Įkraunama...
Įkraunama...

CHANEL parfumerija - 2

user posted image

Tęsiam?
Atsakyti
Coco - rinkausi jauku, silta kvapa, todel naudoju EdP – tamsus kvapas (tokie kvapai mano favoritai – siluma ir jaukumas, kuri kartais norisi susikurti papildomom priemonem), sokoladas, prieskoniai, puikiai laikosi (kuo labai dziaugiuosi, nes su mano sausa oda kvepalu laikymasis kartais tampa problematisku). Nebeprisimenu EdT, bet kiek pamenu - siek tiek skaidresni, daugiau negaliu pasakyti - neatsimenu tiksliai, reikia rasyti vel i “must try” sarasa ir prie progos pabandyti.

Ko labai labai noreciau – tai pauostyt Coco pure perfume versija. Ir apskritai butu idomu susipazinti su daugumos megstamu Chanel pure perfume koncentracijomis – nemegstu is paskos besivelkancio sleifo, jaukiau jausciausi su vienu-dviem laseliais arti odos besilaikancio pure perfume.
Bet pasvajokim ir uzteks. Grynu kvepalu esu bandzius labai mazai, bet tik bandzius - kol kas jie ne mano kisenei.
O gal ir niekada neipirksiu jei ir toliau taip sekmingai altruizmu uzsiiminesiu profesinej veikloj.

Kas dar del Coco – smagu kad prie tikruju klasikiniu aldehidu (kaip No. 5), gaivios kiek karstelejusios zalumos (No. 19) ir pan. yra ir tamsus kartus sokoladas su kruvele prieskoniu (Coco).

Ekskliuzyvine linija
: susipazinau su jais (kol kas dar ne visais) besikeisdama turimu kvapu meginukais, decants (jus vadinat atomaizeriais?) su pazistamais, draugais is uz juru mariu, kai kuriuos nusipirkdama.

Beje, labai gaila, kad ebay buvo uzdrausta decants prekyba - tuomet buvo galima dziaugtis lankstesnem kainom .

Tai va, kai kuriu Chanel'iu turiu/turejau meginukus, megstamesniu 5-10 ml atomaizerius. Taip norisi juos taupyti, bet valios per mazai doh.gif smile.gif

Ka gi, pradedam (kiek atgaminsiu is atminties, nemoku taip vaizdziai rasyti kaip jus, kazkodel tokie ivairus vaizdiniai man neiskyla (zinau – fantazijos trukumas tongue.gif smile.gif ), taigi, trumpai:

Sycomore – gan nemazai vetiverio su dumo prieskoniu, zalumos, ir galiausiai medzio bei pipiru baze. Bet tai gan lengvas kvapas – galeciau pavadinti isties graziu, naudociau jei kas padovanotu kelis ml (ir pasidalinciau su savo antra antrai puse, kuris megsta vetiveri kvepaluose – gal ivertintu), bet tik tiek. Jei noreciau rinktis kvepalus butent su vetiveriu – rinkciaus kuriuos kitus, yra idomesniu ir pigesniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 25 rugsėjo 2009 - 14:53
Bois des Iles – minkstas, pudrinis, elegantiskas aldehidinis kvapas. Jam besiskleidziant jauciu bergamote, ylang ylang, su trupuciu prieskoniu (vos vos svelnus imbieras ar cinamonas – nelabai suprantu kas tiksliai ant mano odos atsiskleidzia, todel sakykim, kad tai prieskoniai). Iskart galima suprasti, kad tai Chanel - aldehidinis charakteris. Ir vel - tai isties grazus kvapas (tik si karta tas, kurio noreciau), siltas, graziai “isdirbtas”. Moteriskumas, jausmas ir siluma. Paziurejau prie kokiu kvapu priskiriamas – woody oriental – viskas aisku kodel jie man patinka smile.gif Gal visai noreciau ju kaip savo signature kvapo (nors tokiu noru – jau ne vienas), bet kazin ar as pakankamai moteriska jiems tongue.gif smile.gif)

No. 22 – ir vel lotuliukas.gif jais kvepedama jauciuos moterim biggrin.gif (nesvarbu kad ir su kasdieniniais dzinsais). Kur cia suo pakastas? Aldehidai smile.gif Gal tai susije su vaikyste, mamos kvepalais. Tai lyg lengvesnis Chanel No. 5 brolis. Tik kiek svelnesnis. Ka jauciu juos uostydama: aldehidai, apelsinu ziedai, kibirksiuojantis kvapas, su siek tiek pudriskumo. Velgi – elegantiskas, klasikinis kvapas. Irasyciau juos i sarasa kvepalu, kuriuos noriu tureti ir naudoti, bet smalsumas mane zudo – skaiciau, kad senoji (vintage) No. 22 versija turi daugiau smilkaliskumo, dumu ir pan. Jie mano “must try” sarase – jei tik sugebesiu rasti.

