Įkraunama...
Įkraunama...

Mėsos šiupininė

o tai kur jo būna pirkt?????
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 04 19, 12:24)
kas yra "LEČAS" ?


Hobo, nors tu ir sudirbai mano “skaniąją” okroško sriubytę, bet pasitarnausiu tau ir vėlei (vaje, ar tik aš neįsikinkau į vergiją?) biggrin.gif

Lečo (vengriškai Lescó, dar vadinama Peperonata) yra troškinys iš paprikos, pomidorų ir svogūnų.
Lečo (konservuotos/ marinuotos) būna parduotuvėse stiklainiuose prie visų konservuotų gėrybių.

Žalios arba geltonos paprikos supjaustomos postambiais gabalėliais ir troškinamos su pomidorais bei saldžiosios paprikos milteliais, kol susidarys homogeniška masė ir paprikos susmuks. Dažnai šis pagrindinis lečo paįvairinamas svogūnais, spirgučiais ir vynu. Įvairovės dėlei galima įdėti aštrios rūkytos dešros, na, kad ir medžiotojų dešrelių.

Prašom, džiaukitės virtuvės paįvairinimu. thumbup.gif

Elena mane aplenkė biggrin.gif
Atsakyti
lečo, tai man rodos man patiktų.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 04 19, 12:55)
lečo, tai man rodos man patiktų.


Tada varyk į pardą tongue.gif Ieškok prie konservuotų agurkų ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaičiukės.Delano restorane esu valgiusi labai skania sriubytę - mėsos šiupininę tikrai jėga buvo thumbup.gif Vis kai ten nueinu ir valgau ją pastoviai, nes labai skani.
Bet gal kas žinot kaip ją pasigaminti
Būčiau labai dėkinga.O dabar kai laukiuosi tai tik ir svajoju apie ją g.gif
Kaip mergaičiukės ją pagaminti??????????????????
Atsakyti
Hm... ar tai tas pats kaip ir salianka ? g.gif Apie ja jau kažkas kažkada klausė... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta: 26 liepos 2005 - 18:26
Mes ''Sudaruskoj'' siupinine valgem .Labai skanu buvo tongue.gif thumbup.gif .Pasiskaiciau ir atrodo cia radau receptuka,reiks isbandyt
Atsakyti
Pasiskaičiau čia apie salianką ir nelabai suprantu... ax.gif
Galvojau, kad tai yra patiekalas kilęs iš rytų, o pasirodo iš Estijos g.gif
Norėčiau jos pasidaryti, bet kad receptai gana skirtingi, kurią aš valgiau buvo tarkuota daktariška dešra, raugintais agurkais ir t.t.
Gal kas žinote tikrą originalų receptą?
Aš valgiau "Čili", tai gal jie gamina visai ne salianką, o tik vadina salianka???? cool.gif
Atsakyti
Aš turiu štai tokį receptėlį

Algimanto Masiulio “solianka”

Po 100 g vištienos, jautienos su lajumi ir kito gyvulio mėsos smulkiai supjaustyti (cukraus gabaliukų dydžio), sudėti į puodą su nedaug vandens, paskaninti druska, įtarkuoti tris morkas. Užkaisti. Tuomet į atskirą indą supjaustyti kelis nedidelio šviežio kopūsto lapus (pusantros saujos), sudėti stiklinę virtų pupelių, šiaudeliais supjaustytą virtą burokėlį ir tris vidutinio dydžio bulves, supjaustytas cukraus dvigubo dydžio gabaliukais. Apkepti su 2-3 šaukštais margarino du žiedeliais supjaustytus svogūnus. Visa tai sudėti į verdančią mėsą. Po to sudėti apkeptas su margarinu dvi juostelėmis supjaustytas saldžiąsias paprikas, 10 kvepiančių pipirų. Baigiant virti, įdėti 5-6 šaukštus Suslavičiaus aštraus kečupo.
Atskirai lėkštutėje turėtų būti pasmulkinta galvutė česnako, krapų, petražolių (salierų lapų), svogūnų laiškų, stiklinė alyvuogių be kauliukų, mažais gabaliukais supjaustytos 3-4 dešrelės (“sosiskos”). Visa tai, išskyrus česnakus, sudėti į šiupininę.
Jei jos skonis rūgštokas, pridėti cukraus. Į lėkštę įdėti grietinės, o tuomet pilti sriubą, užberti smulkinto česnako.
Atsakyti
QUOTE(Vilija+ @ 2005 07 26, 17:21)
Sveikos mergaičiukės.Delano restorane esu valgiusi labai skania sriubytę - mėsos šiupininę tikrai jėga buvo  thumbup.gif Vis kai ten nueinu ir valgau ją pastoviai, nes labai skani.
Bet gal kas žinot kaip ją pasigaminti
Būčiau labai dėkinga.O dabar kai laukiuosi tai tik ir svajoju apie ją g.gif
Kaip mergaičiukės ją pagaminti??????????????????


Sveikutės, tai ar tikrai niekas nežinote kai pasigaminti mėsos šiupininę g.gif , nes man ji irgi labai skani ir sosti thumbup.gif . Tai greičiausiai nėra kažkos naujas patiekalas, gal ir jūsų mamos ar močiutės gamindavo, labai norėčiau receptukų. atrodo, kad iš sriubų ją vieną galėčiau pastoviai valgyti rolleyes.gif
Atsakyti
aš delano restorane nesilankau, tad gal galima pasakyti bent ingridientus. o mes visos ir sukurpsim receptuką hihihi.gif be to, aš namie gaminu mėsišką pupelių šiupininę. tai gal čia kažkas irgi panašaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 03 09, 11:49)
aš delano restorane nesilankau, tad gal galima pasakyti bent ingridientus. o mes visos ir sukurpsim receptuką  hihihi.gif be to, aš namie gaminu mėsišką pupelių šiupininę. tai gal čia kažkas irgi panašaus  g.gif


Labai norėčiau pupelių šiupininės recepto bigsmile.gif , manau, kad bus kažkas panašaus. Kiek valgiau šiupininių, čia įvairiose kavinėse, lėktėje dažniausiai matydavau: įvairios mėsos, greičiasiai faršo, įvairiu parūkytų mėsyčių supjaustyta, dar randu bulvių, marinuotų agurkų, kartais alyvuogių, ketčiupo dar tikrai deda g.gif Tai laukiam receptų bigsmile.gif
Atsakyti