Įkraunama...
Įkraunama...

Šančių pol. Janauskienė ir Lukošiūnienė

Labai laukiu komentarų. Iš anksto ačiū smile.gif
Atsakyti
Labas, gal daug informacijos ir nesuteiksiu, bet vis vien. Šančių poliklinikoje aš lankau kursus besilaukiančioms ir bendrauju su gydytoja Lukošiūniene. Man ji paliko nuoširdaus žmogaus įspūdį, maloni, stengiasi kuo daugiau informacijos pateikti, dalinasi savo patirtimi smile.gif Nieko blogo pasakyti tikrai negaliu, tik teigiami atsiliepimai.
Atsakyti
Man teko lankytis ir pas Jonauskiene ir pas Lukošiūniene. Lukošiūnienė man nepatiko. O Jonauskiene nusiskundimų tikrai neturiu- rūpinasi, nuramina jei dėl ko panikuoti pradedu :geda2: , kiekviena karta nuėjus saulaukiu dėmesio, atsako į klausimus (o ne tai kad ant greičio pravaro). :ax:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo damora: 31 sausio 2009 - 22:35
as lankausi pas Jonauskiene, gera daktare, prieziura siaip normali, galetu but ir didesne, bet... o siaip tai nusiskundimu neturiu.
pasidare blogai, pagulde i ligonine, kada be ateitum, susitares ar ne, ji priima maloniai. 4u.gif
Atsakyti
Aš lankausi pas gydytoja Lukošiūnienė. Nieno neigiamo negaliu pasakyti apie šią gydytoją. Labai malonus ir šiltas žmogus. Kiek teko susidurti, visuomet viską detaliai išaiškina, pataria, žinoma nėra tolia lia lia labai, bet aš patenkinta smile.gif
Atsakyti
Lia.as daug meteliu lankausi pas gyd. Lukosiuniene, ir jokio blogo zodelio apie ja negaliu pasakyti.Ji yra labai nuostabus zmogeliukas ir gydytoja.Visalaik patars, nuramins.Tiesiog nuostabi gydytoja.smile.gif))))))
Atsakyti
Man Lukosiuniene labai itartina.atrodo kartais,kad net as daugiau zinau uz ja,nesirupina taip stipriai.o ir echoskopiju ji pataria isvis nedaryti.neva sako jai nori isnesioti kudiki,tai geriau visai nedaryt.tai kaip as suzinosiu,kad tam leliukui viskas gerai?o juk taip noris ir nuotraukele tureti,ir sirdeles duzius isgirsti.o kaip ta jonauskiene atrodo?yra kazkokia sviesi labai miela daktare pasirode,bet nezinau jos pavardes verysad.gif ar lanketes pas kurianors nestumo metu?kaip sekesi?
Atsakyti
sweikos mamytes,visa nestuma lankiausi pas daktere J.Lukosiuniene,jokiu nusiskundimu neturiu,labai miela moteris ir daktare. thumbup.gif Tikrai i nieka jos nekeisiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(silwia007 @ 2009 08 14, 15:07)
sweikos mamytes,visa nestuma lankiausi pas daktere J.Lukosiuniene,jokiu nusiskundimu neturiu,labai  miela moteris ir daktare.  thumbup.gif Tikrai i nieka jos nekeisiu  schmoll.gif

o tau ji ekoskopijas dare?keista kazkaip kai nenori daryt.iskur zinot kad vaikiukui viskas gerai smile.gif
Atsakyti
na idomiai tu cia sugalvojai... ax.gif sanciu pliklinikoje yra tik dvi ginekologes. viena sviesi kita tamsi. tai sviesi yra Jonauskiene. JOs abi dalinasi vienu kabinetu kuris yra prie registraturos smile.gif ax.gif
Atsakyti
lankiausi pas gyd. Lukosiuniene ir pirmo nestumo metu ir dabar lankausi. ir visai man patinka smile.gif . padaro ka reikia, pirmas nestumas buvo komplikuotas,
tai labai daug demesio skyre.
del ekoskopo, tai tiesa, ji neskuba daryti, nes labai naturaliste yra - bet tai juk dar geriau, ar ne? biggrin.gif . ekoskopo as pati paprasiau - sakiau, noriu ir viskas biggrin.gif , tai padare, sako - as patariu, o tau rinktis.. ir viska pasako, paaiskina, pataria.. thumbup.gif
Atsakyti
Aš lankausi pas Jonauskienę. Visada pataria, paaiškina kas neaišku. Kai turėjau problemų su mmm, net savo mobilų davė man, sakė jei ką skambink bet kada. Paprašė informuoti telefonu kaip veikia vaistai - žodžiu man tai super.
Atsakyti