Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

Nauji nameliai
Atsakyti
tai tada aš pirmoji registruojuos naujuose namučiuose 4u.gif su naujais mamkai thumbup.gif smagių plepaliukų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš taip pat jau čia smile.gif Bet po savaitėlės žygiuosiu į šeštą mėnesį 4u.gif Man tai keista, kaip mamos nesugeba susiskaičiuoti, koks jų vaikui mėnuo eina mirksiukas.gif Pažiūrėsim kaip ten bus...
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 26, 20:03)
Aš taip pat jau čia smile.gif Bet po savaitėlės žygiuosiu į šeštą mėnesį 4u.gif Man tai keista, kaip mamos nesugeba susiskaičiuoti, koks jų vaikui mėnuo eina mirksiukas.gif Pažiūrėsim kaip ten bus...

Ne visos nori iš karto išeiti....user posted image
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 26, 21:03)
Aš taip pat jau čia smile.gif Bet po savaitėlės žygiuosiu į šeštą mėnesį 4u.gif Man tai keista, kaip mamos nesugeba susiskaičiuoti, koks jų vaikui mėnuo eina mirksiukas.gif Pažiūrėsim kaip ten bus...

mes ir panašiai už savairės žygiuosim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 26, 19:23)
Noriu paklausti ar jūsų mažyliai jau reaguoja į vardą? Mano reaguoja, bet gal tik į balsą dar? smile.gif

nu mes tai vardu mazai vadinam blush2.gif Kukulis, kudikutis, emulis ir pan vardai vyrauja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 26, 20:08)
mes ir panašiai už savairės žygiuosim thumbup.gif

Tai susitiksim vėliau... Vėl prieš pabaigą....user posted image

O dar kitą kartą gal jau ir teises turėsiu, arba vėliau.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 26, 21:11)
nu mes tai vardu mazai vadinam  blush2.gif  Kukulis, kudikutis, emulis ir pan vardai vyrauja  lotuliukas.gif

mūsiškė pašaukus reaguoja, bet jaučiu čia daugiau į garsą, o ne į vardą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 26, 21:14)
Tai susitiksim vėliau... Vėl prieš pabaigą....user posted image

O dar kitą kartą gal jau ir teises turėsiu, arba vėliau.... blush2.gif

aš teises irgi turiu, bet jau senai niekur nevažinėjau, tai bijau vairuoti, jaučiu imsiu papildomų pravažiavimų, kad vėl galėčiau pradėti vairuoti, nes be mašinos tikrai sunku, nors tėtis mus db visur vežioja, bet norisi pačiai kur nors nulėkti doh.gif
Papildyta:
beje mamai, nuo kada planuojat duoti mišinuko nr.2 ir įvesti grūdines košytes (čia kas jau primaitinat ir valgot mišinuką mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 26 sausio 2009 - 20:18
Pas mumi irgi nėra tikrojo vardo - žiogas, gudrutis, nykštukas, kartais pylipukas, jeigu atsimenat tą pampersų reklamą prieš kažkiek tai laiko...user posted image
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 26, 22:19)
Papildyta:
beje mamai, nuo kada planuojat duoti mišinuko nr.2 ir įvesti grūdines košytes (čia kas jau primaitinat ir valgot mišinuką mirksiukas.gif )



as jau dabar duodu aptamila2,o del kosyciu tai nupirkom milupos kosyte paragauti tai labai patiko pipirui, tai jauciu reikes dazniau duoti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 26, 22:06)
Ne visos nori iš karto išeiti....user posted image

Na taip, bet juk ir vėl susitiksim, o be to aš manau, kad forume būtinas nuolatinis atsinaujinimas, kai imama virti savose sultyse tampa neįdomu bigsmile.gif
Aš saviškį vadinu zuikiu, pupinuku, vikšreliu ir berniuku bezdaliuku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 26, 20:19)
mūsiškė pašaukus reaguoja, bet jaučiu čia daugiau į garsą, o ne į vardą 4u.gif
Papildyta:

aš teises irgi turiu, bet jau senai niekur nevažinėjau, tai bijau vairuoti, jaučiu imsiu papildomų pravažiavimų, kad vėl galėčiau pradėti vairuoti, nes be mašinos tikrai sunku, nors tėtis mus db visur vežioja, bet norisi pačiai kur nors nulėkti doh.gif
Papildyta:
beje mamai, nuo kada planuojat duoti mišinuko nr.2 ir įvesti grūdines košytes (čia kas jau primaitinat ir valgot mišinuką mirksiukas.gif )

Aš planuoju tik kai turėsim 6 mėn. Dabar ir taip gerai priauginėjam. Maitinamės mišriai mirksiukas.gif

QUOTE(dange29 @ 2009 01 26, 21:28)
Na taip, bet juk ir vėl susitiksim, o be to aš manau, kad forume būtinas nuolatinis atsinaujinimas, kai imama virti savose sultyse tampa neįdomu bigsmile.gif
Aš saviškį vadinu zuikiu, pupinuku, vikšreliu ir berniuku bezdaliuku lotuliukas.gif
..
Na su mūsų kilbukais vienodos košės neišvirsi.. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti