Įkraunama...
Įkraunama...

Liepkalnis: Vėtrungė

Sveikuciai,
gal kas lankote Vetrunge? Idomu butu suzinoti jusu nuomone apie sia istaiga ir nuo kokio amziaus priima.
Atsakyti
QUOTE(hanza @ 2005 07 27, 01:53)
Sveikuciai,
gal kas lankote Vetrunge? Idomu butu suzinoti jusu nuomone apie sia istaiga ir nuo kokio amziaus priima.

Atsakyti
labukas,
maniskis ten lanke, bet gana greit pareiske, kad nebenori ir neis daugiau sad.gif
tikras internacionalinis darzelis, tiesa pasakius su aukletojomis irgi nelabai pasiseke. Nors ir vyresnio amziaus moteriskes, nors ir stengiasi liet.kalbet, bet su vaikais nelabai susitvarko (tiesa grupese vaiku paprastai daug nebudavo, tai sirkdavo, tai neatvesdavo..).Vaikas sirgo per metus gal kokius 7-8 kartus ir tikrai netrumpai. Teko matyti,kaip jos "mielai priziuri" vaikus: saltu oru neaprengtus i lauka veda, grupeje leidzia pusnuogiams salta diena lakstyti. Zodziu, susidare
ispudis, kad tikrai nepedagoginio issilavinimo moteriskes, jei nesugeba "susitarti" su vaikais, sudomingi kazkuo galiausiai, kad vaikas su noru eitu i darza... g.gif
Pliusas, kad yra didele vaiku zaidimo aikstele lauke, tiesa, nezinau, ka ten vaikai gali veikti, tik smelio dezes ir pavesines... darzelyje yra keli bureliai. Sekmes
Atsakyti
Mes nuo rugpjūčio 1 lankome darželio Vėtrungė "Paukštelių" grupę. Tai tfu tfu tfu lyg ir po truputį adaptuojamės. ax.gif Na mūsų grupėje tai auklėtojos lietuvės. Buvo porą savaičių pavaduojanti rusė auklėtoja, bet kuo puikiausiai kalbėjo lietuviškai...

Vaikų kol kas apie 5, bet sąrašuose nuo rugsėjo 1d. yra 10. Direktorė sakė, kad grupė didesnė nebus, kas yra gerai. Ir išvis direktorė to darželio man labai patiko. Ne lietuvė, bet kaip mane palaikė, kai matė, jog pirmąją savaitę labai jau neramu man palikti savo klecką. sad.gif

Šiuo metu darželis stengiasi gauti ES paramą, kad būtų sudėti plastikiniai langai. Darželio teritorijoje tikrai tik smėlio dėžės ir palapinės, bet kai mano dar lopšelinukas, tai dėl to tik ramiau - niekur neužlips ir nenukris. (jau moka kopėčiomis lipti į viršų - o atgal niekaip blink.gif ).

Dėl vaiko priežiūros kol kas negaliu skųstis. Tiesa jau kartą sirgom ūmine angina. Bet nežinia, gal ir su mumis kur peršalo schmoll.gif

Na nežinau, ką daugiau rašyti. Gal po kokio mėnesio nuomonė ir pasikeis, bet juk visko bus. Tuom tas gyvenimas ir įdomus.

