Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros


Papildyta:
Nieks nesuskubo kurti, tai aš pakūriau 4u.gif
Tęsiam drinks_cheers.gif

QUOTE(charisma @ 2009 01 16, 16:32)
nea, mano irgi ne problematiska smile.gif

QUOTE(charisma @ 2009 01 17, 15:59)
pas mane kaip tik misri i riebuma oda blink.gif  g.gif

o ne mišri, į riebumą oda priskiriama prie problematiškų? g.gif

Tiesa, jei į temą, man Guerlain Parure Extreme į vakarą išlindo blizgesys ant kaktos (gal kad kirpčius nešioju ax.gif ). Bet šeip bendrai, patenkinta aš ja thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinote, kur Vilniuje imanoma pameginti Vichy Aera Teint pudryciu? g.gif Testeriu ju niekur nemaciau, bet gal kazkuri uzmatet, kur ju buna? Noriu nusipirkti sita pudra, nes ji man labai patiko, bet bijau prasaut su spalva doh.gif
Pamenu, kazkada skaiciau, kad kazkurioj Eurovaistinej kazkam pardaveja dave pameginti unsure.gif
Atsakyti
gal kuri bandet YSL matt touch?? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2009 01 17, 19:02)
o ne mišri, į riebumą oda priskiriama prie problematiškų?  g.gif
Tiesa, jei į temą, man Guerlain Parure Extreme į vakarą išlindo blizgesys ant kaktos (gal kad kirpčius nešioju  ax.gif ). Bet šeip bendrai, patenkinta aš ja  thumbup.gif


nea, misri/riebi ne problematiska, cia toks odos tipas smile.gif
man jeigu as be meteoru, i vakara su guerlain parure atsiranda bliuzgesiukas T zonoje, bet vis tiek ne taip, kaip su kitom rolleyes.gif nors su mac irgi vos vos i vakara blizgesiukas pasimatydavo g.gif
Atsakyti
turiu ir Revlon, ir Elizabeth Arden , ir Nivea, ir dar kazkokia nepamenu... bet ka bebandyciau, man nr.1 yra Maxfactor

Sunku forume isrinkti viena geriausia, nes juk ir krempudra renkama pagal veido oda, vienoms geriau bus riebesne, tepama is ploksteles, kitom - gink dieve kad butu tik "oil free", kitoms - apskritai tik skysta, spaudziama po laseli.. ir tt..tt..
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2009 01 17, 21:06)
Merginos, gal zinote, kur Vilniuje imanoma pameginti Vichy Aera Teint pudryciu? g.gif Testeriu ju niekur nemaciau, bet gal kazkuri uzmatet, kur ju buna? Noriu nusipirkti sita pudra, nes ji man labai patiko, bet bijau prasaut su spalva  doh.gif
Pamenu, kazkada skaiciau, kad kazkurioj Eurovaistinej kazkam pardaveja dave pameginti unsure.gif

Cia gal as rasiau, bet man Eurovaistinej Akropoly nedave meginuku, ir pasiule testuot vietoj, bet man taip nepatogu, nebent savo indeli koki atsinestumet.
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2009 01 17, 22:01)
Cia gal as rasiau, bet man Eurovaistinej Akropoly nedave meginuku, ir pasiule testuot vietoj, bet man taip nepatogu, nebent savo indeli koki atsinestumet.

Labai dekoju uz toki greita atsakyma bigsmile.gif O is ko ji butu davus testuot jei testeriu ten ner, ar yra?
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2009 01 17, 20:06)
Merginos, gal zinote, kur Vilniuje imanoma pameginti Vichy Aera Teint pudryciu? g.gif Testeriu ju niekur nemaciau, bet gal kazkuri uzmatet, kur ju buna? Noriu nusipirkti sita pudra, nes ji man labai patiko, bet bijau prasaut su spalva  doh.gif
Pamenu, kazkada skaiciau, kad kazkurioj Eurovaistinej kazkam pardaveja dave pameginti unsure.gif

O tau netiko spalva ta kur man buvai davus?
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2009 01 17, 22:11)
O tau netiko spalva ta kur man buvai davus?

Man ji gerooookai per sviesi biggrin.gif Kiek meginau, su ta spalva mano veidas gaunasi baltas kaip popierius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2009 01 17, 23:01)
Cia gal as rasiau, bet man Eurovaistinej Akropoly nedave meginuku, ir pasiule testuot vietoj, bet man taip nepatogu, nebent savo indeli koki atsinestumet.


Na, ten nebuvo tokiu mazu meginuku, kad galetum namo pasiimt, matyt, turi viena pradaryta pudra bandymam, bet as net nemaciau, ka ten turi, nes vietoj testuot nemegstu. Bet kadangi pasiule testuot vietoj, tai loginiu budu ismasciau, kad kazka turi. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zukauskaite: 17 sausio 2009 - 22:41
o ka galetumet parekomenduoti jautriai, problematiskai, misriai, bet vis tiek linkusiai sauseti odai? lotuliukas.gif Noreciau kazko, kas itin lengvai teptusi, drekintu oda, bet kartu ir gerai maskuotu... butu gerai, kad butu kokia antialergine ar kazkas panasaus, kad neerzintu odos... jauciu tokios nera lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kokią patartumėt krempudrą, kuri ilgai išsilaikytų, ilgai išliktų? smile.gif Max factor, loreal'io, na iš panašių kainųsmile.gif) g.gif g.gif ax.gif
Atsakyti