Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Danguj gyveno vaikutis ir ruošėsi netrukus gimti. Viena diena jis paklausė Dievo:
- Man sako, kad tu rytoj ketini mane nusiusti i zeme, bet kaip as ten gyvensiu budamas toks mazytis ir bejegis?
- Is daugelio angelu as isrinkau viena tau. Jis lauks taves ir tavim rupinsis - atsake Dievas.
- Bet juk cia, danguje, man nieko netruksta, bet tos dainos ir šypsenos...man ju reikia, kad buciau laimingas..
- Tavo angelas tau dainuos ir sypsosis kiekviena diena. Tu jausi jo meile ir busi laimingas.
- Bet - neatlyzo mazasis - kaip as suprasiu, kai sumanim kalbes, juk as nemoku zmoniu kalbos?
- Tai paprasta, tavo angelas kalbes tau pacius graziausius ir silciausiu zodzius, kokiu tu dar nesi girdejes, ir su didziule kantrybe bei rupesciu jis mokys tave kalbet.
Vaikutis pakele i Dieva akis:
- O ka as darysiu, kai noresiu pasikalbeti su tavimi?
Dievulis nusisypsojo:
- Tavo angelas suglaus tavo delniukus ir mokys tave maldu.
- O as girdejau, kad zemeje yra blogu zmoniu, kas mane apsaugos ir gins?
Dievas apkabino vaikuti:
- Tavo angelas tave gins, net jeigu grės pats didziausias pavojus.
Ir staiga mazutis nusimine:
- Bet as visalaika busiu nelaimingas, nes daugiau taves nebepamatysiu...
Dievas pakele vaikuti ir tare:
- Tavo angeliukas visa laika kalbesis su tavimi apie mane ir mokys kelio, kad galetum pas mane sugrizti. Netgi jei as visa laika busiu salia taves.
Šiuo metu buvo taip gera ir ramu danguje, bet zemeje jau girdejosi balsai ir vaikutis paskubomis svelniai paklause:
- Dievuliau, jeigu jau man reikia tave palikti, prasau pasakyk man kuo mano angelas vardu!
- Tavo angelo vardas nera svarbus, tu ji tiesiog vadink mamyte:)

user posted image

Na va nauja temute, naujos viltys ir naujos nestuke.gif
Sekmes visoms!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 28 sausio 2009 - 20:01
Kokie grazus zodziai ax.gif
Atsakyti
Dekui, skolinti bet tikrai grazus, taip ,kad turime visos sulaukti savu angeleliu wub.gif
Papildyta:
Kada testuosies J01? As jauciu jau nuo 8dienos gadinsiu testukus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2009 01 28, 18:18)
Kokie grazus zodziai  ax.gif

Tikrai,nuostabus zodziai 4u.gif
Atsakyti
Taip,labai grazu!.. as net apsiverkiau....
Atsakyti
Kaip grazu, Corina wub.gif... Apsizliumbiau del paskutinio sakinio wub.gif...
Atsakyti
QUOTE(Corina @ 2009 01 28, 20:27)
Dekui, skolinti bet tikrai grazus, taip ,kad turime visos sulaukti savu angeleliu wub.gif
Papildyta:
Kada testuosies J01? As jauciu jau nuo 8dienos gadinsiu testukus doh.gif


Corina, grazus namuciai, aciu wub.gif
o kelinta tau diena? as kazka praleidau blush2.gif
Atsakyti
Prisiduodu į naujus namučius:šiandien po pirmos apžiūros mato 8 folikulus (du -15mm).Prie 225 gonalio,pridėjo po vieną ampulytę centrotide (labai jie man skaudžiai leidžiasi ir mėlynės lieka biggrin.gif Kita apžiūra sekmadienį.
Nors ne pirmas kartas,bet nežinau geri čia mano tokie rodikliai ar ne.
Atsakyti
Dekui mergaites...
Siri dar man diena be numerio bet jau planuoju kaip darysiu tuos testukus as kantrybes tam neturiu tai va:)
Atsakyti
QUOTE(Dijav @ 2009 01 28, 22:54)
Prisiduodu į naujus namučius:šiandien po pirmos apžiūros mato 8 folikulus (du -15mm).Prie 225 gonalio,pridėjo po vieną ampulytę centrotide (labai jie man skaudžiai leidžiasi ir mėlynės lieka biggrin.gif Kita apžiūra sekmadienį.
Nors ne pirmas kartas,bet nežinau geri čia mano tokie rodikliai ar ne.


Auga, graziai auga thumbup.gif thumbup.gif . Svarbiausiai kokybe, ne kiekybe.
Sekmes!! 4u.gif

Medeina, o su kitais stimuliuojanciais neimanoma bandyt? g.gif
Pas mane pries pirma stimuliacija FSH virs 11 ar netoli 12 buvo, bet stimuliuojant su Bravelle ir Menopur ( nezinau ar LT toki yra, bet negi tik vieni stimuliuojantys taikomi), augo puikiai folikulai. Aisku ir slopino visa laika salia su Lupronu.
Sekmes kuo didziausios!!
Atsakyti
QUOTE(Dijav @ 2009 01 28, 21:54)
Prisiduodu į naujus namučius:šiandien po pirmos apžiūros mato 8 folikulus (du -15mm).Prie 225 gonalio,pridėjo po vieną ampulytę centrotide (labai jie man skaudžiai leidžiasi ir mėlynės lieka biggrin.gif Kita apžiūra sekmadienį.
Nors ne pirmas kartas,bet nežinau geri čia mano tokie rodikliai ar ne.

Man atrodo, kad labai gerai ax.gif Man po pirmos apžiūros tik 7 tematė, o va kiek išaugo biggrin.gif

Kažin kaip Alisai vakar sekėsi, jai vakar punkcija lyg buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singerita: 29 sausio 2009 - 08:26
spygli80, taip ir planuojam, histeroskopija, tik kad pirma reik sulaukti tu nelemtu mmm doh.gif
o pas mane net neteplioja ne trupucio schmoll.gif
Dijav, viskas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti