Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie miegą 3tema

Iki penkiu menesiu gyvenom pagal rezima, kuri pats vaikas buvo nusistates. Miegot eidavom apie 22 val., ryte keldavomes apie 7 val., diena miegodavos tris - keturis kartus (priklausomai nuo meigo ilgio), nakti pora prabudimu pavalgyti.
Bet dabar tai nebesuprantu kas pasidare ohmy.gif
Jei vakare uzmiega apie 6-7 val., tai reikia zadinti, nes nebeatsibunda. O zadinti vaika labai gaila sad.gif Jei vakare nepamiega, tai nakciai uzmiega apie astunta, tada keliasi ryte 5 blink.gif Syryt atsibudo 4.40 val. mad.gif
Nebesuprantu, ka daryti. Kiek tokio amziaus vaikas turi miegoti nakti?
Ir koki laiko tarpa gali nemiegoti diena? g.gif
Pasidalinkit, prasau, patirtim smartass.gif


 ! 
Viskas apie miegą vienoje temoje


1 tema

2 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 03 sausio 2009 - 23:34
Kol kas mes gyvename pagal jos nustatyta rezima - valgom 4 kartus per para. Po kiekvieno valgio praejus kokiom 40-50 dazniausiai pamiega kokia 15-20 minuciu... Vakare einame miegoti apie 12 valanda ir veliau, o keliasi dabar apie 9 valanda (anksciau ismiegodavo iki 10-11)... Bijau, kad ir mums taip nebutu... siaubas, jeigu kelusi apie 5 ryto... Uzjauciu, bet kol kas negaliu nieko patarti...
Atsakyti
VAKAR ATSVENTEM 5 MEN JUBILIEJU.
DUKRELE GULASI NAKTIES MIEGUI 21-22 VAL. KELIASI PUSRYCIAUTI 5-6 VAL (ISMIEGA 8-9 VAL)

TADA O PUSRYCIU DIENA MIEGA PORA KARTU (VIENA KARTA 2 VAL, IR KITA KARTA APIE VALANDA) O KARTAIS UZSNUSTA IR 15 MINUCIU IR PUSVALANDZIUI JAU APIE 18-19 VAL. BET CIA NESISKAITO MIEGAS:)
Atsakyti
Zinai Ragana ,mano bernas taippat pradejo labai mazai miegoti.Nakciai jis uzmiega dazniausiai apie 23 val.Ryte valgo apie 6.Bet pastaruoju metu labai prastai miega ir nakti.Spardosi ,niurzga,puolu uzklojinet,kad nesusaltu.Gal jam dantukai judet pradejo,net nezinau.
Na o diena trumpai pasnaudzia po pusvalandi.Ir isbuna nemiegojas 3 -4 val.Kartais po piet pamiega apie 2 valandziukes.
Zodziu nera pas ji konkreciu valandu ,kada ilgiau miega ,kada visai nemiega.Kiekviena diena vis kitaip.
Atsakyti
maniskis eina miegot devinta valanda, nakties metu du kartus pavalgo (mazdaug po penkias minutes miegodamas), tada keliasi astunta - puse devyniu. mazdaug apie vienuolikta pamiega valanda, paskui po pietu pamiega pora valandu ir tada jau kokia septinta vakare nusnusta desimt minuciu rolleyes.gif ir tada vel jau vakare eina miegot.
Atsakyti
Aciu visoms, pasidalijusioms patirtimi smile.gif
Vakar vakare nuo 17 val. neleidau miegoti, tai 21 val. uzmigo per 3 minutes rolleyes.gif (Siaip ilgai tenka supti ant ranku).
Ryte atsibudo be 10 min. 6 val. Nakti valge tik viena karta - 2 val.
Nu vyturys tikras tas mano vaikas biggrin.gif Peledos vaikas - vyturys... Gal man vaika gimdymo namuose sukeite g.gif
Atsakyti
QUOTE (ragana @ 2004 03 15, 13:22)
Aciu visoms, pasidalijusioms patirtimi smile.gif
Vakar vakare nuo 17 val. neleidau miegoti, tai 21 val. uzmigo per 3 minutes rolleyes.gif (Siaip ilgai tenka supti ant ranku).
Ryte atsibudo be 10 min. 6 val. Nakti valge tik viena karta - 2 val.
Nu vyturys tikras tas mano vaikas biggrin.gif Peledos vaikas - vyturys... Gal man vaika gimdymo namuose sukeite g.gif

Zinai ,kad as ir peleda,bet mano abu vaikai vyturiukai.Nors vyresnelis isvis nemiegalius pas mane.Turbut i teti vaikai smile.gif
Atsakyti
maniskiai dvynukai - vienas vyturelis, kita - peleda
o as ir vyras - zombiai blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Tuoj @ 2004 03 15, 14:52)
maniskiai dvynukai - vienas vyturelis, kita - peleda
o as ir vyras - zombiai blink.gif

wacko.gif
uzjauciu...
Atsakyti
maniske pati kaitalioja rezimus. mazdaug 5 menesi pradejo uzmiginet apie --21.00 ir keltis 8.30-9.30 nakti irgi pora sykiu valgo. diena miega 2 kartus. bet tie 2 kartai buna nuo 20 minuciu iki 3 valandu. tik deja dazniausiai ilgiau valandos diena nemiega blink.gif
ir cia jau tracias jos pacios pasirinktas rezimas. taip pat pati renkasi uzmigmo budus. su kiekvienu nauju rezimu reik atspet kaip pana pageidaus nuo siol but uzmigdoma blink.gif
Atsakyti
Pas mus irgi rezimai kaitaliojasi kaip mazius uzsimano. Juk nepaguldysi jo miegoti kai jis to visai nenori? O del migdimo budu, tai viena karta maniskis uzmigo sededamas. Kazkaip nesusiprotejau nufilmuoti doh.gif toks juokingas buvo ir mamai tiek dziaugsmo kai vaikas kazka neiprasto padaro biggrin.gif Sedi sedi, klapt galva zemyn, vel pakelia ir stengiasi islaikyti, ir vel zemyn. biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis miega irgi kada nori ir kaip nori, pvz gali ir tris valandas pietu miegoti, bet su kokiais penkiais pavalgymais. Nesuprantu, kaip vest i lauka, ka maitint ant kas antro suoliuko?
Atsakyti