28 La Pausa – irisai, daug irisu smile.gif kurie pereina i svelnia zaluma. Nuo mano odos greitai dingsta (bet gal cia tik man taip – kaip sakiau – man sunkiai laikosi kvapai del sausos odos). Salstelejes su siek tiek pudriskumo, ramiai besiskleidziantis kvapas. Man asmeniskai gal kiek per daug paprastas, noretusi idomesnio atsiskleidimo, kompleksiskesnio kvapo.

31 Rue Cambon – ypatingai graziai ir idomiai kintantis ant odos. Jis toks nepretenzingas ir ivairiapusiskai atsiskleidziantis, ech.. (negaliu neatsidusti wub.gif lotuliukas.gif ) Su jauciamais aldehidais pradinese natose, su gelem (nezinau kokiom, nespeju pagauti, sudetinese natose rasoma, kad irisas roze ir jazminas. Nezinau – rozes neuzuodziu, irisas ir jazminas – gal, bet isties svelnus), pipiriukais ir svelniom bazinem natom. Svelnus ir elegantiskas kvapas. Tik uzpurskus and odos is karto galima suprasti – tai Chanel. Svelnus, bet Chanel smile.gif nors teko susidurti su nuomone, kad jame per daug sipriskumo mastau.gif nezinau, gal mano uosle atbukusi, bet jie man ganetinai svelnus. Kvepalai – chameleonas, fantastiska kaita nuo aldehidines pradzios iki svelnios bazes. Svelnus, kiek melancholiskas kvapas...

Bel Respiro - gaivus kvapas, su siek tiek svelnios zalumos, bet neilgai trukus islenda kazkokios geles (nezinau kokios – bet svelnus, lengvas kvapas), gan paprastas, bei greitai dingsta nuo odos ir nespeju pajausti bazes, toks ispudis, kad pavirsta “i nieka”. Juos dar karteli reiketu pabandyti vasara.

Coromandel - Jvana, skaiciau tavo ispudzius apie juos - pavydziu kad uzuodi sokolada, ant mano odos jie kazkaip kitaip skleidziasi (bet man ir tai labai patinka smile.gif), pradzioje lyg speju pagauti kazkokiu puvanciu zalesiu kvapa mastau.gif (nors natose jie ir neminimi unsure.gif ), toliau jauciu svelnia paciule, prieskonius, vos juntama ambra bei smilkalus. Graziai kintantis, nuostabus kvapas, puikiai su jais jauciuos – jauku ir gera smile.gif. Nors ir tirstas, bet tuo paciu ir svelnus beigi subtilus. Laikosi ilgai, fantastiskas jausmas jais megaujantis nuo pradiniu natu iki bazes.

Dar nesu bandziusi Gardenia, Eau de Cologne, No. 18 (prizadu - pasitaisysiu pioneer.gif) ir naujuju Beige (siuos taip pat tikiuosi artimiausiu laiku isbandyti).

Aha, rasiau ilgai ir nuobodziai, dabar turiu teise isreiksti emocijas bigsmile.gif Myliu Chanel! yahoo.gif isskyrus Chance'us Coco Mademoiselle tongue.gif

Isivaizduoju kaip jums nusibodo skaityti (jeigu kas skaitet), atleiskit, reikia kartais issiliet smile.gif




Papildyta:
Beje, Chanel butina bandyti ant odos (nors tai galima pasakyti apie visus kvepalus, nemoku deramai ivertinti kvapo, jei jis uzpurskiamas ant lapelio – man vis atrodo, kad pirmu smuiku groja popierius, ir visi kvepalai nuo popieriniu juosteliu igauna kazkoki vienoda prieskoni – popierius unsure.gif feee - aha, o siai emocijai nera veiduko biggrin.gif ).
Atsakyti
Sutinku su tavuoju nr 22 aprasymu - ir man jie svelnus, tylus, tokie kreminiai.
Turi vos pagaunamo panasumo su Allure.

O kodel nemegsti besivelkancio kvepalu sleifo?
Cia tik Chanel ar apskritai?
Nemanau, kad su Chanel pavyks to isvengti, netgi jei tai bus 2 lasiukai .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 25 rugsėjo 2009 - 15:11
Coromandel'yje dabar nuolat jauciu intensyvia paciule.

