Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai,kirpyklos,soliariumai,SPA Alytuje

QUOTE(ramuniuxas @ 2009 03 30, 08:08)
manau daug kam ta problema iskilo, mano vestuves ne uz kalnu, bet vis neturiu laiko susitars del kirpyklos ir makiazo, retai butu alytuje...Bet mama minejo, kad kazkur centre prie rotuses, kur seniau buitinis buvo, yra kazkoks geras ir nebrangus grozio salonas. Pati nebuvau, nezinau, bet jeigu ka suzinosiu, pranesiu smile.gif



visu pirma, tai skubek greiciau uzsirasyti pas kirpeja, nes preaitais metais viskas buvo rezervuota pries tris menesius, bent jau geresnuose saonuose.

O ta kirpykla, kur buvusiam buitiny doh.gif doh.gif na jei nori sovietiniu laiku kaltunu ant galvos, tai gal ir tiks doh.gif
Atsakyti
Ačiū, kaip tik svtg varysiu tada i alytu ir ieskosim tada kirpeju smile.gif aciu uz patarima del to salono, matai, kai nezinai, tai paskui ir uzsirasysiu pas kokia neaiskia kirpeja. Manau, bandysiu i Lina uzsirasyt, jeigu tik bus laisva.
Atsakyti
QUOTE(nuotaka siaubūnė @ 2009 04 06, 08:04)
o kur yra salonas Lina? dėkoju už patarimą mirksiukas.gif

jaunimo gatvėje,vidzgiry jei ka nors sako,as internete susiradau tel.
Atsakyti
QUOTE(audruciukas @ 2009 04 06, 11:20)
O gal kas lankydavotes "Šypsenoje"?  g.gif  Cia prie Palermo. Kirpejos tai ten tikrai netikusios buvo, bet manikiurininke tai labai faina. Man jos dabar labai reik ir nezinau, kur ji siuo metu dirba... verysad.gif

o manikiura ir pedikiura ta pati darydavo? g.gif
nes man labai patiko kai Sypsenoj pedikiura dare thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 04 08, 14:26)
o manikiura ir pedikiura ta pati darydavo? g.gif
nes man labai patiko kai Sypsenoj pedikiura dare thumbup.gif


Jau susiradau as wink.gif Ten dvi buvo, viena tik manikiura dare, o kita ir manikiura ir pedikiura, dabar abi centre dirba tik skirtingose vietose smile.gif Tai jei kam irgi reikia tai sakykit kontaktus turiu smile.gif
Atsakyti
Nu va, zodziu svtg pavazinejau po alytu ir tiesa sakant pervaziavus per kelis salonus susinervinau, nes tipo visur dirba kita pamaina ir uzsirasyti nebent telefonu antradieni. Susinervinau, nes ziauriai norejau atsikratyti viso sito ieskojimo, todel sese liepe dar nuvaziuoti i Juste, cia salona statybininku gatve, uz telekomo pastato. Nuvaziavau ir susitariau, nezinau nei kaip ten, nei kas ten, bet zodziu uzsirezervavau laika ir tikiuosi, kad viskas bus gerai. savaite pries dar reiks nuvaziuot galutinai susitart, ko noriu, pasikirpt plaukus. Tik va nepatinka man, kad ziauriai anksti uzrase, tipo 8 ryte, bet man tik 16 val. reikia, bet tipo sako, pora val sukuosena, pora manikiuras, makiazas ir t.t. Bet vis tiek iki keturiu labai daug laiko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuniuxas @ 2009 04 14, 08:11)
Nu va, zodziu svtg pavazinejau po alytu ir tiesa sakant pervaziavus per kelis salonus susinervinau, nes tipo visur dirba kita pamaina ir uzsirasyti nebent telefonu antradieni. Susinervinau, nes ziauriai norejau atsikratyti viso sito ieskojimo, todel sese liepe dar nuvaziuoti i Juste, cia salona statybininku gatve, uz telekomo pastato. Nuvaziavau ir susitariau, nezinau nei kaip ten, nei kas ten, bet zodziu uzsirezervavau laika ir tikiuosi, kad viskas bus gerai. savaite pries dar reiks nuvaziuot galutinai susitart, ko noriu, pasikirpt plaukus. Tik va nepatinka man, kad ziauriai anksti uzrase, tipo 8 ryte, bet man tik 16 val. reikia, bet tipo sako, pora val sukuosena, pora manikiuras, makiazas ir t.t. Bet vis tiek iki keturiu labai daug laiko sad.gif

Pas ka uzsirasei?? As irgi i ta kirpykla einu... ax.gif Man ten visai patinka...
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2009 04 14, 09:32)
Pas ka uzsirasei?? As irgi i ta kirpykla einu... ax.gif  Man ten visai patinka...


atrodo vilma, nuejau sestadieni apie puse triju, tai ten toks darbymetis, pilna zmoniu, tai pagalvojau, kad tiek zmoniu, tai turbut geros kirpejos smile.gif nes i Lina nuejau, tai nei vieno zmogaus, viena kirpeja sedi ir ta nelabai maloni tokia.
O kaip ten kainos?
Atsakyti
Makiažą labai gražiai daro Svajoj thumbup.gif Tiesiog idealiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuniuxas @ 2009 04 14, 10:48)
atrodo vilma, nuejau sestadieni apie puse triju, tai ten toks darbymetis, pilna zmoniu, tai pagalvojau, kad tiek zmoniu, tai turbut geros kirpejos smile.gif nes  i Lina nuejau, tai nei vieno zmogaus, viena kirpeja sedi ir ta nelabai maloni tokia.
O kaip ten kainos?

Nu nera labai brangu.. Normaliai tikrai.... As irgi einu pas Vilma... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2009 04 14, 21:47)
Nu nera labai brangu.. Normaliai tikrai.... As irgi einu pas Vilma...  drinks_cheers.gif


Nu va, super smile.gif
Atsakyti
O gal zinote, kur gerai ir nebrangiai masazus daro? g.gif
Atsakyti