Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis XI

Serialas "Valgiaraštis" tęsiasi! Pagrindinius vaidmenis atlieka visos iki vienos, čia dalyvaujančios merginos, taigi tik nuo kiekvienos iš mūsų priklauso, ar serialas baigsis hepiendu user posted image

O kad pirmąkart užklydusioms būtų aiškiau, tai šioje temelėje rašome savo valgiaraščius- tai mums padeda nepersivalgyti ir sužvejoti sveikų ir skanių idėjų mirksiukas.gif

Vienos mūsų jau patenkintos savo svoriu, kitos dar lieknėjame. Lieknėti stengiamės sveikai, be badmiriavimo ir alinančių mažo kaloringumo ( iki 1200- 1400 kcal./ dieną) ar vienprodukčių dietų. Geriau lėčiau, bet visam laikui!

Beje, rašome būtent pilnus valgiaraščius, nurodydamos bent apytikslį maisto kiekį ar kaloringumą, nes mus domina visos dienos subalansuotas maistas, praktiniai pavyzdžiai.

Lengvo maisto receptais dalijamės čia, o visas "Valgiaraščio" dalis rasite bendrame "Sporto ir dietų" subforume.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Sekmes visoms ir kantrybes metant (ar palaikant) svori smile.gif Prie jusu jungiuosi ir as, noriu tiesiog susibalansiuoti mityba, pasiieskoti kokiu ideju ruosiant maista ax.gif smile.gif Tad mano tikslas ne mesti kilogramus, o pagerinti plauku, odos bukle ir savijauta atsisakant nesveiko maisto smile.gif

Senoje temoje buvo klausta, kiek kaloriju turi ryziu trapuciai (galetes), tai ~50kcal wink.gif
Atsakyti
Gerai,kazkas atrodo mano bandyma atidaryti tema patobulino ir Lux 4u.gif

Nu va,iskrova atrodo pavyko,nors gal biski ne i tema mandarinas su apelsinu,net nezinau tiesa sakant pirma karta taip rimtai iskrovos laikiausi.

Sunemniojau siandien:

Jogurto 800gr-500kcal

ir dar biski kitokio jogurtelio tai 250gr- 11okcal

3 mandarinai-60kcal

apelsinas- 80kcal ir dar daug arbatos,be cukraus tai kcal nerasta ir dar buvo gerta kavos su pienu tai 90kcal (cia 3 puodeliai,nes diena prasidejo 6 ryte blink.gif )

Reziume: 840 kcal ,paprotinkit prasau mane,ar cia jau tikrai sitas meniu panasus i iskrova,viena padruske mane tikino,kad reikia butinai vienos rusies maista valgyti,bet internete radau info,kad nebutinai ,svarbu kcal kiekio nevirsyti-max 800kcal ax.gif ar ne taip kazka suprantu
Atsakyti
TREČIADIENIS

PUSRYČIAI: 2 riekės tamsios svogūnų duonos su fermentiniu sūriu ir pomidoru (240+160+20), 2 maži karameliniai flapjackai (350), vynuogės (30)
PIETŪS: grūdėta varškė su ananasų gabalėliais (280), 2 obuoliai (140), mandarinas (30)
PAVAKARIAI: 2 riekės svogūnų duonos su tepamu sūriu (240+90)
VAKARIENĖ: cukinijų sriuba (150), 3 žuvies piršteliai (165)

VISO: 1975 rolleyes.gif

KETVIRTADIENIS

PUSRYČIAI: grūdėta varškė su ananasų gabalėliais (280)
PRIEŠPIEČIAI: kriaušė (110), mandarinas (30)
PIETŪS: cukinijų sriuba (150) su pilno grūdo baranka (230), obuolys (70)
PAVAKARIAI: baltas sūris su spanguolėm (140), kava su pienu ir cukrumi (80)
VAKARIENĖ: grybų-jūros kopūstų sriuba (150) su rieke svogūnų duonos (120), grūdėta varškė (170)
NAKTIPIEČIAI: čipsai (150)

VISO: 1680
Atsakyti
Aš prisijungiu naujuose namučiuose 4u.gif
Aha, ir man apie išsikrovimą įdomu, ar reik vienodą maistą lesti ar tik kcal svarbu neviršyt? g.gif
Papildyta:
Pusryčiai:
Sūrelis Smilga - 100 kcal

Priešpiečiai:
Trinta daržovių-pievagrybių sriuba - 200 gr 150 kcal
Grūdėta duona su sviestu (92/12 gr) - 290 kcal ir 70 kcal
510 kcal

Pietūs:
Tortas 100 gr - 300 kca
Putojantis vynas 100 gr - 150 kcal
450 kcal

Vakarienė:
Varškė liesa -150 gr- 150 kcal
Liesas jogurtas- 100 gr - 82 kcal
Greipfurtas -350 gr - 155 kcal
387 kcal

Viso: 1447 kcal

P.S. Žinau, kad pietūs be ryšio, bet kolegės gimtadienis buvo, tai jau taip išdėliojau dienos meniu, kad nepasidarytų dvigubi pietūs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bolesiukas @ 2009 01 22, 22:48)
ar cia jau tikrai sitas meniu panasus i iskrova,viena padruske mane tikino,kad reikia butinai vienos rusies maista valgyti,bet internete radau info,kad nebutinai ,svarbu kcal kiekio nevirsyti-max 800kcal ax.gif ar ne taip kazka suprantu

Iškrova, kai valgai vienos rūšies maistą, ar bent jau labai panašų maistą (varškė, jogurtas) taviškis toks per vidurį. Iškrova padeda išsivalyti, mažo kaloringumo diena irgi naudinga tuo atžvilgiu.

