Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo mėnesiai

Sveikutės,

Norėčiau paklausti, kaip apsiskaičiuoti atitinkamai nėštumo mėnesius pagal nėštumo savaitės. Vienur teigiama, kad su 14 savaite prasideda 4 mėnuo, bet pagal paskutines menstruacijas juk realiai nėra 4 mėnesių... Tai kaip yra iš tiesu? g.gif

Kaip apskaičiuoti?


Atsakyti
Nu negi čia taip sudėtingai paklausiau, ar tiesiog savo nėštumus skaičiuojate tik savaitėmis... Man labai smalsu ir būsiu dėkinga, jei pasistengsite atsakyti.
Atsakyti
Aš tai skaičiuoju mėnesius nuo pastojimo dienos, nes ją žinau. Ir gimdymo diena išeina kaip tik suėjus 9 mėnesiams nuo jos. Man irgi gautųsi 15savaitės pradžia 4 mėnesio pradžia. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Zaviux @ 2009 01 21, 15:00)
Vienur teigiama, kad su 14 savaite prasideda 4 mėnuo, bet pagal paskutines menstruacijas juk realiai nėra 4 mėnesių...

taip, su 14 savaite sueina 3 mėn, prasideda ketvirtas, bet kokiu atveju (ar nuo mm skaičiuosi, ar nuo pastojimo)
Atsakyti
o kaip cia idomiai jus... as tai skaiciuoju, jei man kita savaite sueis 20 savaiciu, tai reiskia sueis 5 menesiai...
Atsakyti
Tai kaip yra iš tiesų? Vienoje knygoje rašoma, kad nėštumas trunka 10 mėnesių, tai reiškia su 20 sav kaip ir prasidėtų 5 mėnuo. O man 15 sav, tai išeitų 4 mėn.... Merginos jei žinot kaip yra iš tiesų pasidalinkit žiniomis. Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaviux @ 2009 01 26, 07:56)
Tai kaip yra iš tiesų? Vienoje knygoje rašoma, kad nėštumas trunka 10 mėnesių, tai reiškia su 20 sav kaip ir prasidėtų 5 mėnuo. O man 15 sav, tai išeitų 4 mėn.... Merginos jei žinot kaip yra iš tiesų pasidalinkit žiniomis. Būčiau dėkinga 4u.gif



Sveikutes,

Gal as ne i tema cia - bet man atrodo, kad koks skirtumas kelintas menuo gaunasi:) Juk svarbu kuo tiksliau zinoti kada musu zirniukai isvys pasauli. O savaites tikslumas yra tiksliau negu menesio. Del to gal savaitemis paprastai ir skaiciuojama smile.gif
Atsakyti
nestumas trunka 9 menesius, tik jus truputi neteisingai skaiciuojate. Juk menesi sudaro ne 4 savaites, o galima sakyti 4.45 savaites (4 savaites ir kelios dienos. Tik vienas vasaris galima sakyti trunka lygiai 4 saviates). Taigi, 9*4.45=40 savaiciu. Jeigu, jums 12 savaiciu, tai nesiskaito kad 3 menesiai. Turite 12/4.45
Atsakyti
mes kai mokinomes univere akuserija, tai mediciniskai vadinama 10 menulio mėn, o siaip 9 men. del to taip ir netiksliai atitinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edikute @ 2009 01 29, 12:43)
mes kai mokinomes univere akuserija, tai mediciniskai vadinama 10 menulio mėn, o siaip 9 men. del to taip ir netiksliai atitinka. smile.gif


Teisybė, aš ir pagaliau radau atsakymą thumbup.gif Žinoma, kad nėštumas trunka 10 mėnesių, juk moteris gimdo ne suėjus 9 mėnesiams, bet jiems baigiantis, iš to išeina, kad 1 mėnesį sudaro 4 nėštumo savaitės, pvz.

4 sav - 1 mėnuo
8 sav - 2 mėnuo
12 sav - 3 mėnuo
16 sav - 4 mėnuo
20 sav - 5 mėnuo
ir t.t.
Atsakyti
Nesuprantu, kam vargti ir bandyti skaičiuoti mėnesius, jei vis tiek visi gydytojai skaičiuoja savaites. Savaitėm nėštumo laikas yra tikslesnis, o be to vaisiaus vystymasis vertinamas irgi pagal savaites, o ne pagal mėnesius cool.gif
Atsakyti
QUOTE(irutav @ 2009 01 26, 19:15)
nestumas trunka 9 menesius, tik jus truputi neteisingai skaiciuojate. Juk menesi sudaro ne 4 savaites, o galima sakyti 4.45 savaites (4 savaites ir kelios dienos. Tik vienas vasaris galima sakyti trunka lygiai 4 saviates). Taigi, 9*4.45=40 savaiciu. Jeigu, jums 12 savaiciu, tai nesiskaito kad 3 menesiai. Turite 12/4.45

vat kaip cia viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irutav @ 2009 01 26, 20:15)
nestumas trunka 9 menesius, tik jus truputi neteisingai skaiciuojate. Juk menesi sudaro ne 4 savaites, o galima sakyti 4.45 savaites (4 savaites ir kelios dienos. Tik vienas vasaris galima sakyti trunka lygiai 4 saviates). Taigi, 9*4.45=40 savaiciu. Jeigu, jums 12 savaiciu, tai nesiskaito kad 3 menesiai. Turite 12/4.45


butent
juk menesis turi ne 28 dienas (isskr 02 men.)
Atsakyti