Įkraunama...
Įkraunama...

Nesivystantis nėštumas

sveikos mielosios.pas mane yra tokia sunki situacija.esu suio metu ne uk pries pora dienu pradejo tept rudai poto sviesus kraujas nuvaziavus i poliklinika nieko nepasake tik padare nestumo testa patikrino spaudima ir israse skana rytojuj vakarui taigi vakar nuvaziavom pasidaryti skana ir likau apsalus pasake kad pagal mano paskutines menesines iseina kad mano nestumas 12sav ir 2d bet vaiko nemato pasake arba as jau persileidau ir jis jau isejo arba dar anksti nesimato ir liepe ateiti po 10d.bet sekmadieni as skrendu i lt.taigi pirmas dalykas jei buciau persileidus buciau tikrai pajautus ypac tokio laiko o man tik tepe poto siek tiek daugiau buvo kraujo bet jis buvo be jokiu kresuliu o antru atveju kazkaip neitiketina kad nemato jo suprantu jei butu 5sav.gal kam taip yra buve pasidalinkit savo patirtim nes as jau einu is proto nezinau jauciuosi taip blogai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(@rita@ @ 2009 01 23, 11:21)
sveikos mielosios.pas mane yra tokia sunki situacija.esu suio metu ne uk pries pora dienu pradejo tept rudai poto sviesus kraujas nuvaziavus i poliklinika nieko nepasake tik padare nestumo testa patikrino spaudima ir israse skana rytojuj vakarui taigi vakar nuvaziavom pasidaryti skana ir likau apsalus pasake kad pagal mano paskutines menesines iseina kad mano nestumas 12sav ir 2d bet vaiko nemato pasake arba as jau persileidau ir jis jau isejo arba dar anksti nesimato ir liepe ateiti po 10d.bet sekmadieni as skrendu i lt.taigi pirmas dalykas jei buciau persileidus buciau tikrai pajautus ypac tokio laiko o man tik tepe poto  siek tiek daugiau buvo kraujo bet jis buvo be jokiu kresuliu o antru atveju kazkaip neitiketina kad nemato jo suprantu jei butu 5sav.gal kam taip yra buve pasidalinkit savo patirtim nes as jau einu is proto nezinau jauciuosi taip blogai. verysad.gif

Užjaučiu, bet nieko gero negaliu pasakyt verysad.gif man taip buvo kelis kartus. tau nesivystantis nėštumas. Arba darys abraziją arba lauks kol natūraliai viskas išsivalys console.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2009 01 23, 09:25)
Užjaučiu, bet nieko gero negaliu pasakyt verysad.gif  man taip buvo kelis kartus. tau nesivystantis nėštumas. Arba darys abraziją arba lauks kol natūraliai viskas išsivalys console.gif



na aciu nors uz tiek as taip pat pamaniau,nes tikrai turejo matyt jau.o kieliu sav tau buvo nesivystantis nestumas
Atsakyti
QUOTE(@rita@ @ 2009 01 23, 11:49)
na aciu nors uz tiek as taip pat pamaniau,nes tikrai turejo matyt jau.o kieliu sav tau buvo nesivystantis nestumas

Man pirmą nesivystantį pamatė, kai turėjo būt 8 sav, bet vaisiaus nesimatė. tada gydytoja dar laukė, nes buvo vilties, kad vėliau pastojau. Deje... O antrą nesivystantį pastebėo 12 savaičių. tada net nelaukė, nes sakė, kad nėra vilties, tą pačią dieną padarė abraziją verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2009 01 23, 10:01)
Man pirmą nesivystantį pamatė, kai turėjo būt 8 sav, bet vaisiaus nesimatė. tada gydytoja dar laukė, nes buvo vilties, kad vėliau pastojau. Deje... O antrą nesivystantį pastebėo 12 savaičių. tada net nelaukė, nes sakė, kad nėra vilties, tą pačią dieną padarė abraziją verysad.gif


liudna istikruju pirma karta persileidau 5sav buvo dideli skausmai.o dabar gerai jauciausi buvau 5sav pasitikrint sake viskas gerai o dabar nemato nieko tikriausiai kai griziu i LT atliks abrazija.
Atsakyti
QUOTE(@rita@ @ 2009 01 23, 12:20)
liudna istikruju pirma karta persileidau 5sav buvo dideli skausmai.o dabar gerai jauciausi buvau 5sav pasitikrint sake viskas gerai o dabar nemato nieko tikriausiai kai griziu i LT atliks abrazija.