QUOTE(Loli_judo @ 2009 01 23, 00:25)
Aš prisijungiu naujuose namučiuose 4u.gif
Aha, ir man apie išsikrovimą įdomu, ar reik vienodą maistą lesti ar tik kcal svarbu neviršyt?

Ir tas, ir tas svarbu 4u.gif

Kokiu liesu tortu kolegė vaišino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(piripiri @ 2009 01 22, 23:34)
Kokiu liesu tortu kolegė vaišino? g.gif

Torats buvo su braškėm, jogurtinis, na dar truputis uogienės papuolė į mano gabaliuką blush2.gif na bet tikrai labai mažiukas gabaliukas buvo, net gal ir 10 0gr nebuvo, aš čia taip iš akies primečiau.. Na jei ir daugiau turėjo tų kcal, tai vistiek, jau šiandien taip labai kūda diena praėjo blush2.gif Vakare valandą laiko vaikščiojau po parduotuvę, nes po sportų galvojau kažko pavalgyt norėsiu (ir norėjau, tik nežinojau ko būtent).. tai vaikštinėjau vaikštinėjau, sūrio nei su abrikosais, nei su spanguolėm nėra Lietuvoje, tai viskas baigėsi liesa varške ir jogurtu su 0% riebalų doh.gif lotuliukas.gif Taip ir nežinau, ko noriu vis dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Loli_judo @ 2009 01 23, 01:21)
sūrio nei su abrikosais, nei su spanguolėm nėra Lietuvoje, tai viskas baigėsi liesa varške ir jogurtu su 0% riebalų doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Man tokia truputį sūrio manija užėjus, noriu greičiau subaigti, kad galėčiau kitą pirkti ir ragauti biggrin.gif
O varškė ir jogurtas yra super, tik pas mus ne visada jos užveža (tos normalios, ne grūdėtos), galėčiau valgyti kas dieną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(piripiri @ 2009 01 23, 00:40)
O varškė ir jogurtas yra super, tik pas mus ne visada jos užveža (tos normalios, ne grūdėtos), galėčiau valgyti kas dieną biggrin.gif

Tai va aš ir valgau g.gif
Tik kažkaip sūrių geriau norėčiau rasti.. Jau išknisau dvejas parduotuves, viltį praradau unsure.gif dar vieną vietą turiu galvoje, tai pabandysiu kada nulėkt, bet mažai tikimybės ax.gif
Jaučiu reiks kokį savaitgalį pašokt iki Anglijos lotuliukas.gif
Atsakyti
Siandien valgiau:

Pusr:0,5 apelsino- 20kcal(40gr)
burokeliu sriubos-250gr-160kcal( su grietine)
kava-50kcal.

Priesp:2 mand.100gr-45kcal

pietus: 200gr saltienos(pacios daryta ,tai apskaiciuota ganetinai tiksliai ax.gif )-330kcal
bulves 120gr-100kcal

pomidorai-60kcal

Pavakar: 80gr tinginio -390kcal ir kava 30kcal

Vakariene-kepta vistiena 100gr-250kcal ir agurkeliai- 20kcal

Is viso :1455kcal
Atsakyti
O aš šiandien dariau apsivalgymą, tiksliau kažkaip baltymų perteklius tikriausiai po varškių organizme, tai labai angliavandenių man reikėjo. Iš karto prisipažystu, kalta blush2.gif Bet atsiduodu viešam teismui:

Pusryčiai:
Jogurto gėrimas Smilgelė 150 gr (55 kcal), dribsniai - 30 gr (100 kcal)-155 kcal
2 saldainiai 'Slyva šokolade' 70 kcal
Kava be cukraus - 0
Duoniukas su lydytu sureliu (16 gr) - (20+36)=56 kcal
281 kcal

Priešpiečiai:
3 saldainiai 'Slyva šokolade'- 90 kcal
Morkos (žalios) - 100 gr - 45 kcal
Dešrelės (tarybinės) kasnis iš MB lėkštės su marinuotu mažu agurkėliu - 150 kcal
Arbata b.c.
285 kcal

Pietūs:
Troškintos šparaginės pupelės 200 gr - 100 kcal
Bulvės 110 gr - 250 kcal
350 kcal

Pavakariai:
3 saldainiai 'Slyva šokolade'-100 kcal
Orinis pyragaitis (2 puselės be kremo) -100 kcal
200 kcal

Vakarienė:
Bulviniai blynai be padažo- 400 gr - 500 kcal
Gira - 150 gr - 100 kcal

Viso: 1716 kcal
Atsakyti
PENKTADIENIS

PUSRYČIAI: baltas sūris su spanguolėm (200), mangų-papajų kokteiliukas (150), mandarinas (30)
PRIEŠPIEČIAI: jogurtas su džiovintom slyvom (120)
PIETŪS: grybų-jūros kopūstų sriuba (150), pirktinis sumuštinis su vištiena, salota ir pomidoru (350), kava su pienu ir cukrumi (80)
PAVAKARIAI: obuolys (70), karštas šokoladas (40)
VAKARIENĖ: virtos bulvės su grūdėta varške ir lašiša (200+80+70), 20 gr saulėgražų ir moliūgų sėklų (90)

VISO: 1630
Atsakyti