Įkraunama...
Įkraunama...

Ką valgo lieknutės?

Sveikos,

Pavasaris ne uz kalnu vacation4.gif , noriu pagaliau atsikratyti tu kilogramu ir sutikti vasara su dziaugsmu ir su nauju garderobu yahoo.gif . O kilogramu susikaupe ne tiek ir mazai blush2.gif , po gimdymo sveriu 93 cray.gif, o tikslas 63. Reikes papluseti fitness4.gif.
Dietu laikytis nelinkusi schmoll.gif , nes manau jog tai laikina, baigusi dieta vis tiek sugrizciau prie iprasto maisto, todel verciau keisiu gyvenimo buda ir mityba.
1. Valgysiu letai ir gerai sukramtysiu maista
2. Valgysiu 3 kartus per diena, jokiu uzkandziu (pradejusi uzkandziauti dazniausiai nesustoju)essen.gif
3. Darysiu bodyflex pratimus karta per diena (kazkada dariau ir man labai patiko)
4. Isgersiu 1.5 - 2 l vandens per diena (kartais mus ne alkis kamuoja o troskulys)
Pradedu rytoj! mirksiukas.gif

Jei kas turi nauju ideju laukiu pasisakymu. Taip pat laukiu zinuciu is lieknuju, ka jus valgot, kad islaikot puikia figura? group.gif
Atsakyti
Jei reikia kompanijos galiu prisideti 4u.gif

Tavo saraselis tikrai geras thumbup.gif jei ivykdysi tuos punktus, manau turesi gerus rezultatus smile.gif

O is savo puses galiu patarti - metant svori reiketu (tesiu tavo pradeta sarasiuka) smile.gif

5. I stikline vandens isspausti puse citrinos, gerti kasryt pries valgi.

6. Pusryciaujant kartu su maistu sukramtyti imbiero saknies griezineli (jis neskanus, bet labai skatina medziagu apykaita).

7. Vakarienei, vietoj deserto suvalgyti greifruta, taip pat skatina medziagu apykaita.

Sekmes visoms besiliekninanciom 4u.gif
Atsakyti
Stai ir praejo pirmoji diena.
Is ryto suvalgiau 2 kiausinius su rieke duonos ir sveistu + arbata ir 2 sausainiai. Visa tai valgiau su pasigardziavimu gal puse valandos. Sotumo jausma pajutau nebaigusi valgyti.
Pietums issikepiau kalakutienos + 2 virtos bulves, siek tiek grybu padazo ir pomidoras. Kol valgiau patiekalas atsalo. Suvalgiau tik 3/4 lekstes, daugiau nebesinorejo.
Vakariene: 2 sausainiai, arbata, sulciu stikline ir actimel, kelios slyvos.
Is tikruju tai visai neribojau saves ir valgiau ko tikrai tuo metu norejau tik is leto. Esu patenkinta, nes pagaliau isejo pazaboti savo apetita.
Tiesa iki galo savo plano neistesejau: neturejau laiko uzsiimti bodyflex pratimais (lialius mano niekur manes nepaleido siandien).
Taigi pirma diena praejo puikiai, ziuresiu ar ir toliau taip seksis
Atsakyti
Sveikutės,
Aš valgau viską , kas labai skanu. essen.gif Šaldytuvo apsikabinusi nesėdžiu.
Mėgstu ir šokoladu pasilepinti, bet jei mano organizmas prašo.
Valgau beveik tikslai pagal laiką.
Ryte 6.30 pusryčiai
Kavos gėrimas apie 9.30
Pietūs- 14.00
Pavakariai-17.30
Vakarienė apie septinta.
Dar stengiuosi vakare pavalgyti obuolių.

