Įkraunama...
Įkraunama...

Nutrauktas aktas

nestuke.gif NOREJAU PAKLAUSI ,MAN IKI VESTUVIU DU MENESIAI,MES SU VAIKINU NUTRAUKIAM LYTINI KATA,KAIP MANOTE AR GALIMYME PASTOTI DIDELE,MES TAIP JAU LABAI ATSIPALAIDAVE,NELABAI IR BIJAU PASTOTI,TAI VA tongue.gif
Atsakyti
clap.gif tai taip ir norejau isgirsti wub.gif ,niu mes kaip mazuciai su vaikinu,jis tai beprotiskai nori nesulaukia tu vestuviu,as noriu bet vis del to norisi atsokti tas vestuves ir gerai pasilinksminti,beeeet jei netyciukas bus tai busiu pati laimingiausia vistiek.bet mes jau akta nutraukia ale kokius keturis menesius ir nieko g.gif ,pries tai pusantru metu kontraceptines gracial vartojau cool.gif
Atsakyti
QUOTE (liona @ 2004 03 16, 09:18)
clap.gif tai taip ir norejau isgirsti wub.gif ,niu mes kaip mazuciai su vaikinu,jis tai beprotiskai nori nesulaukia tu vestuviu,as noriu bet vis del to norisi atsokti tas vestuves ir gerai pasilinksminti,beeeet jei netyciukas bus tai busiu pati laimingiausia vistiek.bet mes jau akta nutraukia ale kokius keturis menesius ir nieko g.gif ,pries tai pusantru metu kontraceptines gracial vartojau cool.gif

As savo pirmos santuokos metu dienas skaiciavau ir "pavojingomis" dienomis taikem nutraukta lytini akta. Taip be pastojimo isgyvenau 6,5 metu. Ir nesu kokia nevaisinga, nes kai tik nustojau saugotis savo dabartineje santuokoje, is pirmo karto pastojau. Tai va ir zinok, ar cia didele rizika ar ne. Man tai nebuvo jokios rizikos.
Atsakyti
sitas apsisaugojimo budas musu seimai pats saugiausias! 2 metus iki vestuviu ji praktikavom kol nesumanem prezervatyvus panaudot ko pasekoje susilaukem pirmagimio...po dar poros metu vel uzsipirkom gumyciu vel uzkibo, ir dar viena karta...taip kad apsistojom prie aptariamojo budo ir kol kas seimos padidejimu nekvepia wink.gif
Atsakyti
Na mes jau si buda praktikuojam 5 metus ir nieko biggrin.gif Jokiu netyciuku tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Fea @ 2004 03 16, 09:33)
Na mes jau si buda praktikuojam 5 metus ir nieko biggrin.gif Jokiu netyciuku tongue.gif

oi oi prisiisdykausit man atrodo..... wink.gif nors jei rimtai tai labai priklauso nuo moters organizmo kit ir skaiciuodama dienas ir gerdama kontraceptikus pastos, o kitai nieko nebus naudojant ir si buda....bent man tai jis nelabai.... blink.gif
Atsakyti
Mano sesuo tris metus si buda praktikavo..., bet vakar pasigimde leliuka biggrin.gif Cia kaip kam pasiseka. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 03 16, 09:48)
man ir gi klausimas prie ko? Maniskis potencija nesiskundzia nors jau 8 metai su virsum tik taip ir daro, nepriklausomai ar vaisingos ar nevaisingos mano dienos, kas diena ir nieko...vat nuo kontraceptiku pati vos netapau impotente...

Kad sakyciau vyras tokiais atvejais nebaigtu is viso, tada gal ir kiltu kazkokiu ideju man apie impotencija smile.gif Bet gi nieko panasau nebuna. Nemanau, kad potencijai turi kazkokios reiksmes, kur vyras baigia biggrin.gif
Atsakyti
jo as irgi girdejau, kad nuo tokio "saugojimosi" buna negerumu vyrui, bet atsiliepia ne is karto...
o siaip man patinka prezervatyvai, nes kazkaip svariau viskas lieka....nors juos vienus naudojant visko buna taip kad kaip antra priemone kartais naudojam...o siaip geriu kontraceptikus ir esu labai patenkinta...
Atsakyti
Nu ash taip jau 10 metu gal gyvenu, kadangi negaliu naudoti kontraceptiku, bet jau tris uzkibimai buvo ... taigi, cia jau kaip kam pasiseka arba nepasiseka. Bet, kiek girdejau, tai vienas nepatikimiausiu apsisaugojimo budu tongue.gif
Atsakyti
Nu as kazko negirdejau apie blogumus vyrui... g.gif Va, kad pats nepatikimiausias apsisaugojimo budas, tai taip tongue.gif ale apie minusus vyru atzvilgiu tai ne
Atsakyti
Rašoma, kad nutrauktas aktas nerviškai veikia abu partnerius. Nuo nuolatinės įtampos vyrui gali prasidėt problemos su ejakuliacija, o moteriai mažojo dubens uždegimai - nes mylintis subėga kraujas į dubenį ir jeigu paskui nepatiriamas orgazmas- natūraliai neatpaliduojami raumenys, viskas sunkiai išsiskirsto.
Atsakyti