Įkraunama...
Įkraunama...

Subrendusi placenta

Sveikutes man beveik 35 savaiteles. Siandien gydytoja pasake jog mano placenta jau labai subrendus. Ar tai reiskia jog gimdysiu anksciau? Gal kam taip buvo? 4u.gif
Atsakyti
Placenta bręsta iki 35-os savaitės, po to ji pradeda senti.. Teoriškai kuo senesnė placenta tuo "senesnis" vaikutis, visko gali būti, jog tavo nėštumas nebūtinai atitinka spėjamą datą, bet tuo pačiu tai nebūtinai prognozuoja ankstesnį mažylio atėjimą.. nes kai kurie brandinasi ir 42 savaites smile.gif
Bet kuriuo atveju, svarbiausia tai neprognozuoja nieko blogo, o ar greičiau išvysi savo mažulį teks palukėt ir pamatysim wink.gif
4u.gif
Atsakyti
Man pirmo nestumo metu apie 32 savaitę dare echoskopiją ir pasakė, kad placenta tokiam laikui yra per sena ir minėjo, kad būtų gerai, jei pagimdyčiau anksčiau. Tačiau neviskas vyksta, kaip reikėtų. Gimdžiau 6 dienom po numatytos datos. Po gimdymo gydytojos paklausiau, kaip ten ta placenta. O jos atsakymas buvo, kad labai normali, t.y. tokia, kokia ir turi būti. (Tiesą pasakius, aš tai nežinau, kas ten turi būti, bet ji tikrai nebuvo perbrendusi ar persenusi). Taip kad dabar į tokias prognozes aš žiūriu labai atsargiai ir patarčiau neimti per daug į galvą tokių dalykų mirksiukas.gif .
Atsakyti

Noriu iškelti vėl į paviršių šią primirštą temelę.
Mums 32 savaitės, esam jdrūs ir labai gyvybingi. Šiandien darė echo - viskas būtų gerai, bet placenta jau antro subrendimo laipsnio. Gydytoja kiek sunerimo, sakė, kad neturėtų dar tokia būti. Gal kas turit patirties?
Atsakyti
Mums jau 38 savaitės, bet gydytoja apie mano placentą nė karto neužsiminė... g.gif
tikiuosi ji pasakytų jei kas nors būtų negerai ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, man taip pat neramu, ka tik izengiau i 33 savaite, bet gydytoja sake, kad placenta seneja, jau net III-IV lygio, labai neramu, gal kam taip buvo mamytes aaaa verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes, mums dabar tik 32 savaiteles, vakar buvom pas gydytoja ir ji pasake, kad musu placenta yra pradejusi bresti sad.gif Labai bijau del savo maziuko sad.gif Juk tai tikrai nera gerai. Gal dar kam taip buvo? Ar vertetu labai sunerimti? Labai aciu uz atsakymus...
Atsakyti
O tai gydytoja negali visko paaiskinti, kas kaip kodel, ka daryti, kokios galimos pasekmes ? as kuo toliau tuo maziau pradedu suprasti tuos gydytojus g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimal @ 2007 02 09, 08:30)
Sveikos, mamytes, mums dabar tik 32 savaiteles, vakar buvom pas gydytoja ir ji pasake, kad musu placenta yra pradejusi bresti sad.gif Labai bijau del savo maziuko sad.gif Juk tai tikrai nera gerai. Gal dar kam taip buvo? Ar vertetu labai sunerimti? Labai aciu uz atsakymus...


as manau kad nera cia nieko blogo kad pradejo bresti,juk iki 35sav turi ji subrest ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ligycius @ 2006 04 07, 13:06)
Sveikutės, man taip pat neramu, ka tik izengiau i 33 savaite, bet gydytoja sake, kad placenta seneja, jau net III-IV lygio, labai neramu, gal kam taip buvo mamytes aaaa verysad.gif

man taip buvo. 34 sav. dingo vaisiaus judesiai, nulėkėm į ligoninę, pagyrė už operatyvumą ir pasakė, kad prasideda gimdymo veikla. kadangi laiko mažokai buvo dar, užslopino, padarė vaisiaus kraujotakos tyrimus ir pagimdžiau lygiai 40 sav. tiesa, cezariu. ar priežastis buvo placentos perbrendimas, neaišku. greičiausiai infekcija kokia nors tupėjo, nes gavom antibiotikus abu su lialium antrą parą.
jei labai neramu, prašyk, kad guldytų į ligoninę stebėt. jei bus įtarimšų dėl placentos perbrendimo, žiūrės vaisiaus kraujotaką. mums ji buvo gera, taip, kad panikuot anksčiau laiko neverta.
Atsakyti
As irgi nevykusia naujiena isgirdau, esam 36 sav, o placenta jau perbrendus.. ir lialius maziukas, tai klausimas ar ne del placentos nebesugebejimo pakankamai medziagu duot unsure.gif visgi liepe mums tik tiketis, kad dar paaugsim, jokiu tyrimu nepaskyre blink.gif
Atsakyti
Sveikos,man darė echo, kai buvo 32 sav. ir 3 d. ir pasakė, kad placenta šiek tiek pabrendus, bet sakė, kad tokiu nėštumo metu jau taip gali būti, bet paskaičius jūsų parašymus sunerimau, kad gal tas yra nelabai gerai g.gif,be to dukrytė pagal galvytės apimtį atrodo tik kaip 31 sav., bet irgi nuramino, kad taip yra dėl to, kad galvytė pailgos formos, o pagal kojytę nėštumas viena diena didesnis nei turėtų būti,tai tikiuosi, kad viskas bus ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anaid79: 14 gegužės 2007 - 15:46