Dabar tikriausiai tavo organizmas neatmeta vaisiaus, todėl ir nekraujuosi stipriai. man abu kartus darė abraziją, nes tik vos vos tepliojo rusvai. organizmas pats neišsivalė. Būtinai pasidaryk tyrimus dėl ko vaisius nesivysto. Išsitirk AFS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joliuke: 23 sausio 2009 - 12:25
QUOTE(Joliuke @ 2009 01 23, 10:24)
Dabar tikriausiai tavo organizmas neatmeta vaisiaus, todėl ir nekraujuosi stipriai. man abu kartus darė abraziją, nes tik vos vos tepliojo rusvai. organizmas pats neišsivalė. Būtinai pasidaryk tyrimus dėl ko vaisius nesivysto. Išsitirk AFS



siandien tai isvis labai mazai teplioja ryte net nebuvo tepliojimo.reikes pasidaryt tirimus.skaudziausia kad lauki ir galvoji kad viskas ok o iseina kitaip.o ar tau krutine vis dar skaudejo nes man ji dar kieta ir siek tiek skausminga.
Atsakyti
QUOTE(@rita@ @ 2009 01 23, 12:28)
siandien tai isvis labai mazai teplioja ryte net nebuvo tepliojimo.reikes pasidaryt tirimus.skaudziausia kad lauki ir galvoji kad viskas ok o iseina kitaip.o ar tau krutine vis dar skaudejo nes man ji dar kieta ir siek tiek skausminga.

Pirmą kartą skaudėjo net po abrazijos, o antrą kartą nuo pat pradžių nebuvo labai jautri
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2009 01 23, 10:40)
Pirmą kartą skaudėjo net po abrazijos, o antrą kartą nuo pat pradžių nebuvo labai jautri



na aisku.dekuj uz informacija.sekmes tau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(@rita@ @ 2009 01 23, 13:21)
sveikos mielosios.pas mane yra tokia sunki situacija.esu suio metu ne uk pries pora dienu pradejo tept rudai poto sviesus kraujas nuvaziavus i poliklinika nieko nepasake tik padare nestumo testa patikrino spaudima ir israse skana rytojuj vakarui taigi vakar nuvaziavom pasidaryti skana ir likau apsalus pasake kad pagal mano paskutines menesines iseina kad mano nestumas 12sav ir 2d bet vaiko nemato pasake arba as jau persileidau ir jis jau isejo arba dar anksti nesimato ir liepe ateiti po 10d.bet sekmadieni as skrendu i lt.taigi pirmas dalykas jei buciau persileidus buciau tikrai pajautus ypac tokio laiko o man tik tepe poto  siek tiek daugiau buvo kraujo bet jis buvo be jokiu kresuliu o antru atveju kazkaip neitiketina kad nemato jo suprantu jei butu 5sav.gal kam taip yra buve pasidalinkit savo patirtim nes as jau einu is proto nezinau jauciuosi taip blogai. verysad.gif

uzuojauta tau, man irgi buvo nesivystantis sustojo ties 5 sav o tik 12 ivyko persileidimas ir dare abrazija, bet man buvo baisu tas kad plaukiau kraujo upemis gerai kad jau ligoninej doh.gif tu ziurek jei pajusi kad skauda ir spazmuoja pilva tai gali ir tau prasidedi savaiminis persileidimas tada lek greiciau i ligonine verysad.gif
Atsakyti
[quote=Liusii,2009 01 23, 10:47]
uzuojauta tau, man irgi buvo nesivystantis sustojo ties 5 sav o tik 12 ivyko persileidimas ir dare abrazija, bet man buvo baisu tas kad plaukiau kraujo upemis gerai kad jau ligoninej doh.gif tu ziurek jei pajusi kad skauda ir spazmuoja pilva tai gali ir tau prasidedi savaiminis persileidimas tada lek greiciau i ligonine verysad.gif


aciu.sekmadieni skrendu i Lt ir iskar pas daktara einu.bet cia net nepasake kada sustojo vystitis ar ka tik pasake kad mes nematom vaiko.dabar lyg nera to tepliojimo tik kartais strena paskausta
Atsakyti
man kai buvo nesivystantis nestumas, tai gyd nemate plakancios sirdeles, vaisius nustojo vystytis 6 savaiciu, o 12 - ta savaite ivyko persileidimas. is pradziu rudai patepliojo, o tada ryskus raudonas kraujas pasirode. tavo atveju netikiu, kad 12 savaiciu nestumo nepamatytu, jei viskas butu gerai, nes kai jau veliau emiau lauktis, tai kai turejau 13 savaiciu, dare echo, tai jau net ne zirniukas, o visas zmogutis matesi.
Atsakyti