Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image

17 tema
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 01 16, 11:59)


ačiū statybininkei 4u.gif aš jau galvojau ne liks temos, ryte net išsigandau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalija J. @ 2009 01 16, 12:02)
ačiū statybininkei  4u.gif  aš jau galvojau ne liks temos, ryte net išsigandau  bigsmile.gif

as architekte lotuliukas.gif kaip gi liksim be nauju namuciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 01 16, 12:03)
as architekte  lotuliukas.gif  kaip gi liksim be nauju namuciu  biggrin.gif

viskas aišku, bereikalinga nerimas 4u.gif
Atsakyti
cia neblogas straipsniukas is KN apie aliejus ir ju panaudojima vietoj kremo smile.gif
Mitai ir faktai

as tai sese vis bandau itikint, kad pabandytu aliejum veida issitept vietoj nenaturaliu kremu.. bet nesiseka kazkaip doh.gif bijo tept alieju ir viskas..
o va mama jau puse metu (nuo tada kai pagaminau pirma krema) naudoja naturalu krema, ir sake thumbup.gif tinka jautriai odai..
o man tai ziuriu aliejus geriausiai tinka, nes ner jokiu papildomu medziagu (pvz vasko ir pan.) kaip kremuose buna.. tai poros nesikemsa smile.gif
Atsakyti
Man tai visai patinka Monoi veidui dabar ziema rolleyes.gif
Mano artimieji irgi bijo ekologiskos kosmetikos kazkodel... biggrin.gif Galvoja,kad tai prekybininku ismyslas uzsidirbt pinigu ir apgaule-vat sakau,kaip yra apgauti jau g.gif
Atsakyti
mano mama kaledom gavo aliejuka brandziai odai ir hidrolata frankinsenso (gal be klaidu uzrasiau...) tai naudoja, bet jinai tuo aliejuku gana gausiai tepa ir jai sake nieko susigeria ir oda nesiriebaluoja. o ta hidrolata kai rinkau negalvojau kad toks stiprus kvapas jo bus, pameginau pasipurksti tai is mano turetu turbut sis ilgiausiai laikosi ir tikrai ne zibuoklem kvepia o tokiais stipriais baznytiniais smilkalais smile.gif
bet mano mamyte sake as nesibaidau ir ramiai naudoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2009 01 16, 11:54)
Mano artimieji irgi bijo ekologiskos kosmetikos kazkodel...  biggrin.gif Galvoja,kad tai prekybininku ismyslas uzsidirbt pinigu ir apgaule-vat sakau,kaip yra apgauti jau  g.gif

smagu, kad mano seimoje tokiu bedu nera- visi naudoja tik naturalius produktus ir jokiu skundu, ypac MB megsta monoi kvepiancia ir kososu alieju cool.gif
Net bijau pagalvoti kaip teks dalintis sokoladini kuno sviesta is KN, kuri planuoju cia kazkada darytis lotuliukas.gif, nes jo kvapas wub.gif
Atsakyti
Anoj temoj klause, koks Urtekram sampunas geriausiai tiks greitai besiriebaluojantiems plaukams. Mano tokia pat problema, tai naudojau Sante Natural Balance - nelabai patiko. Dabar nusipirkau Urtekram su rozmarinais, nes dar truputuka ir slenka. Tai tik vakar isbandziau pirma karta - siandien atrodo gerai, ziuresim, kaip bus veliau. Plaunu kas antra diena, bet antra diena atrodo jau nelabai, tai noreciau, kad butu grazus ilgiau. smile.gif

Jei kas turi daugiau komentaru apie Urtekram'a - butu idomu isgirst. smile.gif
Atsakyti
zvalgausi po julyskos uzsakymu puslapi http://www.hautbalance.de/
labai sudomino firmos Alima dekoratyvine mineraline kosmetika, ypac matte mineral faundation, tik nelabai suprantu is paveiksliuko atrodo kaip biri pudra raso kad galima naudot sudrenkinus veida su kremu arba siaip, o veikia kaip makiazo pagrindas. na kazkoks galvosukis tai cia krempudra ar ne biggrin.gif gal kuri susidurus labiau, gal cia kokia universali preimone tinkama viskam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Espejo @ 2009 01 16, 12:44)
Anoj temoj klause, koks Urtekram sampunas geriausiai tiks greitai besiriebaluojantiems plaukams. Mano tokia pat problema, tai naudojau Sante Natural Balance - nelabai patiko. Dabar nusipirkau Urtekram su rozmarinais, nes dar truputuka ir slenka. Tai tik vakar isbandziau pirma karta - siandien atrodo gerai, ziuresim, kaip bus veliau. Plaunu kas antra diena, bet antra diena atrodo jau nelabai, tai noreciau, kad butu grazus ilgiau. smile.gif

Jei kas turi daugiau komentaru apie Urtekram'a - butu idomu isgirst. smile.gif




as is urtekram bandziau su rozmarinais, rozem ir ruduoju cukrumi.
ispudis toks, kad su ruduoju cukrum zymiai geriaus isplauna plaukus. su pirmais dviem jau kita diena plaukai nelabai, o su ruduoju cukrumi tikrai viskas OK, taciau po jo norisi deti balzama, o po pirmu dieju - ne. nors paskutinis teiginys biski negarantuotas, nes su ruduoju cukrumi pradejau naudoti rudens gale, kai mano plaukai jau buvo pasauseje..
Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2009 01 16, 12:54)
zvalgausi po julyskos uzsakymu puslapi http://www.hautbalance.de/
labai sudomino firmos Alima dekoratyvine mineraline kosmetika, ypac matte mineral faundation, tik nelabai suprantu is paveiksliuko atrodo kaip biri pudra raso kad galima naudot sudrenkinus veida su kremu arba siaip, o veikia kaip makiazo pagrindas. na kazkoks galvosukis tai cia krempudra ar ne biggrin.gif gal kuri susidurus labiau, gal cia kokia universali preimone tinkama viskam smile.gif


cia man atrodo ta pati mineraline kosmetika, tik tiek kad tikrai neprideta visokio SH. o apie mineraline kosmetika tikrai yra ne viena tema dekoratyvines kosmetikos skyrelyje mirksiukas.gif as pati turiu, tik siunciausi is JAV. man patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 01 16, 14:22)
as is urtekram bandziau su rozmarinais, rozem ir ruduoju cukrumi.
ispudis toks, kad su ruduoju cukrum zymiai geriaus isplauna plaukus. su pirmais dviem jau kita diena plaukai nelabai, o su ruduoju cukrumi tikrai viskas OK, taciau po jo norisi deti balzama, o po pirmu dieju - ne.  nors paskutinis teiginys biski negarantuotas, nes su ruduoju cukrumi pradejau naudoti rudens gale, kai mano plaukai jau buvo pasauseje..



vakar nusipirkau su ruduoju cukrumi, ziuresiu, kaip cia bus. o tu paprastai nededi po jo balzamo? as visada dedu ir kol kas is nenaturaliu atsargu unsure.gif
Atsakyti