Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukis

Apklausa: Ar vaikai turiu problemu del auksines plauku spalvos ? (164 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
4u.gif sveikos mamytes mano panelei tuoj du metukai ji auksiniu plauku .Mes abu su vyru esam sviesaplaukiai .Man mano vaikas pats graziausias svarbu kad sveikas ir protingas bet sioje temoje norejau paklausti kaip tokiems vaikams sekasi darzelyje mokykloje ar nesulaukia patyciu is bendraamziu kaip sperndziate tas prob jei jos iskyla aciu
Atsakyti
Nu ir klausimas blink.gif , koks skirtumas kokia splva? Kitiem vaikam svarbu būtų draugiška ir viskas. Kokios dar čia patyčios, o ypač jeigu gudri, nu ir skėlei bajerį. Tai jus įsivaizduokit, jeigu tu pati matai plaukų spalvą tai kaip kiti gali nematyti. Kaip pateiksi taip ir priims. O vaikai ar juodi, ar šviesu, ar rudi, ar raudoni visi lygus.
Tik iš vaikystės girdėjau, kad labai karštakošiai, bet nustojau tikėjus, kai pas mane labai labai faina draugė buvo. Taip kad kitaip sakant nu nesvaikyt, ir vaikam kompleksų nevarykit.
Šaunuolė, garaži mergaitė, ir viskas.
Atsakyti
Viename kolektyve, kuriame mano dukra dalyvauja, yra raudonplaukė mergaitė. Tai manoji pradėjo skųstis, kad toji puola ir aiškina, kad maniškė "negraži, visa juoda, plaukai juodi, akys juodos ir t.t. ir pan." Labai nenorėjau vaiko mokyti atsikirsti "o tu ryža", todėl ilgai galvojau, kame ten problema. Man atrodo, kad toji mergaitė net nepalaukė, kol kas puls dėl plaukų, o puolė pati - gavosi visiška nesamonė. Tiesa, kai mūsų vaikų auklė pakomentavo "Ot tai gražuolė atsirado, ji gi ryža", tai duktė išsižiojo: "o ką tai reiškia?".
Va kokia litanija, bet visu tuo norėjau pasakyti, kad tikrai ne visi vaikai ieško fizinių priekabių. Kaip šiuo atveju - pati "raudonplaukė" provokuoja konfliktus. 4u.gif
Atsakyti
6 m. draugų dukrytė - labai graži raudonplaukė mergytė. Niekas jos plaukų spalvos neakcentavo, ir daržely visiškai jokių problemų dėl to nebuvo. Nei kas gyrė, nei kas peikė, plaukai kaip plaukai. smile.gif

Beje, o mano vyras visada svajojo turėti raudonplaukę dukrytę tongue.gif
Atsakyti
aš pati kažkada buvau raudonplauke dukryte biggrin.gif nu dabar tai nusidažius esu plaukus, bet dar tarybiniais laikais nei karto neišgirdau ant manęs sakant "ryža", o ir būdama ryža studentė turėjau krūvas kavalierių ir visada jaučiaus graži biggrin.gif o dėl karštakošiškumo tai tikrai tokia buvau, nu bet aš dar pagal zodiaka avinas-gaidys, tai tikrai puikus derinys doh.gif
Atsakyti
Mano pirmas sūnus tamsus, antras - raudonplaukis. smile.gif O mažoji kol kas irgi raudonplaukė, bet kitokio atspalvio. rolleyes.gif Kol kas sūnui jokių problemų neiškyla dėl plaukų spalvos. thumbup.gif
Atsakyti
As tai skaitau , kad labai grazu kai vaikutis issiskiria, pas maniski grupeje yra raudonplauke mergaite,labai bendraujantis vaikas draugiska , mano vaiko geriausia drauge. Manyciau , kad mamai reikia kuo maziau pergyventi del plauku spalvos, nors aisku visokiu zmoniu pilna gali ka ir pasakyt cia sakau is savo patirties mirksiukas.gif dabar kai vaika po atostogu nuvedziau i darzeli tai jis jau antra diena pareina ir man pasakoja ka jam sneka aukletojos ir seimininkes, o sneka del to, kad as ji nudaziau baltom sruogelem ir gale jis turi uodegiuka , tai ir ta nudaziau biggrin.gif , man tai labai grazu vaiksto dabar kaip tigriukas thumbup.gif Bet aukletojos visos apsalusios, kai nuejau jo pirmadieni pasimti po darzo, nes ryte vyras veda, tai i mane kreivokai ziurejo, galvojo nu ir beprote motina turi g.gif
O man i tai visiskai nusispjauti svarbiausia , kad mano vaikas jauciasi gerai ir man labai grazu.
Atsakyti
Vaikai gali reaguoti visaip, juk kai jie susipyksta, jie visada randa zodziu kaip uzgauti vienas kita. Tai pas tave nosis kreiva, ausys dideles, arba tu stora. Arba nemoki istarti R raides. Manau miela mamyte bus visko, bet priklausys nuo to, kaip jus pati sugebesite paruosti savo vaikuti, taip jis ir reaguos i kritika is aplinkiniu smile.gif bet nei vienas neuzaugo, be asareliu, nubrozdinto kelio arba be pravardes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgag @ 2005 08 24, 09:51)
kad as ji nudaziau baltom sruogelem ir gale jis turi uodegiuka , tai ir ta nudaziau biggrin.gif ...


Noriu savo šešiametei plaukučius kokiom sruogelėm nudažyti, bet galvoju, gal kiek per anksti g.gif , juo labiau, kad po savaitės eis į pirmą klasę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 24 rugpjūčio 2005 - 15:28
Čia truputį ne į temą, bet nu tikrai sorry, visiškai nesuprantu vaikų plaukų dažymo blink.gif doh.gif Juolab berniukui ir dar darželinukui unsure.gif
Čia dėl ko taip reikia? Tipo gražu, madinga ar kaip? Ar čia aš jau nelabai suprantu cool.gif
Atsakyti
Hmmm, nu aišku atsakymų dar nedaug, bet visos tvirtinat, kad vaikai problemų dėl to neturi, bet apklausos atsakymai rodo atvirkščiai g.gif

Mes klasėj turėjom raudonplaukę, ji buvo labai rami ir gera mergaitė ir bernai ją pravardžiuodavo labai negražiai "ryža-kreivai myža" ir dar visokiausių nesamonių, tai ji labai dėl to pergyveno verysad.gif Labai suprantu mamytę, kuri užvedė šitą temą, nes vaikai kartais būna labai žiaurūs.
Atsakyti
Aš kadangi pati raudonplaukė, tai žinokit, tai nėra malonumas ir vaikai yra žiaurūs...... Dabar turiu dukrytę raudonplaukę irr tikrai man labai gaila, kad taip yra...... dabar dar laukiuosi sekančio vaikiuko ir labai tikuosi, kad toks nebus......
Atsakyti