Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai,kirpyklos,soliariumai,SPA Alytuje

na ir kaip atsiliepimai is jurates grozio salono apie pedikiura ir manikiura?
Atsakyti
Labas merginos smile.gif

temos neseku, tai nepykit, jei jau tai minėjot ax.gif noriu prisiaginti nagučius ir girdėjau, kad Linos salone Milda labai gerai tai daro smile.gif ar kuri darėtės pas ją? kokie būtų atsiliepimai ir kokios kainos ten?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute91 @ 2012 06 08, 13:38)
Labas merginos smile.gif

temos neseku, tai nepykit, jei jau tai minėjot ax.gif  noriu prisiaginti nagučius ir girdėjau, kad Linos salone Milda labai gerai tai daro smile.gif ar kuri darėtės pas ją? kokie būtų atsiliepimai ir kokios kainos ten?smile.gif


Pas Mildą nesidariau, tačiau kiek išbandžiau manikiūrisčių, man pati pačiausia Daiva iš Svajos. Tobulai daro. Gal kainos pas ją šiek tiek ir didesnės nei kitur, bet mano akimis tobulai daro savo darbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaPassion @ 2012 06 19, 12:51)
Pas Mildą nesidariau, tačiau kiek išbandžiau manikiūrisčių, man pati pačiausia Daiva iš Svajos. Tobulai daro. Gal kainos pas ją šiek tiek ir didesnės nei kitur, bet mano akimis tobulai daro savo darbą  4u.gif

Ačiū už nuomonę 4u.gif o gal kartais turit jos kontaktus, o gal dar žinot kur galėčiau rasti jos darbų pavyzdėlių? gal savo nagučių nuotraukų turite ir galėtumėt atsiųsti per AŽ? ax.gif būčiau labai dėkinga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

gal kuri zinot ar alytuj atlieka kas purskiama idegi? 2010m purskiausi vienam spa, bet kaip supratau jis jau neveikia. g.gif
Atsakyti
Sveikos,gal zinot Alytuje manikiuriske,kuri priaugina akrilinius nagus? 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
norėjau paklausti gal jūs žinot ar kas nors Alytuje dažo plaukus Ombre būdų?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Punce: 05 rugpjūčio 2012 - 17:10
Sveikos, esu nagus prisiauginus netoli putinu maximos, kitoje kelio puseje, grozio salone pas manikiuriste Eva. Super nagucius sutvarke ir laike lb ilgai thumbup.gif
Papildyta:
Beje, esu išbandžiusi veido valyma ir kaukes grozio salone Peleneje pas Rasa, likau lb patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės! Labai įdomu ar turi "Jūratės grožio namai" gera kirpėją? Kosmetologė skaičiau labai gera, manikiūristė, visažistė, o kaip kirpėjos, yra ten gerų?
Atsakyti
Sveikos, gal kas galit rekomenduoti kokia moteryte makiazui... Alytuje?
Atsakyti
QUOTE(jurvitix @ 2013 05 12, 21:10)
Sveikos, gal kas galit rekomenduoti kokia moteryte makiazui... Alytuje?

Inga - make up giria
https://www.facebook...akeup.1?fref=ts
Atsakyti
o gal kam teko darytis antakių mikropigmentacija plaukelių metodu jurates grozio salone? arba bent jau girdejot is paneliu kurios daresi atsiliepimu? 4u.gif
Atsakyti