Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip skalbiate vaikų drabužėlius?

Sveikos mamytes,
as nežinau ar jau skalbti mažosios drabužėlius kartu su savaisiais? iki šiol skalbiau su vaikiškais milteliais atskirai, bet dabar manau gal jau galiu su yprastais milteliais ir kartu su visos šeimos narių drabužiais?

kada jūs pradėjote neberūšiuoti savo vaikučių skalbinukų?
Atsakyti
QUOTE(wijyte @ 2009 01 08, 17:51)
Sveikos mamytes,
as nežinau ar jau skalbti mažosios drabužėlius kartu su savaisiais? iki šiol skalbiau su vaikiškais milteliais atskirai, bet dabar manau gal jau galiu su yprastais milteliais ir kartu su visos šeimos narių drabužiais?

kada jūs pradėjote neberūšiuoti savo vaikučių skalbinukų?



Labas

Na Turbut kai dickei buvo metai kokie g.gif
Atsakyti
As tai nuo kokiu 4 men pradejau kartu skalbti ax.gif
Atsakyti
Skalbu viska kartu, tik vistiek naudoju sk.miltelius ir minkstikli be kvapo
Atsakyti
as pradejau kartu skalbt nuo kokiu pusantru metuku.bet ir tai rusiuoju. skalbimo miltelius ir minkstikli naudoju kaip ir visiem skalbiniam.

user posted image

Atsakyti
Pradejau skalbti nuo 1,5m. kartu,bet ir iki siol perkam salbimo miltelius tik jautriai odai,taip pat ir minkstikli.Man visai neblogi milteliai persil sensitive,taip pat ir minkstiklis silan sensitive.
Atsakyti
as pradejau mazdaug nuo 1m pabandziau tik virsutinius neisbere tai pradejau skalbti visus kartu smile.gif
Atsakyti
su visais pradejau skalbti kazkur kai mano mazei buvo 6men rolleyes.gif
Atsakyti
as dukrytes rubelius dar ir dabar skalbiu atskirai,bet tik todel,kad ju prisikaupia labai daug ir dazniausiai buna tiesiog neimanoma juos sutalpinti i skalbimo masina su savais drabuziais.bet minkstikli ir skalbimo miltelius naudoju lygiai tokius pat,kaip ir musu su vyru rubams.jau gera pusmeti,nuo tada ,kai dukrytei suejo mazdaug 9 menesiai smile.gif
Atsakyti
iki puses metu skalbiau atskirai, su specialiai amway milteliais. veliau su savo pradejau skalbt, ziurejau ar nebus alergijos.
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2009 01 09, 13:08)
su visais pradejau skalbti kazkur kai mano mazei buvo 6men  rolleyes.gif

Kažkur nuo 6 mėn. pradėjau skalbt su visais, naudoju tokias pat skalbimo priemones ir minkštyklius kokius ir sau naudojam wink.gif
Atsakyti
skalbiklius tuos pacius naudoju gal nuo 8 men, bet drabuzelius tai vis tiek rusiuoju...
Atsakyti