Įkraunama...
Įkraunama...

Šeduvos mamytės renkasi čia

Na mamytės pagaliau pirmaja tema damušėm thumbup.gif biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(emiliukas @ 2009 01 08, 15:49)
Na mamytės pagaliau pirmaja tema damušėm  thumbup.gif  biggrin.gif

4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu emiliukui 4u.gif uz naujus namucius ir sveikinu iveikus pirmaja temele thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai tesiam antra biggrin.gif. Kaip laikotes? Kas naujo? Neuzsalot?

Kazi kur Rutice pradingo su mano kelialapiu i Ispanija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2009 01 08, 21:05)
Tai tesiam antra biggrin.gif. Kaip laikotes? Kas naujo? Neuzsalot?

Kazi kur Rutice pradingo su mano kelialapiu i Ispanija? g.gif

As ir Rutices pasigedau.Tikiuos neuzpuste jos blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2009 01 08, 21:05)
Tai tesiam antra biggrin.gif. Kaip laikotes? Kas naujo? Neuzsalot?

Kazi kur Rutice pradingo su mano kelialapiu i Ispanija? g.gif

i kokia jus Ispanija vaziuosite? ax.gif as irgi noriu 4u.gif
Atsakyti
kaip sako noreti nieks nedraudzia ax.gif ax.gif
Atsakyti
Ech buvau uzsiemusi megstamu darbu. mesu plaustinejimu. vyras mamuta namo parvilko, tai tvarkau trecia diena trecia naktis...
Atsakyti
QUOTE(rutice @ 2009 01 09, 22:48)
Ech buvau uzsiemusi megstamu darbu. mesu plaustinejimu. vyras mamuta namo parvilko, tai tvarkau trecia diena trecia naktis...

sekmingo ismesinejimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutice @ 2009 01 10, 00:48)
Ech buvau uzsiemusi megstamu darbu. mesu plaustinejimu. vyras mamuta namo parvilko, tai tvarkau trecia diena trecia naktis...



Uzuodziu kvietima saslykams lotuliukas.gif

O apie mano kelialapi nei zodzio.... g.gif
Atsakyti
Kai mene kas vesis butinai pasiimsiu ir laimakp. deja matyt kad nebesives, paleidau savo laime gyvent siltuose krastuose is ranku...

o saslyko net kvapo nenoriu. maitinuosi kosemis nes skrandis baigia pribaigt. prasom mergaites man receptu kaip issigydys skrandzio opa.. nes labai jau sopa.. ejima pas daktara iskart atmetam. nei laiko nei noro neturiu.
Atsakyti
QUOTE(rutice @ 2009 01 12, 16:14)
Kai mene kas vesis butinai pasiimsiu ir laimakp. deja matyt kad nebesives, paleidau savo laime gyvent siltuose krastuose is ranku...

o saslyko net kvapo nenoriu. maitinuosi kosemis nes skrandis baigia pribaigt. prasom mergaites man receptu kaip issigydys skrandzio opa.. nes labai jau sopa.. ejima pas daktara iskart atmetam. nei laiko nei noro neturiu.

NA DAKTARAI TAI TOKIU ATVEJU NEPADES g.gif SUNKUS JUSU ATVEJAS g.gif GAL VAISTAI drinks_cheers.gif ? SAKO UZKLIJUOJA ax.gif ZAISDA IR LIGOS KAIP NEBUTA blush2.gif ANT RYTO NE SKRANDI O GALVA SKAUDES doh.gif assa.gif
Atsakyti