Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime savo draugėms III

cia gal ne i tema, bet yra tokia programele "buhalteris 2000", kuria naudojant gali sekti savo islaidas ir taupyti pinigus
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 01 22, 10:39)
Tikra tiesa  ax.gif nieko nesusitaupom, gyvenam nuo algos iki algos  unsure.gif
Viska ka turim, isigyjom lizingu.
O galetumem tikrai susitaupyti, nes uzdirbam bendrai paemus normaliai  verysad.gif 
Sutaupem tik gyvendami uzsieny, nes ten uzdirbama daugiau nei isleidziama, be to abu dirbome  rolleyes.gif
Tada is mano gaunamu pinigu gyvenome, o vyro nelietem saskaitos.
Bet cia Lietuvoje nenoriu kad seimos biudzetas butu pas vyra, nes man i galva netelpa kur juos isleidzia, jis nemoka taupyti.
------------------
Pasirodo tavo variante gerio radau  ax.gif mano prastesnis,
Manasis netaupo, jusu seima nors turi atsideje, kad ir tokia kaina.  mirksiukas.gif
Sunku pasakyti, bet manau kad rupit  mirksiukas.gif
Jis nori uztikrinti saugu rytoju jusu seimai  smile.gif
------------------
I ta pacia tema smile.gif

Yra istatymas, pagal kuri, irodzius kad seimoje vyras neduoda pinigu seimos islaidom, gali priteisti alimentus netgi bunant santuokoje  nail.gif
Apsviete mane zmogus, kuris dirba vaiku teisiu apsaugoj.

Jeigu galit suplanuoti pajamas taip, kad užtenka ir lizingui apmokėti, tuomet galima ir sutaupyti ax.gif Bent aš taip manau. Išmokėjus lizingą mėnesinė įmokos suma lieka neišleista, todėl ją galima dėti į kojinę ax.gif Taip ilgainiui planuojant išlaidas galima sutaupyti ir nereikės gyventi nuo algos iki algos unsure.gif
------------------
Aš toje situacijoj nieko gero nematau... vyras sau gyvena, Moteris su vaikais sukasi kaip gali ir dar vyrui maistą verda... Kad yra atsidėjimas juodai dienai tai yra gerai, bet kad taupo velniai žino kam, to aš nepateisinu...
------------------
Dėl įstatymo tai neblogas sprendimas iš tikrųjų, nes kaip kitaip išmušti reikiamą sumą pinigų iš vyro?
QUOTE(audronasak @ 2009 01 22, 11:10)
cia gal ne i tema, bet yra tokia programele "buhalteris 2000", kuria naudojant gali sekti savo islaidas ir taupyti pinigus
blush2.gif

Žinoma šita programa, bet aš pasikartosiu - lieku ištikima excel'iui thumbup.gif

Vasarele85, manau, kad problema yra ne piniguose, o šeimoje. Juk pati sakote, kad vyras duoda pinigų, bet jų nepakanka. Sprendimas - kalbėtis apie tai. Bet kaip suprantu mažai kalbų pas jus, jeigu vyras taupo pinigėlius, o jūs net nežinote kokiais tiksliais jis taupo... čia tik mano pamąstymai tokia, galbūt aš klystu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 22, 11:12)
yra ir dar bogaiu bet as noriu akd jis bent kiek i msu atsizvelgtu o ne tik savo poreikius matytu  doh.gif  nes musu poreikiai jam nerupi  doh.gif

Nu tai gal pakalbekit jau ka??? Net negaliu skaityti, kazkoks nesusipatimas, juk suauge zmones esat, du vaikai....

QUOTE(evax @ 2009 01 22, 11:19)
bet jau tada man klausimas, kurioj vietoj cia seima?

Va va. unsure.gif

QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2009 01 22, 11:28)
Seku sita tema, vis kokiu patarimu ieskau kaip cia taupiau pragyvent, bet vasareles pasakojimas mane tiesiog sokiruoja.
Musu seimoje bendras katilas .............

