Įkraunama...
Įkraunama...

Prispaustas vaikelis

[SIZE=1]Sveikos mamytes ir busimos,norejau paklausti ar buvo kam,kad ju vaikutis yra prispaustas ar apspaustas.Per musu antra echo daktare pasake kad vaikelis yra apspaustas,liepe daug ilsetis.Gal zinot ka dar galeciau daryt kad taip nebutu,o gal kuriai taip buvo,ar yra?
Atsakyti
PRASAU JUSU VISU MAMYTES,GAL ESATE GIRDEJA KA NORS APIE TAI?LABAI NERIMAUJU DEL SAVO LELIAUS,PRISIGALVOJU KAD JEIGU JAM JAU DABAR MAZA VIETOS PAS MANE,TAI KAIP BUS VELIAU?O DAR VIENA PAZYSTAMA PASAKE KAD TAI NIEKO GERO TIPO RUOSKIS GIMDYT DAUG ANKSCIAU,IR GALI BUT NELABAI GERAI.BIJAU BE PROTO,BANDAU SAVE RAMINTI DEL SAVO MAZYLIO,KAD DAR BLOGIAU NEBUTU,BET LABAI SKAUDU SIRDI IR NERAMU,KALTINU SAVE KAD GAL KAZKA TAI BLOGAI PADARIAU? verysad.gif verysad.gif unsure.gif fear.gif help.gif help.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(mazutesaule @ 2009 01 29, 00:20)
PRASAU JUSU VISU MAMYTES,GAL ESATE GIRDEJA KA NORS APIE TAI?LABAI NERIMAUJU DEL SAVO LELIAUS,PRISIGALVOJU KAD JEIGU JAM JAU DABAR MAZA VIETOS PAS MANE,TAI KAIP BUS VELIAU?O DAR VIENA PAZYSTAMA PASAKE KAD TAI NIEKO GERO TIPO RUOSKIS GIMDYT DAUG ANKSCIAU,IR GALI BUT NELABAI GERAI.BIJAU BE PROTO,BANDAU SAVE RAMINTI DEL SAVO MAZYLIO,KAD DAR BLOGIAU NEBUTU,BET LABAI SKAUDU SIRDI IR NERAMU,KALTINU SAVE KAD GAL KAZKA TAI BLOGAI PADARIAU? verysad.gif  verysad.gif  unsure.gif  fear.gif  help.gif  help.gif  cray.gif  cray.gif


Visų pirma, tai reikėtų nurimti ir atsipalaiduoti, mažiau gąsdintis interpretuojant daktarės komentarus smile.gif. Reikėjo labiau tą savo daktarę prispaust, kad išsamiau pakomentuotų, ką tai reiškia, nes pats terminas "apspaustas leliukas" nėra labai jau moksliškas ir diagnozę primenantis. Bet jei pasiūlė daugiau ilsėtis, gal tiesiog šiek tiek spazmuoja gimda? Man, kai spazmavo, liepė pagert daugiau magnio. Aš čia nieko nepatarinėju, bet manau, kad geriau nueiti pas gydytoją ir išsiaiškinti, ką ji turėjo galvoje. Arba apskritai nueiti pas kitą gydytoją, vardan ramybės smile.gif. Ir tik nusiraminti!! Nes nuo nervų ta gimda tikrai spazmuoja, ir leliui nėra labai smagu ir patogu.
Ir dar - jei gydytoja būtų mačiusi rimtą bėdą, būtų siuntusi į ligoninę, paskyrusi griežtą lovos rėžimą ar dar ką.. O dabar turbūt tiesiog norėjo, kad labiau save pasaugotumėte, tai ir leptelėjo.
Visos mes mamos, esamos ir būsimos, labai išgyvenam dėl leliukų savo, prisiinterpretuojam ir prisigalvojam daugiau, nei reikėtų blush2.gif
Truputį pagooglinau, čia, panašu, mamytės diskutavo apie panašias situacijas http://www.supermama...php/t11578.html
Linkiu nusiraminti, ir sėkmingai toliau nešioti savo mažylį 4u.gif
Atsakyti
Aciu [COLOR=red]saulyte gelyte,uz poros dienu eisiu pas daktare,tai issiklausinesiu kas ir kaip?.O,ta daktare kuri man pasake,nelabai leidosi i kalbas,nes tai buvo jos pamainos galas ir norejo kuo skubiau manim atsikratyt,isvis buvo nelabai maloni.Tikiuosi mano leliui viskas bus gerai ir aciu uz palaikyma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazutesaule @ 2009 01 28, 23:20)
O DAR VIENA PAZYSTAMA PASAKE KAD TAI NIEKO GERO TIPO RUOSKIS GIMDYT DAUG ANKSCIAU,IR GALI BUT NELABAI GERAI.


Mažiau reiktų tokių pažįstamų klausyt - kiekvienas nėštumas unikalus, jeigu būtų gresiantis tau priešlaikinis, būtų į ligoninę paguldę. Ką tas apspaustas reiškia sunku pasakyti, gal tiesiog turėjo galvoj kad vaisiaus vandenų mažiau, ar vaisius įsitaisęs kaip nors netradiciškai - geriausia jeigu diagnozė tokia neaiški, nueiti pas kitą gydytoją ir pasitikslinti kas ten ne taip.

