Įkraunama...
Įkraunama...

FOREX arba tarptautinė valiutų rinka

Sveiki visi 4u.gif

Neradau temos skirtos vien siai rinkai, todel ir uzvedziau ax.gif
Noretusi suzinoti ar teko susidurti su sia rinka, kaip sekesi, galbut yra kas sekmingai prekiauja joje?
As pati jau beveik trys metai intensyviai domiuosi ir jei atsirastu dar kam idomu mielai padiskutuociau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš knygelę nusipirkau "Forex. 101 atsakymas" (V. Ovsianiko), nes norėjau susistemintos informacijos. Na, kaip neturinčiai ekonominio išsilavinimo pakankamai nelengva orientuotis. Internete info irgi pakankamai (bet kai lietuviškai vos suprantu, apie ką kalba, tai angliškai visai tamsus miškas). Mėginau virtualiai paprekiauti. Bet čia reikia daug skaityti, skaityti, skaityti.. Naujienas visų pirma smile.gif Tai taip ir užmečiau šitą reikalą.
Gal trūksta postūmio iš šono, kad kas pasidalintų savo istorija, kaip sėkmingai sekasi prekiauti. Pvz., tau? biggrin.gif
Atsakyti
aš prieš gerus metus užsiregistravau, net jų atstovas asmeniškai paskambino (aš JAV gyvenu), labai domėjaus, kalbėjau su žmonėm, tai išvada tokia - labai nestabili pasaulio ekonomika dabar, per dažnai viskas keičias, todėl labai sunku kažką užsidirbti nedirbant "pilnu etatu", jau nekalbant apie milijoną.
Atsakyti
Pati prekiavau Forex, bandomajame zaidime labai puikiai sekesi wink.gif O stai su realiais pinigais nekaip, pralosi , atlosi, mazdaug kaip kazino man pasirode, tai ir meciau. Beje manau reikia ydeti labai didele suma, o zaisti su labai mazyte, nes tada didesnius svyravimus gali atlaikyti.. Su mazomis sumomis nepatarciau, nebent siaip pazaidimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2009 01 16, 16:48)
Aš knygelę nusipirkau "Forex. 101 atsakymas" (V. Ovsianiko), nes norėjau susistemintos informacijos. Gal trūksta postūmio iš šono, kad kas pasidalintų savo istorija, kaip sėkmingai sekasi prekiauti. Pvz., tau?  biggrin.gif

As kursus pas V.Ovsianika lankiau - na taip vien kursu nepakanka, kad jau imti ir prekiauti pelningai, reikia dar ir laiko skirti nemazai:)smile.gifsmile.gif

Del pacio sekmingo prekiavimo - tai as dar vis semiuosi isminties ir stengiuosi dideliu pinigu neinvestuoti, nes kol kas keleta saskaitu jau sudeginau:)smile.gif

Papildyta:
QUOTE(mamaLina @ 2009 01 16, 16:58)
aš prieš gerus metus užsiregistravau, net jų atstovas asmeniškai paskambino (aš JAV gyvenu), labai domėjaus, kalbėjau su žmonėm, tai išvada tokia - labai nestabili pasaulio ekonomika dabar, per dažnai viskas keičias, todėl labai sunku kažką užsidirbti nedirbant "pilnu etatu", jau nekalbant apie milijoną.

na kas liecia brokeriu atstovus, tai jie beveik visada paskambina ir nesvarbu, kurioje salyje esi ax.gif O siaip dar ir rusakalbi randa atstova jei angliskai nesupranti ax.gif Man asmeniskai tai nemazai buvo paskambine, nes skirtingus brokerius bandziau blush2.gif O mano vyras tai prase, kad ir ji registruociau, nes jis taip anglu kalba tobulino, jam paskambindavo tai tas kokia valanda snekedavo su atstovu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O del to, kad ekonomika dabar per greit keiciasi nesutikciau - gal butu teisingiau pasakyti, kad rinka yra siuo metu labai judanti t.y. pvz. jeigu pries du metus EUR/USD pora per diena pajudedavo vidutiniskai iki 40 pipsu arba kitaip vienetu, tai siuo metu laisvai juda iki 200 pipsu. Bet velgi tokia rinka kaip tik turi savu privalumu prekyboje , tik reikia atsargiai elgtis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadaryti: 19 sausio 2009 - 18:55
QUOTE(fantastic_girl @ 2009 01 16, 17:02)
Pati prekiavau Forex, bandomajame zaidime labai puikiai sekesi wink.gif O stai su realiais pinigais nekaip, pralosi , atlosi, mazdaug kaip kazino man pasirode, tai ir meciau.