Man lyginant Chanel no. 5 su Chanel no.22 atsiskleide visas Chanel no. 5 grazumas, saltumas, kompelksiskumas lyginant su siltu Chanel no. 22. Kaip tau?

Man sekantis svajoniu sarase yra 31 Rue Cambon, jau vien del to, kad as ju taip ir neperkandau. Tokie jie man kompleksiski ir besikeiciantys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 25 rugsėjo 2009 - 15:12
Dar gal kas nors vaizdziai aprasys Chanel Allure ar Allure sensuelle, atrodo jie nebuvo aptarti mirksiukas.gif manau Allure ir allure sensuelle nera priskirti prie mademoiselle ir chance "numyletu" kvepaliuku... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 25 rugsėjo 2009 - 15:12
neaiski, del sleifo - gal suklydau nepaaiskindama ka as vadinu sleifu. Tai truputi pasisakysiu smile.gif Beje, kalbejau apie visus kvepalus, o Chanel mano vienas megstamiausiu gamintoju - tai cia ir uzsiminiau apie pure perfume smile.gif

Kazkaip mane kartais vargina, nelabai patinka kai pavyzdziui parduotuveje praeina moteris, o kvepalai jauciasi mazdaug is kokiu 5 metru. Tai as vadinu tuo "riebiu" sleifu biggrin.gif Cia gal tik man taip - gerai, jeigu kvepalai patinka, o jeigu ne? Ir kaip - jeigu reikia dirbti, bendrauti su tuo zmogum - jautiesi lyg listum i jo asmenine erdve, o jeigu ji dar nemaloni? Bet tai kiekvienam skirtingai - gal tai tik mano vidiniai dalykai.

Be to yra buve, kad keleta kartu pati neapskaiciavau ir su naujais kvepalais ir padauginau - jauciausi nemaloniai, taip galima sugadinti ir pacius geriausius kvepalus.

Tai va, jei jau sleifas, tai man paskutiniu metu labiausiai patinkantis - apie viena metra (kartais gal pusantro) aplink mane. Ir man to tikrai uztenka. Jeigu EdT ar EdP - pilnai uztenka 2 ar 3 papurskimu (priklausomai nuo paciu kvepalu charakterio), o ir salia esantys zmones jaucia kvepalus (man nesinori, kad esantis uz penkiu metru jaustu), daznai pakomentuoja.

Bet tokia nuomone atejo su laiku - tiesiog yra kiekvieno zmogaus asmenine erdve, as saviske linkusi laikyti kuo mazesne, man taip ir jaukiau, ir nenoriu atbaidyti arciausiai esanciu. Manau yra zmones, kurie kvepinasi del kitu, yra - kurie del saves, o yra - kurie ir taip ir taip smile.gif Ir dar labai priklauso nuo charakterio, situacijos - zinoma jeigu moteris ekstravagantiska, jeigu tai ypatinga proga (o ne kasdiena) - kaip ir tikimasi, norima sklindancio didesnio kvepalu sleifo.

Apibendrinant - atrodo toks paprastas dalykas, o isties priklauso nuo tiek daug veiksniu (bet pabreziu - tai tik mano nuomone ir niekam jos nepersu smile.gif ) Ir man dabar toks laikas kai nesinori visiems saukti "as kvepiu, kaifuoju!", norisi megautis vienai ir neatbaidyti kitu zmoniu smile.gif Niekas negali zinoti - gal ateis diena kai noresiu garsiau visiems pasakyti kaip dziaugiuosi kvepedama - ir purksiu daug bei negailedama biggrin.gif


JVana, teisybe - abu sie kvapai tokie panasus ir tuo paciu skirtingi, No. 5 - saltas, o No. 22 - svelnesnis, siltesnis, pudriskesnis. Grazus kvapas, jei reiktu rinktis tarp siu dvieju - noreciau abieju, gal vos vos labiau No. 5, nors ne - negaliu pasirinkti biggrin.gif bet reikia dar bandyti No. 22 senaja versija - ji turetu maloniai nustebinti. Neprimink 31 Rue Cambon - turiu pora likusiu lasu, galvoju kad noriu dar doh.gif biggrin.gif


