Įkraunama...
Įkraunama...

Higieniniai įklotai

Sveiki....

Pradejau naudoti siuos iklotus ir esu jais labai patenkinta... Taciau noretusi suzinoti daugiau atsiliepimu ir nuomoniu.....

Parasau puslapiuka, kur yra daug informacijos apie juos....
http://winalite.lt/lt/love_moon.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 20 vasario 2009 - 10:58
QUOTE(Akasha @ 2009 01 27, 14:20)
Sveiki....

Pradejau naudoti siuos iklotus ir esu jais labai patenkinta... Taciau noretusi suzinoti daugiau atsiliepimu ir nuomoniu.....

Parasau puslapiuka, kur yra daug informacijos apie juos....
http://winalite.lt/lt/love_moon.php


As naudoju, nu jie tokie komfortiski, bet as turiu kazkokiu dideliu problemu, kuriu dar nesugeba atrasti ginekologai ir uzksnisa su savo tuo nematymu, taigi va del sito reikalo visiskai nepadejo man, net turejau nustoti vandenuko uzpilineti, nes skausmas man dar padidejo ir t.t. tai dabar uz sia nemaza kaina naudoju, kaip paprastus iklotus, biski brangu ar ne g.gif
Atsakyti
As irgi juos naudoju ir esu jais patenkinta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(piku_dama @ 2009 01 27, 14:26)
As irgi juos naudoju ir esu jais patenkinta lotuliukas.gif

jauciasi kazkoks pagerejimas jei ir buvo kokiu problemu?
Atsakyti
QUOTE(elvyra100 @ 2009 01 27, 18:17)
jauciasi kazkoks pagerejimas jei ir buvo kokiu problemu?


Man asmeniskai menesines maziau skausmingos pasidare.... Na visiskai skausmo nenueme, bet tikrai sumazino ir vaistu gerti nebereikia... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Padebesytė @ 2009 01 27, 13:25)
As naudoju, nu jie tokie komfortiski, bet as turiu kazkokiu dideliu problemu, kuriu dar nesugeba atrasti ginekologai ir uzksnisa su savo tuo nematymu, taigi va del sito reikalo visiskai nepadejo man, net turejau nustoti vandenuko uzpilineti, nes skausmas man dar padidejo ir t.t. tai dabar uz sia nemaza kaina naudoju, kaip paprastus iklotus, biski brangu ar ne g.gif

Ką jūs ten ir kur užpilinėjat ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 01 29, 23:40)
Ką jūs ten ir kur užpilinėjat ? g.gif


O del uzpylimo, tai jei dar nezinai tai norint kad anijonai pradetu veikti, jiems reikalinga dregme, o ne pas visas juk ta dregme ten buna 4u.gif
Tai del anijonu veikimo reiketu sudrekinti , bet as nieko nedrekinu, man ir taip jie veikia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 20 vasario 2009 - 10:54
QUOTE(blakstienute @ 2009 01 30, 08:10)

O del uzpylimo, tai jei dar nezinai tai norint kad anijonai pradetu veikti, jiems reikalinga dregme, o ne pas visas juk ta dregme ten buna  4u.gif 

Na, jau nesekit pasakų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 01 30, 10:17)
Na, jau nesekit pasakų bigsmile.gif


O tu nesek pasakeciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstienute @ 2009 01 30, 10:00)
O tu nesek pasakeciu  ax.gif

Kuo galite patvirtinti savo teiginį, kad sušlapinus įklotą anijonai pradeda veikti ?
Atsakyti
as irgi vakar buvau pristatyme,tai ten irgi minejo kad reikia sudrekinti,bet kai dedi pvz ant krutu.sake irgi padeda g.gif nuo mastito.
na ir as bandysiu. tik biski nerima kelia kad jie pagaminti kinijoje g.gif o siaip tai darauges sake thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 01 30, 11:34)
Kuo galite patvirtinti savo teiginį, kad sušlapinus įklotą anijonai pradeda veikti ?



O kuo jus galite patvirtinti kad nereikia drekinti ax.gif

Papildyta:
QUOTE(ziuzytea @ 2009 01 30, 11:43)
as irgi vakar buvau pristatyme,tai ten irgi minejo kad reikia sudrekinti,bet kai dedi pvz ant krutu.sake irgi padeda g.gif nuo mastito.
na ir as bandysiu. tik biski nerima kelia kad jie pagaminti kinijoje g.gif o siaip tai darauges sake thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Na koks skirtumas kur jie pagaminti, svarbu kad kinai isvis kazka isranda o ne kaip musu salis 4u.gif
tai sertifikuotas produktas todel nereikia nerimauti.
Perka moterys ir dziaugiasi.
Jau ne viena atsake kad sumazejo skausmai menesiniu metu ir trumpesnis sirgimo laikotarpis smile.gif
Atsakyti