Na cia jau psichologija visiems suveikia - kai demo saskaitoje prekiauji tai drasiai perki ar parduodi, nes tai virtualus pinigai. O stai kai realius pinigus pradedi leisti, tai jau visai kitaip pasamone veikia, pradedi bijoti kiekvieno rinkos pajudejmo pries Tave ir vis galvoti, o gal reikejo, taip daryti, tada pakeiti savo nuomone ir vel kokia nesamone pasidarai na ir t.t. As del to ir idedu maza suma pinigeliu ir prekiauju maziausiais kiekiais, kad ir su savo emocijomis ismokciau valdytis, nes kitaip niekada nepavyks normaliai ismokti.
O kad panasu i kazino greiztai nesutikciau schmoll.gif Jei be priezasties vyksta pirkimas ar pardavimas, tai is tiesu kaip kazino ir tokiu atveju geriau jau i kazino eiti, o ne valiutu birzoje prekiauti ax.gif O jei zinai kodel siuo metu perki ar parduodi ir naudoji rizikos valdymo priemones, tokiu atveju lyginimas su kazino, butu tas pats, kas lyginti akcijas, vertybinius popierius ar nekilnojamaji turta su kazino ax.gif
O kokiomis sumomis prekiauji, tai neturi esmes, esme tame kokiais dydziais prekiauji. Ir tikrai nera nei lengviau nei sunkaiu prekiauti nei su mazais kiekiais nei su dideliais. Pagrindas yra tame, kad privalo buti naudojami nuostolio stabdymo mechanizmais, taip pat ir rizikos valdymas. Ir jei jau ismoksi is 100usd uzauginti 200 usd , tai mokesi ir dideles sumas valdyti.
O milijonas visada yra netoli reikia tik 5usd 18 kartu padvigubinti stai ir milijonas blush2.gif
1. 5
2. 10
3. 20
4. 40
5. 80
6. 160
7. 320
8. 640
9. 1280
10. 2560
11. 5120
12. 10240
13. 20480
14. 40960
15. 81920
16. 163840
17. 327680
18. 655360
19. 1310720
Jei gaunasi is 5usd padaryti 10 tai pavyks ir visa kita 4u.gif As tuo tikiu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Na matau tema mirsta g.gif Na nejaugi niekas sito nebandete g.gif g.gif Cia skaiciau mamos ir ne tik isbando ivairiausias nesamones internete kaip uzdirbti pinigus, o cia se kad nori Forex niekas nesidomi ax.gif ax.gif
Ar ar tikrai neatsiras diskutuojanciu ax.gif ax.gif
Atsakyti
Turbūt nelabai čia pavyks tokia tema padiskutuoti... Teks bendraminčių spekuliantuose ieškoti. Man rodos, tem yra toka tema.
Specialiai net pažiūrėjau - ojej, kiek temų apie forex bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulala: 29 sausio 2009 - 14:19
lengvų pinigų retai būna verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,
taip yra žmonių, ir nemažai, kurie uždirba Forex. drinks_cheers.gif
Kam reikia pradmenų lietuvių kalba, apsilankykite čia: forex prekyba .
Dėl psichologinio barjero, laikausi nuomonės, kad geriau iš karto prekiauti realiais pinigais, bet mažesnėmis sumomis, negu prekiauti su netikrais. Demo patarčiau naudoti tik absoliučiai nieko nesuprantantiems.
Labiausiai patinka GBP/JPY, nes šioje valiutų poroje itin didelis judėjimas, tik gaila, kad spreadas (marža) didelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo songrada: 03 vasario 2009 - 16:44
QUOTE(songrada @ 2009 02 03, 17:40)
Sveiki,
taip yra žmonių, ir nemažai, kurie uždirba Forex. drinks_cheers.gif 
Kam reikia pradmenų lietuvių kalba, apsilankykite čia: forex prekyba .
Dėl psichologinio barjero, laikausi nuomonės, kad geriau iš karto  prekiauti realiais pinigais, bet mažesnėmis sumomis, negu prekiauti su netikrais. Demo patarčiau naudoti tik absoliučiai nieko nesuprantantiems.
Labiausiai patinka GBP/JPY, nes šioje valiutų poroje itin didelis judėjimas, tik gaila, kad spreadas (marža) didelis.

Sveiki 4u.gif
Na vat ir atsirado kazkas kas domisi ax.gif
Na siaip as su Jumis labai labai nesutikciau - tik neturintis patirties gali sakyti, kad reikia pradeti nuo realios saskaitos biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vis planuoju prisest dauiau pasiskaityti sia tema, bet man tai atrodo kaip tamsus miskas... doh.gif
Atsakyti