Taigi, Cuir De Russie - ant mano odos – svelnus aldehidai, veliau atsiskleidziantys odos natomis – susvelnintos odos (minkstos odos elegantiska moteriska rankine). Nera agresyvumo kaip kai kuriuose kituose odos kvapuose , priesingai – svelnus ir elegantiskas. Beje, taip pat galima uzuosti tabaka bei ambra. Verti demesio.
Ir jeigu apibendrinant, bandant izvelgti man patinkanciu Chanel charakteri - dauguma asocijuojasi su moteriskumu (tiek atsiauresniu, tiek siltesniu - kaip su JVana kalbejom apie No. 5 bei No. 22), elegancija, kai kurie su svelnumu, ypatingi graziu kitimu. Ir is kur atejo pomegis tokiems kvapams – nezinau, tik bandau atgaminti, kad itaka daro vaikyste ir mamos aldehidinio charakterio kvepalai (dabar ji megsta kiek kitokius), bet butent – asociacijos su vaikyste ir mama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 25 rugsėjo 2009 - 15:13
radau tokį gražų pasakymą:

[...] Chanel No.5 Eau Premiere, a lighter version of the original. In the words of the Chanel press release: 'If Chanel No. 5 is an oil painting, then Eau Premiere is a watercolour.'

Lietuviškai būtų:

[...] Chanel No.5 Eau Premiere, lengvesnė originalo (pirmtako) versija. Iš Chanel pranešimo spaudai: "jeigu Chanel No. 5 yra drobė, tapyta aliejiniais dažais, tuomet Eau Premiere yra akvarelė".

biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 25 rugsėjo 2009 - 15:18
Kaip tik ejau i sita tema su klausimu. Prasau pasidalinti ispudziais ir ziniomis apie Chanel Nr.5 EDT ir EDP.
Reikalas tas kad man skirtingas kvapas siu kvepalu. O man sendien 4 (keturios) paneles Kristianoje ir Douglase aiskino kad kvapas vienodas visiskai. Kad tik EDP laikosi ilgiau. Ir viskas. Natos, sako irgi vienodos. Tai ka mano nosis taip iskraipo kvapa?
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2009 01 31, 18:14)
Tai ka mano nosis taip iskraipo kvapa?

Tavo nosis žino geriau už visas tas keturias paneles kartu paėmus - Chanel Nr. 5 EDT ir EDP kvapas skiriasi (kaip ir daugumos kitų Chanel kvepalų, bent jau klasikinių).

Berods, senoj Chanel temoj šnekėta apie EDT ir EDP skirtumus (o gal ne Nr. 5, gal kitų... nebeatsimenu).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biologė: 31 sausio 2009 - 19:36
Ar uostėte, testavote - kaip atsiliepimai - Une Fleur de Chanel EDT (startavo nuo 1998 Floral Green gr.) limituotas, nebegaminamas ir mane vilioja doh.gif :

šviežių gėlių švelnumas pabrėžiamas jazminais ir žaliomis natomis, įkvėpusi gėlė pati savaime yra bekvapė...
Une Fleur yra tiesiog rafinuotas, neįkirus, lengvas kvapas.
Ne per stiprus, ne per saldus, ne kiekvienam - pakankamai intensyviai jaučiasi jazminai, įdomus tuo kad šviežios baltos gėlės nėra itin švelnios ir turi kažką aštraus, pirmose natose jaučiami jazminai, paskui suintensyvėja, o galiausiai išriškėja gvazdikėliai vieniem( kitiem citrusiniai vaisiai) šiek tiek aldehidiniai.
Atsakyti
QUOTE(Gervela @ 2009 01 31, 18:08)
ėėėė, nei wubininkių, nei mylėtojų nesigirdi biggrin.gif

radau tokį gražų pasakymą:

[...] Chanel No.5 Eau Premiere, a lighter version of the original. In the words of the Chanel press release: 'If Chanel No. 5 is an oil painting, then Eau Premiere is a watercolour.'

Lietuviškai būtų:

[...] Chanel No.5 Eau Premiere, lengvesnė originalo (pirmtako) versija. Iš Chanel pranešimo spaudai: "jeigu Chanel No. 5 yra drobė, tapyta aliejiniais dažais, tuomet Eau Premiere yra akvarelė".

biggrin.gif


Jetus kaip graziai pasakyta bigsmile.gif
Man No.5 nuo No.5 Premiere skirias kaip diena ir naktis. No.5 (iskart atsiprasau) - negaliu pakesti, o va No.5 Premiere - netgi labai patinka.
Siuo metu turiu ketvertuka - No.5 Premiere EDP, Cristalle EDT, No.19 EDT ir Madmuazeles EDP, tai vis tik labiausiai patinka No.19, as turiu EDT, bet man jis laikosi geriau uz turimus kitus Chanel EDP kvapus. Antroje vietoje pagal patikima yra Cristalle, No. Premiere ir paskutine vieta kaip ir lieka visiskai komercinei Madmuazelei. Dabar svajoju apie No.22, bet kol kas tik svajoju...
Atsakyti