Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Sveikute, qazxde smile.gif oi kaip mane pradziuginai thumbup.gif , nu as taip ir galvojau, kad cia ne nuo to priklauso. Mum jau sian dvi savaiteles, pieno kolkas tirkai pakanka ir dar as ji uzsiladau smile.gif nes nesuvalgo smile.gif Tikiuosi viskas bus gerai ir toliau thumbup.gif O kada tau gimdyti? blush2.gif Jau nedaug gal liko?
Atsakyti
Nu, prigasdino mus visokiom nesamonem blush2.gif Pati esu susijusi su medicina, ir kiek mus moke tai geriau maitinti su pientraukiu, nors specialibe reabilitacija o ne gynekologija, bet turejau tu pomokeliu apie leliuka wub.gif O kai sako moteris kuri uzaugino 3 vaikus, tai ir nezinai kuo tiketi blush2.gif O mums 35 pilnu savaiciu 4u.gif Bet gydytoja pasake po apziuros kad laukt stebuklo 38sav, jau ruostis 4u.gif
Atsakyti
Turiu medelos pientrauki ir laaaabai patenkinta cool.gif Dave pabandyti drauge kuri jau antra vaika augina su juo.
Pirkau www.hiperfarma.lt

Tindirindi kaina apie 300lt uzlauze, o ten dar atrakcija jiems buvo mokejau 169lt thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal cia yra merginu, kurios naudojo medela swing pientrauki? Ar triuksmingas ar patogus?

As savo pirmagymi maitinau iki metuku ir naudojausi AVENT rankiniu pientraukiu, taciau dabar tikrai zinau, kad noriu elektrinio, tik vat AVENT ar MEDELA?
Atsakyti
Gute, įlindau norėdama klausti lygiai lygiai to paties blink.gif kažkodėl vakar pavarčiau info apie medelos pientraukius ir jaulinkstu link jų - kad ir ta "galvutė" pientraukio- jos yra kelios, gali bandyt prisitaikyt (aš nusižiūrėjus confort), o patį pientraukį turbūt Swing modeliuko g.gif

Gal kas naudojot ir Avent elektrinį ir MEdelos - kokie skirtumai, trūkumai, privalumai? g.gif
Atsakyti
As turiu medelos elektrini ta pigesni, bet esu labai patenkinta, o tas brangesnis gal dae geresnis g.gif
Atsakyti
Medelos Swing'as elektrinis pientraukis turi 2 faziu traukimo technologija. Si technologija leidzia per trumpiausia laika istraukti didziausia kieki pieno. Tai labai palengvina nutraukimo procesa. Jeigu pientraukis reikalingas ilgesniam laikui, labiau tinka elektrinis.
Mechaninis pientraukis vargina dilbio ir plastakos raumenis, su senesniais ir petimi tekdavo pasidarbuoti. Taciau jo pilnai uztenka trumpam, vienkartiniam pieno nutraukimui.
Jei rinktis is gamintoju, man kaip medikei aktualu ar gaminys aprobuotas pagal tarptautines medicinines direktyvas. Tai lemia naudojimo sauguma, yra garantija, kad naudojant pagal paskirti, gaminys nepakenks audiniu ar pan. Tai pries perkant, siulyciau pasidometi.
Atsakyti
As su pirmuoju meginau rankini Avent pientrauki, bet isitikinau, kad rankomis nusitraukti zymiai patogiau, geriau (bent jau man smile.gif ir jokiu pientraukio isrinkinejimu, sterilizavimu. Siaip maitinu krutimi, bet jei reikia kada nusitraukti, darau tai rankomis. Ta pati mums ir akuseres patare.
Atsakyti
nu aš su pirmuesu bandžiusi kelis kartus nusitraukti - tai siaubas kažkoks - beveik nebėgo, bet svarbiausia - sunku buvo taikyti į tą indą į kurį bandydavai nutraukti. naktį visai nukvakčiau turbūt. Nežinau, kaip seksis žindyti šįkart, labai norėčiau didžiąją dalį natūraliai - o pientraukiu tik pertekliu arba kai išeinam, bet kas ten žino,kaip bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2009 07 01, 13:54)
Gute, įlindau norėdama klausti lygiai lygiai to paties blink.gif kažkodėl vakar pavarčiau info apie medelos pientraukius ir jaulinkstu link jų - kad ir ta "galvutė" pientraukio- jos yra kelios, gali bandyt prisitaikyt (aš nusižiūrėjus confort), o patį pientraukį turbūt Swing modeliuko g.gif

Gal kas naudojot ir Avent elektrinį ir MEdelos - kokie skirtumai, trūkumai, privalumai? g.gif


Na as taip rinkciausi confort 4u.gif
Su pirmu turejau rankini AVENT tai ten buvo labai daug atskiru detaliu (gaubteliai, sagutes ir t.t.) idomu ar medeloje patogiau?
Atsakyti
QUOTE(Numenor @ 2009 07 02, 12:01)
As su pirmuoju meginau rankini Avent pientrauki, bet isitikinau, kad rankomis nusitraukti zymiai patogiau, geriau (bent jau man smile.gif ir jokiu pientraukio isrinkinejimu, sterilizavimu. Siaip maitinu krutimi, bet jei reikia kada nusitraukti, darau tai rankomis. Ta pati mums ir akuseres patare.


Dėl šito tai pilnai sutinku, man rankom irgi patogiau už mechaninį, greičiau ir daugiau to pieno gaunasi. Elektrinis Avent man neblogai, bet jis man biškį per silpnai traukia, iš vienos krūties nelabai gerai ištraukia, reikia dabaigt rankom.

Rankinis tai tik tiek gerai kad kelionėj jeigu nėra kur elektrinio įjungt tai su rankiniu patogiau, ypač jei nelabai yra kur rankų nusiplaut.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 02 liepos 2009 - 14:35
Avent elektrinis thumbup.gif per 10-15 min nusitraukiu is abieju 100-160 ml
Atsakyti