essen.gif
Atsakyti
sweikos smile.gif mano ugis 1,72, as sweriu 68, noreciau numesti 8 kg, nes vaikinas jau burbuliuoja kad esu papilnejus blush2.gif kas swarbiausia, norint numest tiek nedaug labai sunkiai krenta tas sworis, sweriant daugiau galbut greiciau krenta, o kai tikslas jau netoli tada viskas tarsi paleteja. pasiskaitinejau ir nusprendziau kad walgysiu 2- 3 kartus dienoj, letai kramtydama, vakarienei walgysiu waisiu, labai megstu greipfrutus thumbup.gif mano medziagu apykaita isties labai leta... doh.gif ir swarbiausia jokiu uzkandziawimu nono.gif na ziuresiu kaip seksis. labai neturiu walios, esu daugiausia numetus iki 63, bet sworis wel greit grizdawo beweik iki 70... o taip noreciau swerti 60 cool.gif
Atsakyti
As geriu dar daug vandens. I diena bandau isgerti 1.5 l (3 buteliukai) vandens. Kai tiek daug geri, taio pastebimai maziau uzkandziauji. Nes kartais mus kankina troskulys o ne alkis. Siandien visa diena su savim nesiojausi vandens, tai neuzkandziavau visai.
As jau trecia diena valgau labai mazais kasneliais ir ilgai kramsnoju. Dazniausiai pietus uzsala kol pabaigiu valgyti, bet tokia soti niekada nesijausdavau, nes niekada neisiklausydavau i organizma.
Siaip tai labai gera knyga yra apie tai. Paul Mckenna "I can make you thin". As pirkau knyga internetu, bet turetu ir knygyne jau lietuviu kalba buti.
Atsakyti
labai jau neaktyvi si tema... tai kaip sekasi liekneti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglutiaaa @ 2009 01 28, 12:31)
labai jau neaktyvi si tema... tai kaip sekasi liekneti?  ax.gif



Vadinasi nėra problemų, jei svetainė neaktyvi.

Man atrodo viskas dar priklauso nuo žmogaus genetikos.Jei lemta storėti tai ir storėsi.
aš pasibaisėjau, kad norint numesti svorį -actą geria.Siaubas! Skrandžiui šakės!!!user posted image
Atsakyti
sveikos,
as siuo metu laikausi dietos, bet cia tokia labiau organizmui issivalyt nes turiu sveikatos problemu, o ir numest visai gerai, nes uzsirgus nesportavau ir tas labai jaucias. mano ugis 175, pries sventes sveriau 73, ir buvau visai patenkinta nes per 3 menesius naujoje salyje numeciau 4 kg, paslaptis paprasta, daug darbo, sporto klubas.apsiryt nemegstu, ir esu sveiko maisto salininke jau seniai... bet mano taip pat labai leta medziagu apykaita, seimoj pas mane visi susnos... as vienintele labiau su formom. labai noreciau numest iki 69 tada tikrai buciau patenkinta, daugiau ir nenorciau, nesu pakabu gerbeja smile.gif dabar tine dieta kurios laikaus yra kinietiska , cia taip pat yra teme apie ja. o kai baigsiu, vel kibsiu sportuot ir pasistengsiu karta per savaite daryt iskrovos diena.kiek dabar sveriu net bijau pagalvot, nes sirgau tris savites po svenciu... pasisversiu kai baigsiu dieta, sako su ja atsikratoma iki 5kg. o tada prisijungsiu prie jusu su valgiarasciais. turiu gan daug info apie sveika mityba, nes mano tetis gerokai isprotejes del sveiko gyvenimo budo, taip kad informacijos visalaik gaunu:)
Atsakyti
QUOTE(urrbba @ 2009 01 28, 21:04)
sveikos,
as siuo metu laikausi dietos, bet cia tokia labiau organizmui issivalyt nes turiu sveikatos problemu, o ir numest visai gerai, nes uzsirgus nesportavau ir tas labai jaucias. mano ugis 175, pries sventes sveriau 73, ir buvau visai patenkinta nes per 3 menesius naujoje salyje numeciau 4 kg, paslaptis paprasta, daug darbo, sporto klubas.apsiryt nemegstu, ir esu sveiko maisto salininke jau seniai... bet mano taip pat labai leta medziagu apykaita, seimoj pas mane visi susnos... as vienintele labiau su formom. labai noreciau numest iki 69 tada tikrai buciau patenkinta, daugiau ir nenorciau, nesu pakabu gerbeja smile.gif  dabar tine dieta kurios laikaus yra kinietiska , cia taip pat yra teme apie ja. o kai baigsiu, vel kibsiu sportuot ir pasistengsiu karta per savaite daryt iskrovos diena.kiek dabar sveriu net bijau pagalvot, nes sirgau tris savites po svenciu... pasisversiu kai baigsiu dieta, sako su ja atsikratoma iki 5kg. o tada prisijungsiu prie jusu su valgiarasciais. turiu gan daug info apie sveika mityba, nes mano tetis gerokai isprotejes del sveiko gyvenimo budo, taip kad informacijos visalaik gaunu:)



