Įkraunama...
Įkraunama...

Traukinuku iš stoties į Vilniaus oro uostą

Norejau pasiteirauti, gal kas jau bandėte nuvykti į oro uostą su traukinuku iš stoties.
Bilietai parduodami kasose ar bėgti iškart ieškot to traukinuko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(CinnamonQueen @ 2009 01 10, 02:53)
Norejau pasiteirauti, gal kas jau bandėte nuvykti į oro uostą su traukinuku iš stoties.
Bilietai parduodami kasose ar bėgti iškart ieškot to traukinuko?  blush2.gif

Ir traukinukyje ir stotyje. Kaina buvo pernai 2 litai. Grafikas gan tankus, svarbiausia jokių spusčių. Manau, kad traukinyje būtų brangiau.

Grafiką gali pasitikrinti čia:

http://www.litrail.lt/wps/portal/!ut/p...5CTzFCVTY!/
Atsakyti
Kiek teko girdeti jie pustusciai vazineja. rolleyes.gif
Atsakyti
ne pustučiai, o du - trys žmonės. o naujo maršruto įdiegimo projektas, neįskaitant dviejų įsigytų traukinių vertės, kainavo apie 4 mln. litų, o ką jau kalbėti apie milijonus kainuojančius traukinius, jų paruošimą, eksploatacines ir kitas išlaidas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 21 vasario 2009 - 22:02
QUOTE(l'eau @ 2009 02 21, 23:02)
ne pustučiai, o du - trys žmonės.


Tai kad nelabai kisenes isnesa skraidyti is VTOU. biggrin.gif
Bet prasides sezonas, gal padauges vazinejanciu traukinuku.

Man idomu, ar pasitvirtino isankstines speliones, kad tuo traukiniu vazines narkomanai ir cigonai. g.gif
Nesinoretu i ji lipti, jei nesaugu. g.gif
Atsakyti
Ne tikrai nea, vis tik ten sėdi konduktorės, tai nelabai išeina narkomanus leisti... Beje, apie jį plačiai tiskutuojama miestai.net forume...
Atsakyti
Mane truputeli juokina tie zmones, kurie sako - va, vaziuoja 2-3 zmones, neverta cia buvo ji daryt, bla bla bla.. Tai ir skraidanciu is esmes nera daug, ir pan. Man zymiai patogiau keliauti dabar:) Ir atvykstantiems draugams patogiau smile.gif Gal ir nenesantis didelio pelno dalykas, bet visgi geresne investicija i susisiekimo tobulinima, nei pinigu paleidimas i ora fejerverkams rolleyes.gif
Atsakyti
Per vieną valstybinę šventę pasidarėm akciją - atrakciją ir su visa šeimyna nudardėjom traukinuku pirmyn atgal į oro uostą. Pati kelionė ( lotuliukas.gif ) patiko, traukinukas gražus ir netgi su kvepiančiu WC. Didžiausias pravalas: labai žemas peronas ir į traukinuką reikia kabarotis gana stačiais laiptais doh.gif . Neįsivaizduoju kaip ten įsibrozdinti su sunkiu lagaminu : g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Makarska @ 2009 02 26, 17:04)
Per vieną valstybinę šventę pasidarėm akciją - atrakciją ir su visa šeimyna nudardėjom traukinuku pirmyn atgal į oro uostą. Pati kelionė ( lotuliukas.gif ) patiko, traukinukas gražus ir netgi su kvepiančiu WC.  Didžiausias pravalas: labai žemas peronas ir į traukinuką  reikia kabarotis gana stačiais laiptais  doh.gif . Neįsivaizduoju kaip ten įsibrozdinti su sunkiu lagaminu  : g.gif  .



Sutinku, cia tai minusas didziulis - 20 kg lagamina sunkoka merginai isikelt smile.gif Bet kiek mano labai daznai keliaujanti drauge pastebejo, labai jau mandagus tie Lietuvos vyrai tapo - nespeja apsidairyt, o koks pagalbininkas jau cia lotuliukas.gif
Atsakyti
aš tai labai apsidžiaugiau sužinojus, kad toks traukinukas atsirado, nes aerouoste palikti saugoti mašiną labai brangu, tenka pas draugus, o nuo jų su taksu....irgi pinigėliai tikrai didesni. A čia - autobusų stotis - traukinių stotis - aerouostas. Skamba visai kaip užsienis drinks_cheers.gif
Atsakyti