Na tikrai sokiruoja, bet manau, kad daug kas priklauso nuo musu - moteru, juk esam gazios, protingos ir visokios -ingos...Surenki pard cekius, surasai iki cento ka ir kur isleidai, padalinai kiek tenka i diena pinigu, kiek reik vaikui minusuoji is tos sumos, ir ta likuti parodai vyrui, tada pasitarkit ka jis noretu gauti valgyti is tu pinigu. Tik ne piktai, draugiskai, prie arbatos puodelio.
Mano santuokos pradzioj irgi kildavo barniu is serijos ''kur dingsta pinigai'', tai pradejau asyti islaidas, sis iprotis isliko iki siolei.
Bet visos pajamos - beveik visos- kazkokia nedidele dalis yra vtro saskaitoj, taigi kitos yra pas mane, nes as moku uz buta, burelius, darzeli, perku maista. Zodziu esu namu buhalteris.
Bet vyras visada zino kiek tuim pinigu, pirkinius planuojam, ypac stambesnius.

Atsakyti
Rėšiu ir aš iš savo varpinės biggrin.gif

QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 22, 09:56)
labas nu matai mano vyras be galo taupus spaudzia juodai pinigus vat kur beda  kai jam ko reikia aisku jis daug neskaiciuoja perka o kai man reikai tai as jau turiu pagalvot ar pirkti ar ne  verysad.gif  nes man jis neduoda pinigu  verysad.gif


Štai čia man kažkaip nesiderina. Jei reikia šeimai, jis taupo, kai reikia jam, jis neskaičiuoja ir perka? Prioritetai kažkaip ne į šeimą nukrypę rolleyes.gif

QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 22, 10:46)
nu as irgi manau kad jai kokai rimta beda prispaustu jsi tikrai duotu tu pinigu  smile.gif  ar vaikiuj kokia operacija ar kas nemanau kad sakytu as neturiu  blush2.gif  nu gal jis vasara kita masiną pirks nezinau as ka jis darys pakolkas tai nieko neplanuoja pirkti jsi jaucaisi saugesnsi aki turi pinigu  mirksiukas.gif  tai ir as bandau gyvent ir mokintis is jo tuapumo  blush2.gif  bet amn sunkaiu sekasi  verysad.gif
Papildyta:
as si men atsidejau 15 poc nuo savo pajamu gal ir ne daug bet pradziai uzteks  blush2.gif
Papildyta:

tai akd ant maisto duoda ir vaikiuj pamersus nuperka ir viskas  doh.gif  taip akd neduoda as negaliu sakyti  doh.gif


Vėl gi... Jei šeimai reikia šitaip taupyti, maisto ir kitų dalykų sąskaita tam, kad vyras atsidėtų pinigus KAŽKAM... suprantu, kad kai kuriems vyrams svarbiau nauja mašina, nei kaip aprengtas vaikas, bet...

Nesijausčiau aš rami, tokioj padėty būdama, tikrai nesijausčiau rolleyes.gif

Siūlyčiau tvirtai susiimti, pakentėti ir pagyventi mėnesį ir tų maistui skiriamų pinigų, vyrą vietoj mėsos pamaitinti kruopytėmis, bulvytėms, jei kitaip susitarti neina. Vaikams paslapčia galima ir sldainiuką, ir mėsos gabaliuką, vyrui nežinant, ir nematant. Gal taip suprastų, kad už skiriamą suma 4 asmenims prasimaitinti labai prabangiai neina
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 22, 11:14)
Jeigu galit suplanuoti pajamas taip, kad užtenka ir lizingui apmokėti, tuomet galima ir sutaupyti  ax.gif  Bent aš taip manau. Išmokėjus lizingą mėnesinė įmokos suma lieka neišleista, todėl ją galima dėti į kojinę   ax.gif  Taip ilgainiui planuojant išlaidas galima sutaupyti ir nereikės gyventi nuo algos iki algos  unsure.gif



thumbup.gif sutinku 100%, mes anksciau viska lizingu pirkdavome, o paskui, kai ismokejom visus, tuos pacius pinigelius ir dar daugiau atidedam i kita saskaita ir jie tikrai netrukdo mums gyventi ir kazkaip stebuklingai uztenka tiek, kiek turim. dabar visada bent kazkiek atidedam atskirai, nes jei visi pinigai kruvoj, tai ir istirsta, nesutaupom visai, o jei is karto atidedam tai be jokiu problemu jie ten ir guli, taip ir kazka brangesnio kai reikia nusipirkt be lizingu jau galim. beje, padeda jau ir tai, kad vaziuojant i parduotuve zinom, kiek galim isleist ir viskas, ziurim ka dedam i krepseli. aisu, kai tokios sventes kaip kaledos, mazuju gimtadieniai netaupom ir erkam ir zaislus brangius ir rubelius kokiu reikia ir vaisems nepagailim, bet siaip tai jau siaurinam savo islaidas kiek galim, kol dar yra is ko.
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2009 01 22, 14:30)
thumbup.gif  sutinku 100%, mes anksciau viska lizingu pirkdavome, o paskui, kai ismokejom visus, tuos pacius pinigelius ir dar daugiau atidedam i kita saskaita ir jie tikrai netrukdo mums gyventi ir kazkaip stebuklingai uztenka tiek, kiek turim.  dabar  visada bent kazkiek atidedam atskirai, nes jei visi pinigai kruvoj, tai ir istirsta, nesutaupom visai, o jei  is karto atidedam tai be jokiu problemu  jie ten ir guli, taip ir kazka brangesnio kai reikia nusipirkt be lizingu jau galim.....