Plius kitos ginekologės dar mėgėjos kabinėtis prie nereikšmingų dalykų, tai vietos per mažai, tai per daug, tai svoris per mažas, tai per didelis ir pan., nors iš tikrųjų viskas ten gerai ir nukrypimas minimalus. Arba pasako vaisiu pagal nėštumą didelis arba mažas,ir dar tokiu veidu kad atrodo čia jau tragedija, o tiesiog kūdikiai auga nevienodai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 29 sausio 2009 - 13:48
QUOTE(Elemire @ 2009 01 29, 13:46)
Mažiau reiktų tokių pažįstamų klausyt - kiekvienas nėštumas unikalus, jeigu būtų gresiantis tau priešlaikinis, būtų į ligoninę paguldę. Ką tas apspaustas reiškia sunku pasakyti, gal tiesiog turėjo galvoj kad vaisiaus vandenų mažiau, ar vaisius įsitaisęs kaip nors netradiciškai - geriausia jeigu diagnozė tokia neaiški, nueiti pas kitą gydytoją ir pasitikslinti kas ten ne taip.

Plius kitos ginekologės dar mėgėjos kabinėtis prie nereikšmingų dalykų, tai vietos per mažai, tai per daug, tai svoris per mažas, tai per didelis ir pan., nors iš tikrųjų viskas ten gerai ir nukrypimas minimalus. Arba pasako vaisiu pagal nėštumą didelis arba mažas,ir dar tokiu veidu kad atrodo čia jau tragedija, o tiesiog kūdikiai auga nevienodai.


Pirmadieni einu pas kita ginekologe,tai visko issiklausinesiu paprasysiu kad echo padarytu,ir man jau bus nebesvarbu ar ji geros nuotaikos ar ne, ji tures man viska smulkiai isaiskint.Jei reikes dar ir pasibarsiu,nes man jau atsibobo ,kad jos su kai kuriom is musu net nesiskaito,neskaito zmonemis.
Atsakyti
QUOTE(mazutesaule @ 2009 01 31, 10:28)
Pirmadieni einu pas kita ginekologe,tai visko issiklausinesiu paprasysiu kad echo padarytu,ir man jau bus nebesvarbu ar ji geros nuotaikos ar ne, ji tures man viska smulkiai isaiskint.Jei reikes dar ir pasibarsiu,nes man jau atsibobo ,kad jos su kai kuriom is musu net nesiskaito,neskaito zmonemis.


Na ir teisingai, tu turi teisę žinoti kokią diagnozę jos tau paišo, turi paaiškinti. 4u.gif Sėkmės pirmadienį. 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz palaikyma ELEMIRE thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi kažką panašaus leptelėjo praeitą savaitę ginekologė, tačiau buvau ne pas savąją, o ši tik pavadavo. Fu, kaip man nepatiko - stengiuosi dabar atmesti visą info, ką ji man per ištisą valandą bandė velti... ir kad vaikas prispaustas ir kad aš pieno neturėsiu, kad pačiai gimdyti sunku bus. Nu velnias, ko tik neprišneka jos... o aš tik apakusi, kaip šitaip galima... juk mes dabar tokios jautrios viskam... Aš iš pradžių galvojau, nekreipsiu dėmesio, bet va vis išlenda koks velniukas, vis pagalvoju, o gal tas ir anas ir teisinga... Gerai, kad su vyru lankėme gerus kursus, kur aiškiai pasakė - svarbiausia mūsų, mamų ramybė. Jei mes gerai jaučiamės, lialiukui irgi bus gerai. O su tom blogom mintim tik prisišauksime kokių nesąmonių.
Taip kad linkiu ir jums ir sau - nusiraminti ir džiaugtis šiuo laikotarpiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mazutesaule @ 2009 01 28, 23:20)
PRASAU JUSU VISU MAMYTES,GAL ESATE GIRDEJA KA NORS APIE TAI?LABAI NERIMAUJU DEL SAVO LELIAUS,PRISIGALVOJU KAD JEIGU JAM JAU DABAR MAZA VIETOS PAS MANE,TAI KAIP BUS VELIAU?O DAR VIENA PAZYSTAMA PASAKE KAD TAI NIEKO GERO TIPO RUOSKIS GIMDYT DAUG ANKSCIAU,IR GALI BUT NELABAI GERAI.BIJAU BE PROTO,BANDAU SAVE RAMINTI DEL SAVO MAZYLIO,KAD DAR BLOGIAU NEBUTU,BET LABAI SKAUDU SIRDI IR NERAMU,KALTINU SAVE KAD GAL KAZKA TAI BLOGAI PADARIAU? verysad.gif  verysad.gif  unsure.gif  fear.gif  help.gif  help.gif  cray.gif  cray.gif

Labai noreciau padeti,bet nieko apie tai nzn unsure.gif Jei butu kas nors labai rimto,tai daktere tikriausiai iskart butu pasakiusi apie tai.
Atsakyti
QUOTE(Jazzas @ 2009 02 01, 18:55)
Fu, kaip man nepatiko - stengiuosi dabar atmesti visą info, ką ji man per ištisą valandą bandė velti... ir kad vaikas prispaustas ir kad aš pieno neturėsiu, kad pačiai gimdyti sunku bus. Nu velnias, ko tik neprišneka jos...


Na jau labai įdomu kaip ji ten tą pieną pamatavo. doh.gif Bet tikrai kartais jau kai prišneka... jeigu nėra ligos tai išgalvoja.
Atsakyti
Taip gydytoja, kalbėdama su savo mintimis, kažką pasako, o nėštukė po to ir ligą įsikalbėti gali g.gif
Atsakyti