytoja vadins visokiais žodžiais aš bijau eiti į mokyklą. Na nežinau mamos,bet ta mokykla yra tikrai be reikalo egzistuojanti. Ir dabar praeinu pro ją lyg pro šmėklą,pasidomėkit prieš leisdamos vaikiukus tikrai rasite mokyklų vertų dėmesio.
Atsakyti
replikuojant į Daivytės postą, kad kažkokia mergaitė po mašina palįsti norėjo... na, nemanau, kad čia jau vienareikšmiškai mokyklos problema. jeigu nėra kontakto su vaiku šeimoje, tai net geriausia mokykla nieko padėti negali... čia mano nuomonė.
o dėl mokyklos, kaip ir rašiau - jeigu norit, kad vaikai mokytųsi ir esat pasiryžę patys įdėti pastangų jiems pagelbėti šiame reikale - eikit pas šios mokyklos direktorę ir šnekėkit, kad norit GEROS mokytojos. mano sūnus šiemet ketvirtokas, taip kad jo mokytoja kitais metais turės pirmokus. jau dabar pavydžiu jos mokiniams ir jų tėveliams... po keturių metų antrąjį savo padaužą vėl pas ją vesim. nes minčių kitokių nėra. ir tikrai negirdėjau ,kad kas nors sakytų, kad ji vaikus kokiais nors žodžiais vadina. nors klasėje yra ir tikrai sunkiai besimokančių vaikų.
Atsakyti
QUOTE(VEgle @ 2009 02 25, 20:20)
replikuojant į Daivytės postą, kad kažkokia mergaitė po mašina palįsti norėjo... na, nemanau, kad čia jau vienareikšmiškai mokyklos problema. jeigu nėra kontakto su vaiku šeimoje, tai net geriausia mokykla nieko padėti negali... čia mano nuomonė.
o dėl mokyklos, kaip ir rašiau - jeigu norit, kad vaikai mokytųsi ir esat pasiryžę patys įdėti pastangų jiems pagelbėti šiame reikale - eikit pas šios mokyklos direktorę ir šnekėkit, kad norit GEROS mokytojos. mano sūnus šiemet ketvirtokas, taip kad jo mokytoja kitais metais turės pirmokus. jau dabar pavydžiu jos mokiniams ir jų tėveliams... po keturių metų antrąjį savo padaužą vėl pas ją vesim. nes minčių kitokių nėra. ir tikrai negirdėjau ,kad kas nors sakytų, kad ji vaikus kokiais nors žodžiais vadina. nors klasėje yra ir tikrai sunkiai besimokančių vaikų.


taip sutinku pataikėt pas gerą mokytoją,bet ne į gerą mokyklą. Pažiūrėkit VEgle kaip apie šią mokyklą atsiliepiama,kalbėjau nesenai su viena politike tai net kirba klausimas ją išvis uždaryti. Pradedant baisusine netvarka ši mokykla išvis nepritaikyta pradinukams juk kiek kartų vaikai yra atsidūrę ligoninėse krisdami nuo tų laiptų,o pinigėlius renka su kaupu,o pertvarkų nesimato. Pamenu kai surinko tokias nieko sau sumeles ir sakė asfaltuos griovius prie mokyklos tai po šiai dienai šie grioviai likę. Ir dar girdėjau,kad dar vienos mokytojos kėdė braška už alkoholizmą. Nu baisu išties baisu ir džiugu,kad papuolėt dar pas neblogą mokytoją,o kas liečia tą pradinukų paruošimą tai tikrai yra super gerų mokyklų. Ir kaip Jūs rašot pašnekėjimo su direktore čia neužteks oi kaip neužteks na nebent gyvenate ir priklausote tai mokyklai,kitu atveju teks gerokai pasipurtyti. Ir tikrai nekalbėkit apie šią mokyklą kaip apie gerą,nes čia nieko gero. Ar žinote statistiką kiek tėvų pasiėmė vaikus iš šios ale mokyklos??? Taip aš sutinku tik dėl vieno galbūt Jūs papuolėt pas gerą mokytoją dar ne visos prasigėrę,bet ne į gerą mokyklą.
Atsakyti
QUOTE(Daivytė @ 2009 02 28, 11:04)
taip sutinku pataikėt pas gerą mokytoją,bet ne į gerą mokyklą. Pažiūrėkit VEgle kaip apie šią mokyklą atsiliepiama,kalbėjau nesenai su viena politike tai net kirba klausimas ją išvis uždaryti. Pradedant baisusine netvarka ši mokykla išvis nepritaikyta pradinukams juk kiek kartų vaikai yra atsidūrę ligoninėse krisdami nuo tų laiptų,o pinigėlius renka su kaupu,o pertvarkų nesimato. Pamenu kai surinko tokias nieko sau sumeles ir sakė asfaltuos griovius prie mokyklos tai po šiai dienai šie grioviai likę. Ir dar girdėjau,kad dar vienos mokytojos kėdė braška už alkoholizmą. Nu baisu išties baisu ir džiugu,kad papuolėt dar pas neblogą mokytoją,o kas liečia tą pradinukų paruošimą tai tikrai yra super gerų mokyklų. Ir kaip Jūs rašot pašnekėjimo su direktore čia neužteks oi kaip neužteks na nebent gyvenate ir priklausote tai mokyklai,kitu atveju teks gerokai pasipurtyti. Ir tikrai

Yra postūmių gal į gerą pusę, kas dėl šios mokyklos. Kalbėjau su Savivaldybės Švietimo sk. Norima ją nuo kito rugsėjo uždaryt ir perkelt į Karsavino mokyklos patalpas. Karsavino mokyklą padaryti priešgimnazinę Jablonskio mokyklą. Pabrėžiu perkeliamos bus tik patalpos, bet su visais jos pedagogais, tik gal be direktorės doh.gif Tačiau yra didelis pasipriešinimas iš mokyklos vadovybės pusės. Tai žinoma suprantama. Etatų klausimai ir pan. Savivaldybė linkusi ją uždaryti ir sveikintina būtų iniciatyvinė grupė iš tėvų kurie pareikštų dėl šios mokyklos sąlygų, popietinių grupių, maitinimosi, sportavimo ir kt. savo nuomones. Geriausia žinoma raštu bet galima ir savivaldybės tel O Visockienei 423488 arba sk. vedėjui. SVARSTYMAS VYKS SAVIVALDYBĖJE KOVO 5 D thumbup.gif taigi prašom su savo nuomonės drąsiau, ką čia tik forume............
Atsakyti