Net idomu kaip reaguotu vyras i toki pasiulyma g.gif
Jau isivaizduoju dideles akis blink.gif ir nea schmoll.gif nera ko atideti.
Dar skaudziau jam butu, jei ta taupama saskaita butu mano vardu doh.gif
O as panasiai ir darau, pries Naujus metus baigiau issimoketi, tai dabar atidesiu kazkiek i kita sask. kurios net korteles nesinesioju.
Kazkur girdejau, kad atidedant 10% nuo pajamu, galima sauniai pasitaupyti, neskriaudziant saves smile.gif
Mums reikia verkian vaiko kambari irengti verysad.gif todel ir reikia kokiu 2 tks.(remuontuojant patiems). Nes turedami 2 kambarius gyvename tik viename ax.gif
Atsakyti
sirvita, man toks vaizdas kyla, kad Jums viena rūpi jūsų buitis. Vyras kaip koks caras , nes pinigai jo sąskaitoje, jis reguliuoja kiek kam skirti... Esat šeima, ir manau ne Jūs viena turit rūpintis, kad vaiko remontui būtų sutaupyti pinigai...
Atsakyti
Sirvita, gal jums tiesiog konkrečiai vyrui pasakyti - kam (kokiam reikalui) taupomi pinigai. tada kiekvieno mėnesio PRADŽIOJE tam tikrą sumą iš Jūsų ir vyro algos nuimkite nuo kortelės ir įdėkite į voką "VAKO KAMBARIUI" smile.gif jei vyras kaip vaikas, tada reikia iš taupymo padaryti žaidimą - pvz. - kuris šį mėnesį sutaupys didesnį procentą nuo savo uždarbio ax.gif ir neliūdėk, jei laimės jis - dar geriau - didesnę sumą remontui išleis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 01 22, 19:01)
Sirvita, gal jums tiesiog konkrečiai vyrui pasakyti - kam (kokiam reikalui) taupomi pinigai. tada kiekvieno mėnesio PRADŽIOJE tam tikrą sumą iš Jūsų ir vyro algos nuimkite nuo kortelės ir įdėkite į voką "VAKO KAMBARIUI" smile.gif jei vyras kaip vaikas, tada reikia iš taupymo padaryti žaidimą - pvz. - kuris šį mėnesį sutaupys didesnį procentą nuo savo uždarbio ax.gif ir neliūdėk, jei laimės jis - dar geriau - didesnę sumą remontui išleis biggrin.gif

Gera išeitis thumbup.gif Manau, kad pirmiausiai, kad ir kokia situacija bebūtų, reikia kalbėtis ir dar kartą kalbėtis, ne ginčytis ar rietis... Svarbu išklausyti kitą, argumentuotai pateikti savo poziciją ir manau, kad tokiu keliu sprendimas bus priimtas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 01 22, 17:38)
Net idomu kaip reaguotu vyras i toki pasiulyma  g.gif
Jau isivaizduoju dideles akis  blink.gif ir nea  schmoll.gif nera ko atideti.



na, bent ta, ka paprastai lizingams atiduodat juos ismokeje perveskit i saskaita, o nuo algu kad ir o 50-100Lt kiekvienas i vokeli ar saskaita padekit, taip bus sazininga. mes tai buna, kad viena menesi is vieno algos daugiau atidedam, kita-is kito.

