Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės biopsija

Gal kam yra jau daryta skydliaukes biopsija? Parašykit ar tai skausminga, ar galima iškentet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(barbora666 @ 2009 01 15, 13:02)
Gal kam yra jau daryta skydliaukes biopsija? Parašykit ar tai skausminga, ar galima iškentet? g.gif

Duria į skydliaukę adatą ir ištraukia kažką ten. Malonumo nedaug, bet iškentėti tikrai galima. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Na kadangi ją man daro kas pusmetis.... tai neytin laukiu tos dienos, kai vėl įdurs. Šiaip nemalonų kai duria į kaklą ir man kiekvienąkart darosi bloga verysad.gif Bet išgyvent galima. Pirmąsyk lengviausia buvo, nes nežinojau ką darys, dabar ryžtis reikia...
Atsakyti
Oi, aciu mergikes uz atsakymus, jau imu bijot, siurpas ima, kaip nenoriu, bet reikia bijau.gif
Atsakyti
man atrodo kad si procedura vadinasi ne biopsija,o punkcija smile.gif
o kas del skausmo jo tikrai nedaug,nemalonu ir tiek
Atsakyti
QUOTE(jolantelele @ 2009 01 15, 20:51)
man atrodo kad si procedura vadinasi ne biopsija,o punkcija smile.gif
o kas del skausmo jo tikrai nedaug,nemalonu ir tiek

punkcija-kai skystį iš kažkokios vietos traukia ne tyrimam,o tam kad jį iš ten pašalint, o biopsija atliekama paimant audinio mėginį tyrimam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 01 16, 19:42)
punkcija-kai skystį iš kažkokios vietos traukia ne tyrimam,o tam kad jį iš ten pašalint, o biopsija atliekama paimant audinio mėginį tyrimam mirksiukas.gif

Na man skysti ir paime tyrimams daryti,ir ta procedura gydytoja vadino punkcija
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 01 16, 18:42)
punkcija-kai skystį iš kažkokios vietos traukia ne tyrimam,o tam kad jį iš ten pašalint, o biopsija atliekama paimant audinio mėginį tyrimam mirksiukas.gif

Punkcija kai iš mazgelio ima skysčio tyrimams, o biopsija, kai ima audinio gabalėlį. Pirmiausia visada daro punkcija, o jei neaišku tik tada biopsiją 4u.gif
Atsakyti
Man būtent ir darė paskutinįsyk abi procedūras, pirmiausia biopsiją, paskui punkciją.
Atsakyti
QUOTE(Vita @ 2009 01 17, 20:34)
Man būtent ir darė paskutinįsyk abi procedūras, pirmiausia biopsiją, paskui punkciją.

O kam abi? g.gif Man pirmiausia darė punkcija, o kai rado pakitusių ląstelių gydytojas rekomendavo operaciją arba jei labai nenoriu tai biopsiją. Biopsija jau tiksliai parodo kas ir kaip, bet prilygsta mini operacijai. Aš biopsijos nebedariau, dariau operaciją ir neapsirikau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joliuke: 17 sausio 2009 - 20:58
Tau pašalino skydliaukę? Man ji sunykusi ir kiekvienąkart man daro biopsiją, tačiau anąsyk kažkodėl dūrė dukart ir pasakė, kad reikalinga buvo ir biopsija.
Atsakyti
QUOTE(Vita @ 2009 01 17, 21:01)
Tau pašalino skydliaukę? Man  ji sunykusi ir kiekvienąkart man daro biopsiją, tačiau anąsyk kažkodėl dūrė dukart ir pasakė, kad reikalinga buvo ir biopsija.

Taip. op tai dėl ko tau daro tas biopsijas. Yra mazgų?
Atsakyti