Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška kosmetika

Plepam toliau ax.gif

Senoji tema:čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo No_Angel*: 25 sausio 2009 - 13:25
QUOTE(No_Angel* @ 2009 01 25, 13:22)
Buvau kątik Kauno Akropolio Droge, tai naujų priemonių pardavime neradau (gal nelabai atidžiai ieškojau  blush2.gif ), vėliau dar iki Eurovaistines nukeliausiu  smile.gif

Bet mėginukų gavau net 3 vnt  bigsmile.gif  bandysiu vakare  ax.gif

Aš būtent Akropolio Droge ieškojau mėginukų, tai siūlė pirkti- gal vistik neatidžiai ieškojot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrinė @ 2009 01 25, 15:14)
Aš būtent Akropolio Droge ieškojau mėginukų, tai siūlė pirkti- gal vistik neatidžiai ieškojot  rolleyes.gif



Gali būt, greitai permečiau akim lentynas ir išbėgau blush2.gif o jie ten prie visų Rasos gaminių padėti?
Atsakyti
O idomu, kiek tos bha yra skinnoren kreme, daugiau ar maziau nei sitoj naujojoj zele g.gif Ir nesupratau, ar naudojant bha reikia saules filtro ar ne...va tas straipsnis anglu kalba geras turbut, issamus, bet kad viska teisingai perskaityciau reikia labai daug versti doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
Oi, ne schmoll.gif doh.gif skinnorene ne bha, o azelaino rugstis doh.gif
Atsakyti
vistik internete daugiau paskaicius supratau kad su BHA kaip ir su AHA kremukais primygtinai rekomenduojama naudot filtrus nuo saules. taip kad pavasariop nepamirskit veiduku patept kokiais spf 4u.gif pati dabar suku galva ka cia vasara reiks daryt- noris ir pasidegint, bet ir spuogu nesinori doh.gif o man priemones su rugstimis kolkas vienintelis issigelbejimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2009 01 25, 15:25)
Gali būt, greitai permečiau akim lentynas ir išbėgau  blush2.gif o jie ten prie visų Rasos gaminių padėti?

aš nė nežiūrėjau, bet va pvz maximoj tai padėta prie visų ir apskritai pakuotė veik nesiskiria nuo nuo kitų rasos priemonių, tai reik skaityti, kas parašyta ant dėželės.
Atsakyti
QUOTE(Cukrinė @ 2009 01 25, 18:58)
aš nė nežiūrėjau, bet va pvz maximoj tai padėta prie visų ir apskritai pakuotė veik nesiskiria nuo nuo kitų rasos priemonių, tai reik skaityti, kas parašyta ant dėželės.



joa, maximoj radau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 01 23, 16:52)
nu čia tai naujienos man apie BHA  rolleyes.gif

Turejau galvoje konkrecius produktus, o ne rugsti bendraja prasme. Nuo 1 proc BHA kreme tikrai neatsiras jautrumas saulei.

QUOTE(nep @ 2009 01 23, 20:17)
Buvau 3 vietose, niekur nera parduoti dar sios naujienos, nors meginuka gavau ir taip, pirkau segtuku, galvojau, siaip uzejus neduos blush2.gif O nei Farmoj, nei Rimi nei tame paciame Droge parduoti nera...Tai vat.

Del kitu, tai esu turejus daug sampunu Margarita, visi nepatiko, veliasi plaukai po ju...Net su ta alaus kauke, jos kokybe pasirode irgi abejotina...Bet vat tonikas misriai odai valomasis Margaritos, pasirode labai neblogas, ir pagal kaina  thumbup.gif Duso zeles labai skaniai kvepia, irgi patinka.

Gal kas bande Margaritos plauku laka, galetu parasyt atsiliepimus

Rimi, Farmos kol kas neturi. Droguose turi buti.

QUOTE(Cukrinė @ 2009 01 25, 17:58)
aš nė nežiūrėjau, bet va pvz maximoj tai padėta prie visų ir apskritai pakuotė veik nesiskiria nuo nuo kitų rasos priemonių, tai reik skaityti, kas parašyta ant dėželės.

Skiriasi, skiriasi, paprasta Rasa - su sidabro folija, jautriai odai - su rozine folija, probleminei odai - su melyna folija.
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif čia Biok už su kaupu tesėtą pažadą. testuosiu šiandien išsijuosus pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 01 26, 08:56)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  čia Biok už su kaupu tesėtą pažadą. testuosiu šiandien išsijuosus  pioneer.gif

Dziaugiuosi, kad pasieke be kliuciu. Paskutiniu metu esu labai nusivylusi pasto ir kurjeriu darbu.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 01 26, 09:56)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  čia Biok už su kaupu tesėtą pažadą. testuosiu šiandien išsijuosus  pioneer.gif



lauksim nesalisku vertinimu 4u.gif
siandien bandysiu droge gaut meginuku, labai jau smalsu smile.gif
Atsakyti
sake alytaus droguose bus kaip siandien,tai nuvariau ir pasirodo be reikalo doh.gif pardavejos net nezino,kada gaus doh.gif
Atsakyti