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 22, 18:03)
Gera išeitis  thumbup.gif  Manau, kad pirmiausiai, kad ir kokia situacija bebūtų, reikia kalbėtis ir dar kartą kalbėtis, ne ginčytis ar rietis... Svarbu išklausyti kitą, argumentuotai pateikti savo poziciją ir manau, kad tokiu keliu sprendimas bus priimtas  ax.gif


thumbup.gif pritariu, vienas lauke ne karys, nieko nepadarysi viena. as anksciaupykdavau, kad bandau taupyti, bet neiseina nieko, nes MB isleidzia ta, ka sutaupau. isleisdavo elementariem dalykam, ant kuriu as sugebedavau sutaupyti, o kai issikalbejom viena vakara, sutarem ka ir kaip darysim, dabar zymiai lengviau. aisku, buna visko, bet stengiames kuo daugiau kalbetis, jei kas negerai-issiaiskinti, nes jie deja ne aiskiaregiai, nesupranta daugelio dalyku, kurie mums akivaizdus mirksiukas.gif
Atsakyti
mano namuose yra šiuo metu bandoma viska sutvarkyti taip kad abiems būtų gerai, bet tai labai sunku padaryti. išvados tokios: Jis moka:
už buto paskola ,
už komunalinius patarnavimus,
už buitinę chemija ir bendras higienos priemones (pvz tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai)
vaiko sauskelnes ir drėgnas servetėles
savo mokslus
pietus darbe
dar duoda man 310lt maisto išlaidoms (po 10lt dienai)
ir aišku savo poreikius
aš moku už savo maistą
už vaiko maistą
sau ir vaikui perku rūbus vitaminus ir kitus reikalingus dalykus.
kodėl mes nusprendėm taip pasidalinti išlaidas? todėl nes jis norėjo kad aš mokėčiau už viska pirmiausia iš savo pinigų kai baigiasi mano tada iš jo sakysit kas čia blogo? o gi tas kad tokiu atveju(taip aš gyvenau jau 3metus) jam atrodo kad nueiti i kirpyklą ar nusipirkti naujas kelnes yra labai didelis ir nereikalingas išlaidavimas, priekaištaudavo net ir už nusipirktas kojines kurios kainavo daugiau nei 50centų. Jo atlyginimas yra apie 2000lt plius minus o mano 1000lt. Jis nenorėjo net girdėti apie kitoki pinigų pertvarkymą. tai mano argumentai buvo tokie: "butas tavo vadinasi ir paskola tavo"- jis įsigytas iki santuokos vadinasi skirybų atveju aš į jį nepretenduoju. konunalinmius moka jis dėl to kad jam įrodžiau kad kitu atveju jis turi porisidėti prie vaiko maisto ir rūbų o jam atrodo kad tai neapibrėžta suma kuri gali labai svyruoti todėl jis paliko vaiko išlaidas man o pats pasiėmė komunalinius. buitinė chemija ir bendros higienos priemonės yra nedidelė suma todėl tapo bendru susitarimu. jo mokslai ir jo pietūs darbe čia ir taip viskas aišku. o man atitenka pusė maisto išlaidų todėl nes aš visada būnu namie einu su vaiku i lauka pasivaikščioti ir gaminu maistą, dar gaunam bulves ir mėsa iš mano tėvų tai vadinasi turėčiau šita saskaita sutaupyti kažkiek. vaiko maisto saskaita taupyti ir neina ir negaliu ir nenoriu. vitaminu saskaita daug nesutaupysi todėl pasižiūriu kainas vaistinėse ir apsipirkinėdama žinau kur pigiau tai ir einu į ta vaistinę. mano tikslas yra sutaupyti pinigų nenumatytam atvejui ir pan. svarbioausia kad žinočiau jog nusipirkusi kojinių pora už ja jam neturiu atsiskaityti ir klausytis moralo kodėl pirkau būtent tas o ne kitas pigesnes. kol aš Jį p[riverčiau prisėsti ir apsvarstyti mūsų biudžetą prireikė kokiu 3mėn
Atsakyti
O pas mus yra tai, mano vyras atiduoda man visus finansų tvarkimus. Tai yra aš turiu priėjima prie vyro sąskaitos. tongue.gif
Kartais vyras nusiperka koki daikta į mašina ar šiaip kuris kainuoja daugiau nei 100 lt ir nepasitaria, tada aš jam išrašau velnių.
Bet šiaip abiejų pinigai verda viename katile biggrin.gif
Todėl manau kad šeimos pinigai turi būti kartu, ir negali būti kad čia mano pinigai, o čia tavo. ax.gif
Atsakyti