P.S. Tiesa, į darželį priima nuo metukų. Mūsų grupėje yra pora tokių mažylių. Na, jiems truputį sunkiau miego atžvilgiu (juk kai kuriems dar reikia miegoti porą katrų per dieną) ir dėl valgio (auklėtojos pavalgydina - bet maniškiui net ir dabar sunku įsiūlyti kietesnį kotletą - o darželyje gavo net cepeliną blink.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Aciu uz issakytas nuomones. Jooo, atrodo, nera pacios geriausios. Na, gal pasikeite nors kiek? mirksiukas.gif Siaip darzelis butu prie pat namu. Reikes dar prasivizituoti.
Atsakyti
Labas,
mes irgi norim eit į šį darželį, todėl būtų įdomu išgirst daugiau nuomonių g.gif
Atsakyti
Mano sunelis ir lanko,jei taip galima pasakyti,si darzele.Buvau geresnes nuomones ,kol nepradejo lankyti.Direktore is tiesu kaip zmogus puiki,aukletojos,pasitaike thumbup.gif ,bet va kad vaikus priima apsirgusius,apsislogave,kosintys,iki tokio lygio,kad tevai net vaistus nesa,kad jos sugirdytu,na be komentaru siuo atveju.Tad va taip mes tipo ir lankom,2.3dienos eina,2.3 sav serga,tai va tokie mano atsiliepimai apie si darzeli,yra mintis ji pakeisti i kita
Atsakyti
QUOTE(kristupukas2004 @ 2006 05 18, 20:55)
Mano sunelis ir lanko,jei taip galima pasakyti,si darzele.Buvau geresnes nuomones ,kol nepradejo lankyti.Direktore is tiesu kaip zmogus puiki,aukletojos,pasitaike  thumbup.gif ,bet va kad vaikus priima apsirgusius,apsislogave,kosintys,iki tokio lygio,kad tevai net vaistus nesa,kad jos sugirdytu,na be komentaru siuo atveju.Tad va taip mes tipo ir lankom,2.3dienos eina,2.3 sav serga,tai va tokie mano atsiliepimai apie si darzeli,yra mintis ji pakeisti i kita


O mes užsirašėm į šį daržėlį nuo Naujų metų, man irgi pasirodė direktorė labai faina, bet jei sergantiems leidžia eit tai ne kas g.gif

O tai į kokį darželį žadat vest g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglytek @ 2006 05 19, 11:13)
O mes užsirašėm į šį daržėlį nuo Naujų metų, man irgi pasirodė direktorė labai faina, bet jei sergantiems leidžia eit tai ne kas  g.gif

O tai į kokį darželį žadat vest  g.gif



na po kol kas dar pasilikome,tik perkeliau savaji i kita grupe<paukstelius> cia vieno vaikucio mama ir rase kat ta grupe lanko,tad noreciau visai su ja pabendrauti biggrin.gif
Dar nieko konkretau nenusprendziau,bus matyt rudeniop,kadangi i darzeli priimti yra taikoma pirmenybe tam darzeliui priklausanciam raj ir gatvem,o tik jei lieka laisvu vietu,tai priima ir kitus vaikus
Atsakyti
QUOTE(kristupukas2004 @ 2006 05 25, 13:03)
na po kol kas dar pasilikome,tik perkeliau savaji i kita grupe<paukstelius> cia vieno vaikucio mama ir rase kat ta grupe lanko,tad noreciau visai su ja pabendrauti biggrin.gif
Dar nieko konkretau nenusprendziau,bus matyt rudeniop,kadangi i darzeli priimti yra taikoma pirmenybe tam darzeliui priklausanciam raj ir gatvem,o tik jei lieka laisvu vietu,tai priima ir kitus vaikus


Tai va ir as galvojau, kad i kita bus sunkiau pakliuti doh.gif Nu nieko mums dar tik sausio men. alia gi pats ligu sezonas bus doh.gif Na ziuresim kaip jums seksis, gal parasysit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglytek @ 2006 05 25, 20:29)
Tai va ir as galvojau, kad i kita bus sunkiau pakliuti  doh.gif Nu nieko mums dar tik sausio men. alia gi pats ligu sezonas bus  doh.gif  Na ziuresim kaip jums seksis, gal parasysit  mirksiukas.gif



Na as ir manau kad ne pats geriauses laikas pradeti eiti,geriau pradet rudeni,na bet aisku,kiekvienas renkasi .
O i kokia grupe jus zadejo "patalpinti"
Atsakyti
Tai zinau, kad negerai, bet rudeni nenoriu dasr leist, dar mazas bus, o paskui matysim kaip bus ax.gif O i kokia grupe nezinau, liepe ateit gruodi tada ir nutarsim viska...
Atsakyti