Įkraunama...
Įkraunama...

Mano lieknėjimo receptas

Išbandžiau ne tik aš bet ir mano draugės ir visiems jis tiko. Tad nusprendžiau su visom pasidalinti, negi gaila. Tai vat per pusę metų numečiau kokį 15 kg. Nor ilgai tokios dietos nepatariu laikytis. Tai vat... kaip dauguma žinome lieknėti padeda aštrūs prieskoniai. Šiam patiekalui reikės, ryžių pagal poreikį ir labai daug visokiausių prieskonių. Ryžius virti taip kad išeitų tiršta sriuba, tik pradėjus jiems virti reikia įmesti pora kubelių vištienos sultinio (man asmeniškai galina blanca tinka), tada vis dar verdant įdėti po šaukštelį kario, paprastos saldžiuosios paprikos miltelių, svogūnų miltelių, džiovintų krapų, petražolių ir salierų, bei svarbiausia pusė šaukštelio aitriosios paprikos miltelių (na aš tai dedu didelį valgomą šaukštą, bet kaip pradžiai tai užteks ir pusės šaukštelio). Sriubytė turi ilgokai pavirti ir tuomet galima skanauti smile.gif Tiesa aš ir druskos gana daug dėdavaus, bet kas nemėgsta gali nesidėt ir visai. Šitą sriubytę valgydavau du kartus per dieną, ryte ir vakare. Nes per pietus visiškai valgyt nesinorėdavo, ji labai soti. Skonis iš pradžių neįpatingas, bet tik todėl kad bus labai aštru, atrodo į burną neįmanoma įsidėti. Bet kaip sako kenčiančiam dangus smile.gifsmile.gif Tiesa man nuo jos pralaisvėjo viduriai iš pradžių, tačiau po to virškinimas labai gerai susitvarko. Pirmom dienom gali pas daug ką viduriai pralaisvėti, tačiau būtent taip organizmas išsivalo. Tai vat kas nebijot sulieknėti galit išbandyti mano receptuką. Tiesa pagardinti galima ir grietine liesa, o užkąsti juoda duonyte, tačiau saikingai ir tik pirmom dienom. Jai kas bandys praneškit, įdomu ar padėjo tik man ir drugėms ar ir daugiau kas nors tapo laimingesnis smile.gifsmile.gif
Sėkmės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir tokia sriuba valgei pusmeti??? Jautresniam skrandziui, tokiam kaip mano, tai cia tikras ekstreamas blink.gif
Atsakyti
bet čia juk tikra bomba skrandžiui blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke @ 2005 07 26, 11:10)
Šitą sriubytę valgydavau du kartus per dieną, ryte ir vakare. Nes per pietus visiškai valgyt nesinorėdavo, ji labai soti.


Tai pusė metų tik šita sriuba? blink.gif Ar per pietus galima ką nors valgyti, tik nesinori?
Atsakyti
Manau suliekneji nuo tokios tik todel kad valgai du kartus ir ryzius. O prieskoniai nesveika. Ryziai gerai jie valo organizma. Sitoks vienodas maistas turbut nualino tavo kuna? Ar netruksta vitaminu, pvz. neslenka plaukai, neskilineja nagai o ar seip nesijauti pavarges? As gal biski bijociau taip, noretusi bent jau vaisiu! unsure.gif
Bet jei padeda, tai gal verta? unsure.gif
Atsakyti
Svoris numetamas bet kuriuo atveju jei valgai vienoda produkta. Mano drauge isvaziavusi i Danija valge vien bulves, nes daugiau pinigu neturejo/gailejo. Grizus po puses metu 20 kg netekus buvo. Tokiu atveju labai daug ( vieno produkto dieta ir pan). Cia nera stebuklas, kuriuo reiktu susizavet. Beto labai kenksminga valgyt toki maista neivairu + astru. Galima prieit iki to kad poto visa gyvenima nieko astresnio negalesit suvalgyt del skrandzio opos. Jogai labai blogai ziuri i astru maista, nes jis sumaiso prota, skatina zemus jausmus, troskimus. Todel nenustebciau kad jusu nuotaikos pasikeis. Tapsit dirgli, susierzinusi..Nesutarsit ne tik su vyru/draugu/draugem, bet ir su savim. Na ok, tarkim jum extra reikejo numest svori- pasiseke numest tuos nelemtus kg, kaip islaikysit svori? Visa gyvenima valgysit vien ryziu kose/sriuba? Beto tie baltieji ryziai nera beprotiskai sveiki, geriau jau ruduosius, su luobele ir tt. Reikia sveikai gyvent. Derint produktus, svieziu vaisiu/darzoviu. As suprantu kad daug paprasciau isgert tablete kokia, kuri "pades atsikratyt visu nereikalingu kilogramu". Bet poto visi salutiniai sveikatos dalykai islys. Jeigu galvojat, kad viska valgant suplonesit - reiktu is naujo pagalvot. Visada reikia kazka aukot, siuo atveju pomegi valgyt. Kas baisiausia tai man labai gaila tu moteru kurios susizaves siuo abejotinu rezultatu, sveikatos saskaita. Yra atveju kuomet po tokiu dietu dingsta menesines/tampama nevaisinga.Beje pries metus buvo pasirode staripsniai, neva astrus maistas "degina" riebalus/kalorijas. Kaip atsirado tai buvo ir paneigta sita pseudo teorija. Sekmes visom neprarast sveiko proto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke @ 2005 07 26, 11:10)
Pirmom dienom gali pas daug ką viduriai pralaisvėti, tačiau būtent taip organizmas išsivalo.  Tai vat kas nebijot sulieknėti galit išbandyti mano receptuką.

Vaikeliuk, nesamonę darei schmoll.gif ( kiek ilgai?) . Siųlau išsitirti kasą, tulžies pūslę verysad.gif . Organizmas tikrai nuo tos sriubos neišsivalė ir viduriai pralaisvėjo dėl kitų priežąsčių blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cornus @ 2005 08 12, 16:01)
Visada reikia kazka aukot, siuo atveju pomegi valgyt.

auksiniai zodziai thumbup.gif
Kaip gerai, kad man nereikia tokiu drastisku priemoniu imtis blink.gif , o jeigu ir prireiktu - tik ne toki produkta. Galima maista derinti ir riboti, o ne piknaudziauti prieskoniais unsure.gif
Atsakyti
na manau aš valgydama du kartus ryžius per diena nors ir be prieskonių sulieknėčiau... Čia saves prievartavimas... man tai aju tolygu bado dietai sad.gif
Atsakyti
Na jau tokia dieta tikrai nesusigundyčiau, kažkaip viskas keistai man atrodo.
Atsakyti
Sveikos mamytes, manau geriausias budas numesti svorio yra kuo daugiau darzoviu,ivairiu salotu ir keleta vaisiu. Lengvas ir sotus maistas. O jei dar kas vakara lauke bent po 15 min. pasivaikscioti galite,tai puiki po menesio pastebesite lieknesne figurele. Sekmes visoms.
Atsakyti
Viskas labai paprasta su tuo svoriu, tik turekit valios - valgykite daugiau darzoviu vaisiu, pasilaikykit minties nebevalgyti po 18 val., gerkite daugi uskysciu ir svoris tirps savaime - pamazu bet uztikrintai. As pati nesu is liekniausiu - ugis 172 cm, bet svoris vis tiek megsta ties 59 kg sedeti blush2.gif
Atsakyti