Įkraunama...
Įkraunama...

ar būna, kad gėdinatės savo vyro?

klausimas, ar buna tokiu situaciju, arba netgi draugo/vyro savybiu, del kuriu gedijates[be abejones jums jos nepatinka],,sakykim, tai gali buti susije su jo bendravimo iprociais ar maniera, mikciojimu kai susijaudina, su jo isvaizda, kreivais dantimis rolleyes.gif ir pan ir taip toliau.. gal sakykim jauciates nepatogiai eidama su juo i tam tikra socialini rata.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mei @ 2009 01 19, 03:05)
klausimas, ar buna tokiu situaciju, arba netgi draugo/vyro savybiu, del kuriu gedijates[be abejones jums jos nepatinka],,sakykim, tai gali buti susije su jo bendravimo iprociais ar maniera, mikciojimu kai susijaudina, su jo isvaizda, kreivais dantimis rolleyes.gif  ir pan ir taip toliau.. gal sakykim jauciates nepatogiai eidama su juo i tam tikra socialini rata.. 4u.gif


oj nea. mano vyras man tikras saldainiukas todel myliu ji visa nuo galvos iki koju. ir einu iskelusi galva kad turiu toki vyra, kad jis myli mane o ne kuria nors kita smile.gif
Atsakyti
Myliu, geras, bet... kai per sventes isgeria ir pradeda nesamones kalbeti, tai gedijuosi... Na, bet ka cia padarysi, neblaivus nevisad save kontroliuoja.
Atsakyti
Siaip tai mandagus jis, bet kartais buna tikras stuobrys... Pirmas praleda pro duris, eina 0.5m prie mane ir t.t. gun_rifle.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srx: 19 sausio 2009 - 16:10
nors mano vyras irgi man yra pats pačiausias, bet mane kartais nervina, jo pernelyg didelis atviravimas su žmonėmis. Jis yra ant tiek nuoširdus, kad gali svetimiems žmonėms pasakoti apie savo problemas, o aš tai taip negaliu verysad.gif man atrodo kad jis mūsų gyvenimą kaip ir paviešina kitiem, o tas nėra labai malonu. Plepiukas jis pas mane smile.gif
Atsakyti
As kartais gedinuos blush2.gif Ypac kai bandoma suzinoti arba atskleisti ka nors lb asmenisko. Mano asmenine erdve tik mano blush2.gif
Atsakyti
Nea...Jei myli nuosirdziai, kokia gali buti geda del savo zmogaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susindoja: 20 sausio 2009 - 17:44
QUOTE(Susindoja @ 2009 01 20, 18:41)
Nea...Jei myli nuosirdziai, kokia gali buti geda del savo zmogaus smile.gif


Visiems visko pasitaiko mirksiukas.gif
Man kartais nepatinka, kai pradeda girtis, nes niekada pati to nedarau.
Atsakyti
ir isvaizda ir charakteris mano MB idealus viesumoje,tarp zmoniu,as tik didziuojuosi stovedama prie tokio super vyro biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu kad gedyciaus tai dar nebuvo smile.gif
bet kad ka nors lepteli ar ka nors elgesiu ne taip daro kaip noretus - kartais pasitaiko ax.gif
Atsakyti
Nesigediju nei kiek-kadangi jis labai supratingas ir geras vyras wub.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kaip galima gedytis savo vyro?
Na, jei del isgerimo dar suprantu, bet tada ir gert tiek nereikia, kjad nesamones kalbet ar daryt....
As manau, kad jei myli, tai tikrai neturi kilt gedos jausmas uz mylimaji... smile.gif
Man mylimasis yra pats paciausias, ir myliu ji butent toki, koks jis yra ir kaip cia gerai kazkas parase, su juo einu galva iskelusi lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti