Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė "Mirena"

Mirena 20 mikrogramų/ 24 valandoms vartojimo į gimdą sistema

Levonorgestrelis


KAS YRA MIRENA IR KAM JI VARTOJAMA

Mirena yra T-formos vartojimo į gimdą sistema (VGS), kuri po įdėjimo į gimdą išskiria hormoną levonorgestrelį. T-formos preparato kūno paskirtis yra pritaikyti sistemą prie gimdos ertmės formos. T-formos kūno vertikaliojoje dalyje yra vaistų rezervuaras, užpildytas levonorgestreliu. Du traukiamieji siūlai yra pritvirtinti įpjovoje, esančioje laikiklio gale.



Mirena vartojama kontracepcijai (apsisaugojimui nuo nėštumo), idiopatinei menoragijai (gausioms mėnesinėms) gydyti, endometriumo hiperplazijos (pernelyg didelis gimdos gleivinės augimas) profilaktikai estrogenų pakeičiamosios terapijos metu.

Sena tema: http://www.supermama...;#entry22844369
Atsakyti
4u.gif Tesiam toliau.

thumbup.gif Man pasibaige visi tepliojimai. Dabar viskas super . Turiu Mirena jau 1,5 men. 4u.gif Kol kas jokiu salutiniu poveikiu nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LIUKA*: 09 sausio 2009 - 20:02
Na kagi, siandien ir as jau nebe viena, organizme turiu Mirena lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kolkas nieko blogo nejauciu: jokiu tfu tfu tfu skausmu. Kaip bus toliau parasysiu butinai.
Aciu uz nauja tema LIUKA* 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif
as Mirena jau "nesioju" dvyliktus metus. Po pirmu penkiu metu buvau padarius pertrauka,tai vargau su KP. Po to vel isidejau mirena.Mano atveju vienintelis trukumas kaina blush2.gif
Atsakyti
na taip, nepigi ax.gif bet kai naudojau pleistra Evra tai jo kaina dabar virs 50 lt tai per metus jau 600 o per 5 metelius bigsmile.gif
zodziu negailiu pinigeliu aisku jei tik netiktu ar kas panasiai, tai jau butu labai gaila ismestu beveik 800lt.
Atsakyti
Turiu Mirena 2 men, jauciuosi puikiai. Per MM dienas tik vos pateplioja pora dienu, jokiu pilvo skausmu tom dienom, nors naudojant KT budavo ir pilvo putimas, ir skausmai. Zodziu kol kas dziaugiuosi, nereikia sukti galvos, kaip cia nepamirst tableciu isgert wink.gif Nemalonus buvo tik pats idejimas, o paskui kaip niekur nieko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sisi: 12 sausio 2009 - 11:47
QUOTE(rozalinda30 @ 2009 01 10, 00:18)
sveikos mamytes smile.gif
as Mirena jau "nesioju" dvyliktus metus. Po pirmu penkiu metu buvau padarius pertrauka,tai vargau su KP. Po to vel isidejau mirena.Mano atveju vienintelis trukumas kaina blush2.gif


o kas buvo blogo su KP?
Atsakyti
jau 4 diena kaip turiu, tai teplioja minimaliai, zodziu viskas kolka gerai. uz savaites geros eisiu pas gydytoja sake atvykti, tai tiek.
Atsakyti
Tai taip ir nesupratau,kokia Mirenos kaina ? 800 ? O kaip dedama, be narkozes ?
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2009 01 13, 17:54)
Tai taip ir nesupratau,kokia Mirenos kaina ? 800 ? O kaip dedama, be narkozes ?

Mazdaug apie 800lt, bet galima rasti ir pigiau. thumbup.gif 550lt SM viena parduoda .
Deda be narkozes, nes jos tikrai nereikia smile.gif . Deda menstruacijos metu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LIUKA*: 13 sausio 2009 - 23:29
QUOTE(LIUKA* @ 2009 01 13, 23:29)
Mazdaug apie 800lt, bet galima rasti ir pigiau.  thumbup.gif 550lt SM viena parduoda .
Deda be narkozes, nes jos tikrai nereikia smile.gif . Deda menstruacijos metu.  4u.gif

Mokėjau 750Lt Eurovaistinėj, nes nenoriu rizikuoti ir pirkti ne vaistinėj doh.gif
Camelijoj su 10proc nuolaida buvo apie 764Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MODELiukai: 14 sausio 2009 - 15:08
QUOTE(MODELiukai @ 2009 01 14, 17:06)
Mokėjau 750Lt Eurovaistinėj, nes nenoriu rizikuoti ir pirkti ne vaistinėj  doh.gif
Camelijoj su 10proc nuolaida buvo apie 764Lt.

As pries tai pasiklausiau merginu is SM, kurios pirko is ten pat. Tada patikrinau galiojima, pakuotes sandaruma ir viduje buvo viskas supakuota. Gydytojai parodziau irgi patvirtino, kad viskas verai. Tai gi surizikavau... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LIUKA*: 14 sausio 2009 - 15:28