Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir galvos skausmas

Sveikos visos

Gal kas turit patarimų, ką daryti su galvos skausmu. Įtariu, kad esu nėščia ir šią savaitę jau antrą kartą užeina stiprus galvos skausmas. Net darbui susikapti sunku. Labai nesinori vaistukų, nes jai įtarimai pasitvirtins, tai leliui dabar pats vystymasis. 1-2 puodeliai kavos nepadeda, o perduozuoti irgi nesinori.
Gal žinot kokių arbatų, hemeopatinių vaistukų ar dar kokių priemonių?

Ačiū
Atsakyti
Aš geriu (kai jau visai blogai) hemeopatinius vaistus Spigelon.
Atsakyti
Mane galvos skausmas tai su ilgesnėm tai su trumpesnėm pertraukom kamavo iki 6 nėštumo mėnesio cry.gif Bet kadangi tai vyksta dėl hormonų kaitos organizme,nieko labai su vaistais čia nepadarysi blink.gif Bet jeigu negalima kentėti,reikia tartis su gydytoju ką vartoti g.gif Aš kentėjau cry.gif Gal ir blogai dariau doh.gif
Atsakyti
man irgi pirma ir antra trimestrus paskaudedavo galva. vaistu nevartojau. kai pradedavo skaudeti galva as atsidarydavau langa, atsiguldavau ir ant kaktos uzsidedavau salta kompresa. stebuklu nebudavo, bet skaudedavo maziau, na po kiek laiko ir praeidavo. man geriausias vaistas budavo tyla biggrin.gif
Atsakyti
Man iki nestuke.gif labai skaudejo galva, bet dabar, per visa nestuke.gif laiko nejauciu jokio galvos skausmo thumbup.gif
siaip manyciau poilsio daugiau reikia... gydytojos pasiklausk g.gif
Atsakyti
Tokia jau nestukiu dalia,daznas (ypac) rytinis galvos skausmas. Mane jis kankino mazdaug iki 4-o men., nieko negalejau padaryti. Normaliai,mano kraujo spaudimas i zemaja puse 60/90, esu hipotonike blush2.gif , nestumo metu jis buvo 120/80,kaip pas normalu zmogiuka, o man galva rytais "skildavo" pusiau cry.gif Vaistu negeriau, gal kiek geriau budavo,kai isgerdavau juodos arbatos su pienu,skausmas sumazedavo.Na, padeda ir salti kompresai ant kaktos,ir kaip kazkuri cia jau rase...tyla ir ramybe ax.gif
Atsakyti
Per šį nėštumą patyriau ką reiškia rimti galvos skausmai, maniškiai trukdavo ne vieną dieną, buvo, jog net miegot negalėjau.. cry.gif
Aš gelbėdavausi homeopatiniais, bet galvos skausmai juk skirtingi, priklausomai nuo jų pobudžio ir vaistukai l. skiriasi. L. svarbu daug vandenuko vartoti, pabandyk kaklo tampymo pratimukus, atsipalaidavimą (gal vyras galėtu švelniai pamasažuot galvą jei tai mėgsti)..Esu bandžiusi šviežiai spaustų burokėlių sultyse suvilgytus vatos tamponėlius laikyt, kai kuriem tai l. padeda, man nepagerėjo..Nors geriausias vaistas buvo osteopatas, arba neuropotologas kaip Lietuvoj vadinama.
Atsakyti
Galva skaudejo kazkur iki trecio menesio periodiskai ir labai bjauriai. Keletas mano gelbejimosi budu smile.gif Pabandymui

1. Namuose - salta pusle ant galvos ir i lova, kur tamsu. Man padedavo tik salta pusle, nuo karstos pasidarydavo dar baisiau.
2. Kava su citrina - padedavo, jei galva skaudedavo del kritusio kraujospudzio.
3. Pora paskutiniu kartu bandziau teptis smilkinius Zvaigzdute (atsimenu, sovietmeciais buvo labai populiari). Keista, bet padeda smile.gif Sutepi smilkinius ir tas galvos vietas, kurias labiausiai skauda. Skausmas, nors ir nepraeina visiskai, zymiai sumazejo.
4. Ir pabaigai - priepuolio pradzioje padedavo citrinine fanta su cipsais... Paaiskinti moksliskai negaliu, bet kazkaip tas suraus ir rugstaus derinys veikdavo smile.gif

Sekmes.

P.S. Siaip, gydytoja pasake, kad kai baisiai skauda, geriau kokio paracetamolio puse tabletes isgerti. Koncentracija kraujuje nebus labai auksta, o skausma numalsins. Bet as kazkaip bandziau be vaistu...
Atsakyti
mano lėlei jau beveik 7mėn ir prasidėjo galvos skausmai, tai pasiilgstu nėštumo....nes nuo jo pradžios net užmiršus buvau,kas yra galvos skausmas.....daugumai, matau, yra atvirkščiai unsure.gif
Atsakyti
pastebejau, kad smarkiai susinervinus - pradeda man taaaaip sakudeti galva... g.gif nors anksciau nelabai ir zinojau, kas tai yra... 4u.gif
Atsakyti
aš kentėjau, vyras pykdavo, bet aš pritariu jau kažkurios išsakytai minčiai, vaistai nepadės, jei priežastis nepašalinama, o dažniausia priežastis - didėjantis kraujo kiekis organizme, jo juk nenusileisi ax.gif Kankinaus geras kelias savaites, tfu tfu tfu, kol kas jie negrįžta
Atsakyti
Mane galvos skausmas kankino nuo 3 iki 5 menesio. Siunte mane pas neurologa, dare kazkokia tai galvos ...grama (nes rentgeno tai negalima). Ir nieko nerado biggrin.gif Siaip visiskai niekas nepadejo, atsibusdavau su skaudancia galva ir nueidavau miegoti.. Uzmigti padejo tik saltas kompresas.
Dabar jau viskas ciki smile.gif) jau spejau ir pamirsti ka tai reiskia mirksiukas.gif
Atsakyti