Įkraunama...
Įkraunama...

negaliu pamiršti

galbūt mano problema, kam nors pasirodys kvaila, bet norėčiau apie savo situacija išgirsti nepažystamuju nuomone, nes pati visiškai pasimečiau savo situacijoje. Draugės gimtadienyje susipažinau su vaikinu, jis iš karto emė rodyti man dėmesį,buvo atkaklus, tačiau visada atsiklausdavo ar gali apkabinti, paimti už rankos ir t.t, as dažniausiai neleisdavau visą vakara sakė komplimentus, tačiau as elgiausi gana šaltai, nes draugės iš karto buvau informuota, kad jis mergišius, nors ji jo beveik nepažinojo. Manau jis pajuto kad man nepatinka, nes vakaro pabaigoje pareiškė, kad pagaliau baigėsi mano siaubingas vakaras su juo. Vėliau aš išėjau namo viena, buvo jau naktis, jis mane pasivyjo, palydėjo, buvo labai malonus, daviau jam savo nr, nes pajutau, kad jis man pradeda patikti.Kita diena paskambino kalbėjo labai santūriai ir mandagiai, kartu važiavome i palanga, pasivaikščioti prie jūros, tiesiog kalbėjomės, visalaika laikėmės už rankų, tačiau nepasekė komplimentų, tiesiog kalbėjomės, sakyčiau netgi truputi šaltai, kai parvežė mane namo tiesiog labai mandagiai atsisveikino. O vėliau nebepaskambino, parašiau jam pati, jis paskambino pakalbėjome ir tai buvo paskutinis kartas, kai ka nors apie ji girdėjau. Jis neskambina nerašo, o aš nebegaliu jo pamiršti, nors praėjo jau beveik du mėnesiai ir tikriausiai nebuvo ne minutes, kai apie ji nepagalvočiau, beje jis vyresnis už mane 8 metais, bet man tai visiškai nerūpi, nors galbūt jam tai svarbu
Atsakyti
O ką tu norėtum sužinoti? Na, nebepaskambino, nebeieško tavęs, pamiršo... Skaudu, bet jam tavęs nereikia. Turbūt beveik kiekviena tą patį patyrėme. Iš tavo pasakojimo galima spręsti, kad vaikinas ne iš kukliųjų, taigi jei norėtų - paskambintų. Atsiprašau, kad paguosti negalėjau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissa @ 2009 01 16, 22:30)
O ką tu norėtum sužinoti? Na, nebepaskambino, nebeieško tavęs, pamiršo... Skaudu, bet jam tavęs nereikia. Turbūt beveik kiekviena tą patį patyrėme. Iš tavo pasakojimo galima spręsti, kad vaikinas ne iš kukliųjų, taigi jei norėtų - paskambintų. Atsiprašau, kad paguosti negalėjau  verysad.gif

gaila, bet ir man tokios mintys kilo, vyresni zino ko nori, jei nepaskambino nedeciau vilciu bereikalingu... schmoll.gif
Atsakyti
Va taip ir būna vaidina nepasiekiamomis, po to nagus griaužiasi...
Atsakyti
nesureiksmink per daug tokiu dalyku wink.gif
daznas gali nusivezt, pabut, bet tai tikrai nereiskia, kad jie jau isimylejo ir esi pati svarbiausia 4u.gif
daznai man taip budavo, kad vakareliuose, ar gimtadieniuose leisdavau su kokiu vaikinuku, su kuriuo ten ir susipazindavau, bet kazkaip nei as apie kazka daugiau galvodavau, nei turbut jie ax.gif
smagiai ta vakara laika praleidi ir tiek wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2009 01 17, 14:58)
nesureiksmink per daug tokiu dalyku wink.gif
daznas gali nusivezt, pabut, bet tai tikrai nereiskia, kad jie jau isimylejo ir esi pati svarbiausia 4u.gif
daznai man taip budavo, kad vakareliuose, ar gimtadieniuose leisdavau su kokiu vaikinuku, su kuriuo ten ir susipazindavau, bet kazkaip nei as apie kazka daugiau galvodavau, nei turbut jie  ax.gif
smagiai ta vakara laika praleidi ir tiek wink.gif 4u.gif

visiškai pritariu drinks_cheers.gif net neturiu ką ir pridurti rolleyes.gif
Atsakyti
bet, kaip merginos turi drasos vaziuot i Palanga su keliu dienu pazistamu blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 17 sausio 2009 - 16:07
QUOTE(Mimuke @ 2009 01 17, 15:58)
nesureiksmink per daug tokiu dalyku wink.gif
daznas gali nusivezt, pabut, bet tai tikrai nereiskia, kad jie jau isimylejo ir esi pati svarbiausia 4u.gif
daznai man taip budavo, kad vakareliuose, ar gimtadieniuose leisdavau su kokiu vaikinuku, su kuriuo ten ir susipazindavau, bet kazkaip nei as apie kazka daugiau galvodavau, nei turbut jie  ax.gif
smagiai ta vakara laika praleidi ir tiek wink.gif 4u.gif


Pritariu drinks_cheers.gif
Tuo labiau, jei šaltai elgiamasi su vyru, o po tikimasi dangiškų migdolų... g.gif
Be to, tas vyras juk nieko ir nežadėjo, ar ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukianti_stebuklo:): 17 sausio 2009 - 16:41
o aš sakyčiau, jei jau taip širdis cypia, pati jam paskambink ar parašyk. tiesiog paklausk, kaip jam sekasi ir tiek. o gal jis laukia, kol tu parodysi iniciatyvą? šiaip ar taip neturi ko prarasti, tai kodėl nepabandyti? aišku, reikia turėti omeny, kad gali tekti sužinot, kad jam tu dabar nesi labai reikalinga... nusiteik visokiems atsakymams ir reakcijoms. tau rinktis blush2.gif
Atsakyti
jei tu jam būtum reikalinga ir įdomi tai manau nereiktų laukti dviejų mėnesių kol jis atsiras, tiesiog manau, kad vakarėlio metu jam kritai į akį, po to pabendravo daugiau, spėju, kad be alkoholio ir tiesiog nekritai tu jam į akį kaip, kad norėtum
sorry, bet patariu jį pamiršti ir nebegalvoti, atsiras toks, kurio skambučio tiek ilgai laukti nereikės
Atsakyti
aš jau iš patirties pasimokiau, kad jei neskambina/nerašo, reiškia nereik jam tavęs. kai tikrai patinki, bet vaikinas drovus - užtenka kartą prakalbinti ir ledai pajuda. o jei nepajudėjo, reiškia neverta ir stengtis.
Atsakyti
Normalus vyras...mergišius...visur kablių primėto...užkibai?...paskambyk dar sykį...puiki,karšta naktis garantuota...ką prarasi...
Atsakyti