mano ugis 1, 72 o svoris svyruoja tarp 66- 69, tikrai neatrodau sau liekna... ir nevienakart girdejus repliku kad esu apkunoka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglutiaaa @ 2009 01 29, 14:22)
mano ugis 1, 72 o svoris svyruoja tarp 66- 69, tikrai neatrodau sau liekna... ir nevienakart girdejus repliku kad esu apkunoka  doh.gif



blink.gif prasta aplinka ir nuomonė apie save, nes tai yra visiškai normalus svoris.
Atsakyti
Sweikutes... 4u.gif as cia naujoke tik vakar prisiregistravau siame tinklapyje... esu visiskai zalia.. biggrin.gif taciau daug labai skaiciau apie jusu pasipasakojimus ir pamaniau kad galeciau pasidalinti ir pasinaudoti patarimais. Tai va svori numesti mane priverte bjaurejimasis savimi... ir vaikino priekaistai kad jau per daug... 2008 rugseji grizau is uzsienio po vasaros darbo ir sweriau 91 kg!!!!! nutariau visiskai keisti savo gyvenimo buda ir mitybos iprocius... pradejau valgyti daugiau darzoviu ir vaisiu per diena isgeriu apie 2 litrus zalios arbatos be cukraus nusipirkau garu puoda kas yra beprotiskai geras daiktas. thumbup.gif ejo menesei pati ant saves pokyciu nepastebejau ir rubai lyg ir tinka tie patys nei per dideli nei ka... schmoll.gif pries savaite pradejau laikytis dietos kuri yra tiesiog nuostabi nei issekina organizma nei yra monotoniska pabaigoje idesiu linka susiromejusiom.. isties veiksminga ir spalvinga savo racionu seip valios neturiu visiskai bet prisiekiu nenukrypau nei per nago juodima ir svarbiausia po 6 nei kasnelio tik arbata be cukraus.. geriausiai zalia. ax.gif vakar mano dieta baigesi ir rezultatas -7 kg... ploja.gif labai savvimi didziuojuosi.. tai wa.. kaip minejau rugseji sveriau 91 kg dbr po mitybos pokyciu ir savaites dietos sveriu 78 kg. mano ugis 173 esu tikrai apkuni todel mano tikstas yra 70 kg o veliau gal dar keleto atsikratysiu... kaip minejote kai lieka atrodo tiek nedaug tai viskas vyksta labai letai nenoriu organizmo varginti vieno produkto dietomis gal kas zino geru budu kaip nekenkiant sau numesti 8 kg? 4u.gif ax.gif beje man tik 19 metu todel toks svoris tarp bendraamziu labaij sunkei priimtinas... (daug pasaipu) ir pasitikejimas savimi griuna... verysad.gif tikiuos susidraugausime. cia mano dieta. bigsmile.gif http://www.sveikadie...e-kidman-dieta/
Atsakyti