Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės cukrinukės :) (2 tema)

Sveikos esamos ir būsimos mamytės 4u.gif

Čia mes plepam ir dalinamės patirtimi apie viską, kas susiję su cukriniu diabetu ir nestuke.gif. Lai ligos debesėliai netemdo mūsų džiaugsmo ir nedaužo visų mūsų vilčių ir svajonių wub.gif
Už tai, kad visų mūsų svajonės išsipildytų ir kad paremtumėme viena kitą, kai sunku ir neramu
user posted image

user posted image


Naudinga info
Sveikatos apsaugos ministerijos info
Diabetas ir nėštumas

Ankstesnių temų nuorodos:
tema
1 tema



Atsakyti
QUOTE(aister @ 2009 01 16, 15:04)
Istryniau antra laiska blush2.gif Dideles fotkes buvo,nemoku sumazinti blush2.gif


mirksiukas.gif as maciau... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2009 01 16, 15:02)
Oooo...lekiu ziuret bigsmile.gif

Papildyta:
Koks didelis berniukas wub.gif  o ka kirpykloje daret? ar ten tu?


Gimtadienui vaikinas puosesi kirpykloj biggrin.gif
QUOTE(madmuazele @ 2009 01 16, 15:06)
mirksiukas.gif  as maciau...  wub.gif

As taip ir supratau,kad tu dar spejei biggrin.gif Labai dideles arne?nu ziopla,nemoku sumazinti blush2.gif
Papildyta:
Ai,siuksliadezej vistiek jos yra,Kas nores,tas paziures biggrin.gif
Atsakyti
Nemazos lotuliukas.gif ale as issisaugojau pas save-paziurejau ir istryniau blush2.gif Kazkaip tave tokia ir isivaizdavau... tik be akiniu 4u.gif
Atsakyti
Oho, nu šiandien ir tempai čia pas mus išsivystė blink.gif lotuliukas.gif Aš planavau, kad naujoj temoj susitiksim tik man grįžus iš klinikų, o čia dar šiandien spėjau bigsmile.gif

QUOTE(aister @ 2009 01 16, 15:59)
Kazkiek fotkiu pasiunciau blush2.gif


Bet tikrai jau didelis tavo vyrukas mirksiukas.gif O akytės kokios didelės ir gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalissime @ 2009 01 16, 15:15)
Oho, nu šiandien ir tempai čia pas mus išsivystė blink.gif  lotuliukas.gif Aš planavau, kad naujoj temoj susitiksim tik man grįžus iš klinikų, o čia dar šiandien spėjau  bigsmile.gif


Smagu, kad suintensyvejo musu skyrelis wub.gif
Atsakyti
aister, labai grazu thumbup.gif pasiruosei gimtadieniui kaip reikiant bigsmile.gif
as irgi issiunciau laiska, tik as su biski kitokiais vaikais biggrin.gif
aister, ir tave apziurejau tongue.gif very nice 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wowavyva: 16 sausio 2009 - 15:20
QUOTE(wowavyva @ 2009 01 16, 15:18)
aister, labai grazu  thumbup.gif  pasiruosei gimtadieniui kaip reikiant  bigsmile.gif
as irgi issiunciau laiska, tik as su biski kitokiais vaikais biggrin.gif
aister, ir tave apziurejau tongue.gif very nice  4u.gif


Tu gal modelis blush2.gif wub.gif
O cia tavo tiek daug suniuku? Tu gal ju veisimu uzsiimi?


Kokios grazios musu skyrelio cukrinukes... ir visos sviesiaplaukes wub.gif
Atsakyti
Na merginos, iki. Ir susitiksim tik kitos savaitės pabaigoj, nebent aš jau vidury savaitės pabėgčiau iš klinikų lotuliukas.gif Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalissime @ 2009 01 16, 15:22)
Na merginos, iki. Ir susitiksim tik kitos savaitės pabaigoj, nebent aš jau vidury savaitės pabėgčiau iš klinikų  lotuliukas.gif Sėkmės visoms  4u.gif


IR tau sekmes... Laukiam is taves ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2009 01 16, 15:21)
Tu gal modelis blush2.gif  wub.gif
O cia tavo tiek daug suniuku? Tu gal ju veisimu uzsiimi?
Kokios grazios musu skyrelio cukrinukes... ir visos sviesiaplaukes wub.gif

mano suniukas tik vienas is tu 5. kiti sveciai smile.gif klubieciai padare staigmena, ispilde mano nora ir atejo su suniukais net Kretingoje pasveikinti.
o didysis suo biggrin.gif tai mano tevu, nu bet cia jau skaitau tas pats kas mano biggrin.gif
aha modelis lotuliukas.gif tiesiog as paprastai dabar nebesifotografuoju, nes atrodau baisybiskai, tik fotografo apdorotos nuotraukos atrodo padoriai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wowavyva @ 2009 01 16, 15:18)
aister, ir tave apziurejau tongue.gif very nice  4u.gif

Nu prie taves as net nesilyginu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti