Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Tęsiame temą apie pientraukius.Sena tema čia
Atsakyti
gal bus kam naudinga info tai idedu čia

"medela" pientraukio nuoma

Pientraukio nuoma kainuoja 7,00 Lt. dienai, savaitgalis skaiciuojamas kaip 1 diena, menesiui -147,00Lt. Uzstatas 400.00 Lt., o uz nuoma mokate, kai grazinate pientrauki. Papildomai reikia nusipirkti rinkineli pieno nutraukimui Lactaset (50,00Lt.), kuris liks Jums ir galesite ji naudoti kaip mechanini pientrauki.
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 01 26, 13:19)
gal bus kam naudinga info tai idedu čia

aciu uz info 4u.gif Tai ar isbandysi nuoma?
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2009 01 26, 14:26)
aciu uz info 4u.gif Tai ar isbandysi nuoma?


nea, manęs nesudomino, per brangu schmoll.gif
verčiau jau pirkti pačiai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 01 26, 13:19)
gal bus kam naudinga info tai idedu čia

"medela" pientraukio nuoma

Pientraukio nuoma kainuoja 7,00 Lt. dienai, savaitgalis skaiciuojamas kaip 1 diena, menesiui -147,00Lt. Uzstatas 400.00 Lt., o uz nuoma mokate, kai grazinate pientrauki. Papildomai reikia nusipirkti rinkineli pieno nutraukimui Lactaset (50,00Lt.), kuris liks Jums ir galesite ji naudoti kaip mechanini pientrauki.


Kas cia per pasiulymas blink.gif As pirkau nauja pientrauki uz 150 Lt. berods + 2 buteliukai buvo prideti. O cia naudoto nuoma menesiui tiek pat, ir dar kazka papildomai reik pirkti uz 50 Lt., ir dar uzstatas 400 Lt. blink.gif blink.gif Gal as kazko nesupratau g.gif

Atsakyti
QUOTE(Miena @ 2009 01 26, 21:31)
Kas cia per pasiulymas  blink.gif As pirkau nauja pientrauki uz 150 Lt. berods + 2 buteliukai buvo prideti. O cia naudoto nuoma menesiui tiek pat, ir dar kazka papildomai reik pirkti uz 50 Lt., ir dar uzstatas 400 Lt.  blink.gif  blink.gif Gal as kazko nesupratau  g.gif


viska supratai teisingai mirksiukas.gif
kalba eina apie šitą pientraukį -agregatą biggrin.gif

user posted image
"Medela" pientraukis Lactina Electric Plus - automatinis galingas ir veiksmingas pientraukis, skirtas nepertraukiamam naudojimui. Vienas iš jo privalumų - traukia pieną imituodamas natūralų kūdikio čiulpimą. Traukimo intensyvumas reguliuojamas. Sterilumas užtikrintas, nes kiekviena mama papildomai įsigyja komplektą Lactaset, kuris jungiamas prie išnuomoto pientraukio motoro. Grąžinus išnuomotą Lactina Electric Plus, Jums liks Lactaset komplektas - paprastas, bet labai patogus mechaninis pientraukis! Šį pientraukį nuomoti ypač rekomenduojama mamytėms, sergančioms laktostaze ar mastitu.

Papildyta:
Miena o koki tu turi? bigsmile.gif
Atsakyti
Tokia info gavau:
Yra medelos modelis, svingeris, kuris kainuoja 330 lt., bet pilnai pakanka Medelos "Mini electric", jis kainuoja 159 Lt.Užtrunkat ištraukti pienelį iš vienos krūtinės minimum.10 min.Be to gali veikti tiek su baterijomis, tiek su laidu.
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2009 01 27, 14:42)
Tokia info gavau:
Yra medelos modelis, svingeris, kuris kainuoja 330 lt., bet pilnai pakanka Medelos "Mini electric", jis kainuoja 159 Lt.Užtrunkat ištraukti pienelį iš vienos krūtinės minimum.10 min.Be to gali veikti tiek su baterijomis, tiek su laidu.


As turiu chicco el. pientrauki mirksiukas.gif Panasaus veikimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 01 27, 00:10)
Papildyta:
Miena o koki tu turi?  bigsmile.gif


Oho agregatas doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif As tai turiu Avent rankini - pati reguliuodavau intensyvuma, irgi mazdaug per 10 min viena kruti pilnai nusitraukdavau. Vienu zodziu, man thumbup.gif Nezinau, man atrodo, kad sava pientrauki geriau tureti - kaina mazesne, o veikimo principas panasus mirksiukas.gif
Atsakyti
avent pientraukis man irgi super.. thumbup.gif
Atsakyti
o aš turiu medela original breastpump...nerealus thumbup.gif 10min. ir iš abiejų krūtų pienas ištrauktas...plius-šaldytuvas toj pačioj tašės..žodžiu grįžtu į darbą apsišarvavusi geru ginklu bigsmile.gif t.y. pientraukiu...ir mano aukselis neliks be pieno biggrin.gif
Atsakyti
kristinita mūsų vaikai ta pacia diena gimę biggrin.gif


aš savo pientraukiu avent rankini, nesu patenkinta, žiauriai atsibodooooo. Visos kas "paragauja" elektrinio pientraukio mechaninio nebenori smile.gif

o as neragavusi jo, nenoriu, noriu elektrinio doh.gif blush2.gif

jaučiu pirksiu ta medelos mini elektric rolleyes.gif
aciu xde už info 4u.gif
Atsakyti