Įkraunama...
Įkraunama...

Mėsos šiupininė

Mano šiupinynės receptukas 4u.gif
Pakepinu svogūną,virtą mėsytę,ar dakterišką dešrą,smulkiai pjaustyto rauginto agurko,pievagrybių,įspaudžiu pora skiltelių česnako(viską ant sviesto) ir užpilu pomidorų sultimis thumbup.gif .Aišku pagal skonį prieskonių,man labai gerą skonį duoda Santa Marijos picai prieskoniai wub.gif




Atsakyti
Salianka tai valgom tik Latvijoje ziema, kai vaziujam slidinet i Zagarskalns, tai paslidineje einam valgyt salinkos, nerealiai skani, ypac susalus, ir vis galvodavau is kur gaut recepta, tai dabar jau virsiu
Atsakyti
labai didelis aciu visoms uz nuostabius receptukus,va kaip tik rytoj ir bandysiu virt si skanumeli smile.gif mano vyras be galo megsta sia sriuba tai manau nustebinsiu ji bigsmile.gif
Atsakyti
na va sian savo seimina pradziuginau sia sriubyte,tai visi taip gyre thumbup.gif
vyras net pakartot paprase!
dar kart aciu uz receptukus 4u.gif
Atsakyti
Na, parasysiu ir as receptuka 'jureiviskos soliankos', kuri nugvelbiau is vieno rusisko tinklapio. Toms, kurios skaito rusiskai, pateikiu tiesiogine nuoroda http://www.udaff.com/creo/81557.html, tik perspeju ypac drovias, kad labai daug keiksmazodziu ax.gif
Kitoms isversiu tik recepta be visu seileteki sukelianciu smulkmenu, pateiktu tame aprasyme.
Isverdame mazdaug 300 gr. kiaulienos be kaulo, sultini ispilame, nereikalingas. Isverdame vista arba bent pora koju(as dejau krytinele, nes taip turejau), mesa istraukiame, i sultini edame 2-3 kubeliais supjaustytas bulves. Keptuveje ant aliejaus pakepiname supjaustyta (as dejau sutarkuota) morka ir svoguna, pilame i puoda. Taip pat pakepiname desreles (pieniskas), kol graziai paskrunda, pilame i puoda. Tada i puoda dedame bet kokia rukyta mesa ar desra, smulkiai supjaustyta. Po to dedame per puse perpjautas juodasias ir zaliasias alyvuoges ir supjaustytus 3-4 raugintus agurkus. Paragave pasudome pagal skoni ir papipiriname.2-3 lauro lapai. Siek tiek petrazoliu ir krapu. Ir galiausiai 2-3 skilteles citrinos, supjaustytos ketvirciais.
Siandien isviriau pirma karta. Vyras sako liuks. Ka jis sake valgydamas, nerasysiu, nes mane isregistruos uz keiksmazodzius. Labai tinka kaip vaistas nuo pagiriu ax.gif Skanaus
Atsakyti
Viskas, seile jau iki kulnu ax.gif
Varau i parduotuve produktu ir drinks_cheers.gif
Atsakyti
blush2.gif doh.gif Perziurejau dar karta savo posta ir supratau, kad pamirsau kai ka. Taigi reikia i sriuba sudeti ir supjaustyta virta kiauliena ir vistiena, nuimta nuo kaulu ir susmulkinta. ax.gif Atsiprasau
Atsakyti
patiekalas thumbup.gif , bet truputi nurugstinau tad citrinos nebedejau. bigsmile.gif kita karta tobulesne iseis ax.gif .
Atsakyti
Sriubyte thumbup.gif savaitgali viriau, patiko nerealiai, kazkada panasia sriuba buvau valgiusi Rygoje, kazkokioje kavineje, bet namuose vis tiek skaniau.
Atsakyti
o sita sriuba yra kilusi is Rusijos, pavadinimas imamas nuo rusisko zodzio "cело" - kaimas..Kai susirenka visas kaimas ir sunesa visokius savo maisto likucius, kas deshros gabala, kas skilandzio, kas lasiniu, ar agurku..ir is to verdama sriuba "selianka".
Atsakyti
viriau siandien sita stebuklinga sriuba !!! essen.gif
nu LABAI skanu bigsmile.gif good.gif
aciu visoms seimininkelems uz receptus, ir ka as be jusu daryciau wub.gif
Atsakyti
Na mes irgi siandien su draugu Cili Kaime valgem, tai ziaurei patiko, tik kad cia receptai truputi skiriasi, nu bet bandysiu ir as kazka gaminti 4u.gif
Atsakyti