Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie spiralę (varinę)

tesiame
Papildyta:
kazin nepaskubejau gal kuri jau uzvedet temuke wub.gif wub.gif
Atsakyti
cia vis skaitineju apie sita varine spirale,bet taip ir nesuprantu iki galo,kiek ji metu saugo ar 3 ar 5 wub.gif wub.gif vienos raso po 5 metu issieme,kitos raso po 3,o tai kaip is tiesu rolleyes.gif unsure.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre79 @ 2009 01 19, 18:50)
o cia kazin taip turi but,ar cia koks salutinis poveikis g.gif  na man ryt 2 mmm diena,kazin neperanksti g.gif  nes kazkaip poto tik ketvirtadieni gine dirbs,tai nzn ar spesiu,nes kartais mmm baigiasi wub.gif  wub.gif


Turbut nuo giniu priklauso kiek liepia kiekvienai tiek ir nesioja biggrin.gif Man sake 5 metus 4u.gif O skaudet tai neskaudejo, tik nemalonu buvo bet juokas ten irnesakyk.gif Tik nuo kedes nulipus galva apsvaigo, skaudet pradejo kai isejau is kabineto, kirto iskart per nugara, namo grizus tablete isgeriau unsure.gif Pora valandu ir viskas ciki jokiu skausmu cool.gif Man atrodo isemimas bus skausmingesnis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2009 01 19, 23:30)
Turbut nuo giniu priklauso kiek liepia kiekvienai tiek ir nesioja  biggrin.gif  Man sake 5 metus  4u.gif  O skaudet tai neskaudejo, tik nemalonu buvo bet juokas ten  irnesakyk.gif  Tik nuo kedes nulipus galva apsvaigo, skaudet pradejo kai isejau is kabineto, kirto iskart per nugara, namo grizus  tablete isgeriau  unsure.gif  Pora valandu ir viskas ciki jokiu skausmu  cool.gif Man atrodo isemimas bus skausmingesnis  unsure.gif

as kazkaip cia paskaitnejau apie idejomo skausmus,tai kitos cia net sulygina su gimdymo skausmais,tai biski baisu daros,bet gal cia kiekvienai savaip schmoll.gif g.gif nu ryt lemiama diena,bus viskas aisku wub.gif wub.gif
Atsakyti
Isidejau ir as spirale siandien viskas ok tik nugara eme ant nakties mausti. Tikiuosi ryt nebeskaudes ir apskritai nebus tokio salutinio poveikio nesiojant spirale g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, idomu kiek kainuoja ta varine spirale? Gal ja valdiskai deda ir nemokamai?
Atsakyti
QUOTE(MODELiukai @ 2009 01 20, 13:04)
Sveikos merginos, idomu kiek kainuoja ta varine spirale? Gal ja valdiskai deda ir nemokamai?

laba diena,na man mano gine sake kad jei eisiu ipolinklinika tai nereik moket uz idejima,bet as kazkaip savo gine labai pasitikiu,todel man ji des,o kadangi ji dirba seimos klinikoj,tai ten ikainiai berods 60lt. idejimas smile.gif o spirale as vakar pirkau camelija vaistinej,tai su camelijos kortele mokejau kazkas 134lt. wub.gif o be korteles ji kainuoja 149lt. ir siandien man ja ides,kai grysiu povisko,pasidalinsiu savais potyriais ax.gif wub.gif kazkaip biski bijau wub.gif wub.gif
Papildyta:
kazin kada po spirales idejimo galima smileysex.gif smileysex.gif jau bejokiu apsaugu papildomu,kada ji pradeda veikti g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre79 @ 2009 01 20, 12:24)
laba diena,na man mano gine sake kad jei eisiu ipolinklinika tai nereik moket uz idejima,bet as kazkaip savo gine labai pasitikiu,todel man ji des,o kadangi ji dirba seimos klinikoj,tai ten ikainiai berods 60lt. idejimas smile.gif o spirale as vakar pirkau camelija vaistinej,tai su camelijos kortele mokejau kazkas 134lt. wub.gif  o be korteles ji kainuoja 149lt. ir siandien man ja ides,kai grysiu povisko,pasidalinsiu savais potyriais ax.gif  wub.gif  kazkaip biski bijau wub.gif  wub.gif
Papildyta:
kazin kada po spirales idejimo galima smileysex.gif  smileysex.gif jau bejokiu apsaugu papildomu,kada ji pradeda veikti g.gif  g.gif

aisku, na sekmes mirksiukas.gif o po spirales bent jau Mirenos skaiciau knygeleje, jau galima smileysex.gif smileysex.gif smileysex.gif po 24val. O man ginekologe leido tik po 10 dienu, nes buvo biski kitas variantas.
Atsakyti
QUOTE(gudre79 @ 2009 01 20, 13:24)
Papildyta:
kazin kada po spirales idejimo galima smileysex.gif  smileysex.gif jau bejokiu apsaugu papildomu,kada ji pradeda veikti g.gif  g.gif

Man sakė galima kai jau nebekraujuos visai. Man vakar įdėjo, tai šiek tiek dar teplioja, o ir šiaip reiks truputį pasimuliuoti, nes baisu, ar nesijaus kas, ar neskaudės.. g.gif
Atsakyti
Sveikos, spalio menesi įsidėjau spiralę, viskas buvo gerai, šiek tiek patepliojo, o va jau beveik mėnuo skauda nugarą verysad.gif lyg normalūs sąrėmiai būtų doh.gif . Šeimos daktarė prirašė tepaliukų, gėriau kursą stiprių vaistų nuo skausmo, bet niekas nepadeda. Kaip skaudėjo taip ir skauda, nepriklausomai nuo paros laiko. Noriu jūsų paklausti, ar yra kam taip buvę? Aš pradedu įtarinėti spiralę g.gif unsure.gif
Atsakyti
na stai ir as,tik su ne itin gerom ziniom,nes gine spirales dejima atidejo iki ketvirtadienio,nes siandien dar tik 2 mmm diena ir sake pergausios mmm ir 2 diena gimda perdaug atsidarius,todel gali ir iskris spirale,todel nenorejo rizikuoti,visgi gaila sumoketu pinigeliu jei taip atsitiktu,tad ziniu turesiu tik ketvirtadieni wub.gif wub.gif o taip tikejau kad siandien viskas bus baigta wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyy @ 2009 01 20, 17:00)
Sveikos, spalio menesi įsidėjau spiralę, viskas buvo gerai, šiek tiek patepliojo, o va jau beveik mėnuo skauda nugarą  verysad.gif  lyg normalūs sąrėmiai būtų  doh.gif   . Šeimos daktarė prirašė tepaliukų, gėriau kursą stiprių vaistų nuo skausmo, bet niekas nepadeda. Kaip skaudėjo taip ir skauda, nepriklausomai nuo paros laiko. Noriu jūsų paklausti, ar yra kam taip buvę? Aš pradedu įtarinėti spiralę g.gif   unsure.gif


Tai gal pas gyne Jums nueit reiktų, gal uždegimas, nes paprastai nugarą skauda nuo moteriškų bėdų.
Šiandien man antra diena, kai jau įdėta spiralė ir taip pat nugarą skauda. Vakar net vaistų gėriau, bet šiandien vis dar tikiuos, kad praeis, nes ir temperatūros turiu. Nu bet jei mėnesį nugarą skaudės, tada jau vaje vaje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DijaD: 20 sausio 2009 - 16:47