Įkraunama...
Įkraunama...

Planinis cezaris IIdalis:)

Labuka!

ilendu po keliu dienu i sena tema, o- ji jau uzbaigta! Ir antrosios kaip ir neradau! I pabaiga visai maloniai pabendravom ir susidraugavom.. cool.gif

Laukiu sugriztant!!! wub.gif
Atsakyti
sveikos. turiu toki klausima, nezinau kur kitur to paklaust galeciau jeigu ne cia blush2.gif tai va, mano klausimas: ar imanoma lietuvoje sumokejus pinigus (ar privaciuose gimdymo namuose ar kaip, na nelb isivaizduoju ar paprastose ligoninese tai imanoma) pagimdyti vaika su cezario pjuviu, bet ne del to ,kad naturaliai gimdyt neimanoma, o todel, kad pati moteris to nori? as asmeniskai labai bijau gimdymo, turiu siaubinga fobija, negaliu net pagalvot apie naturalu gimdyma,jo kancias ,visokius plysimus ir t.t. , todel gimdyt sugebeciau tik jei man atliktu cezario pjuvi. ar gydytojai tai daro jei moteris pageidauja, ir isvis kaip jie i tokius prasymus reaguoja? aciu is anksto jei kas sugebesit issamiai papasakot blush2.gif
Atsakyti
Mano draugės(šiuo metu laukiasi) gydytoja paklausė kaip planuoja gimdyti:pati ar norėtų cz.Draugė apstulbus buvo,nes šiaip labai sunku rasti gydytoją,kuri cz darytų tik dėl to,kad to nori nestuke.gif Tai dabar galvoja ką pasirinkti,nes pati gimdyti taip pat labai bijo...
Atsakyti
tai visdelto tai yra imanoma, rast toki daktara, nors sunkiai, bet imanoma, ta ir norejau suzinot. bigsmile.gif
Atsakyti
Mano ginekologe atsizvelgia i nestuke.gif norus. Is Kauno. Gimdymai vyksta Krikscioniskuose namuose. Moderni ir nemoralizuojanti, su zvakem nestovinti..As pirma norejau gimdyti naturaliai ir be epiduro. Tad aprode is anksto visas galimybes: atskira palata, vonia- gimdymui vandenyje, gimdant klause ar noriu muzikos ir t.t. Bet buvo Cezaris. Ir antras bus. Su ja kalbetis galima apie viska. Jei nori- galesiu duoti jos koordinates. Ataziavus, pamacius galesi pati ivertinti kaip ji.

Tiesa, ir reanda graziais susiutas. Ji akuseriu komanda pasirenka pati. Su kuo dirbs
Atsakyti
Sugrizau bigsmile.gif visai kitokia, o gal mums nestukiu pasnekesiuose susikurti tema panasia - pavyzdziui pametinukes cezarinukes ar pan, kad paskiau nebutu off topic smile.gif nes man idomu butu pasidalinti patirtimi su mamytem musu situacijoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(viduciux @ 2009 01 31, 14:51)
Sugrizau  bigsmile.gif visai kitokia, o gal mums nestukiu pasnekesiuose susikurti tema panasia - pavyzdziui pametinukes cezarinukes ar pan, kad paskiau nebutu off topic smile.gif nes man idomu butu pasidalinti patirtimi su mamytem musu situacijoje  g.gif



DAFAI!!! Bet ciur ne as. Nes dabar isvariau visus i lauka ir megausiuos lovoje ramybe. Gal dar pavyks knyga paskaityt. Duok info: kur kada. O paskui viena per kita susisieksim ir susibursim.
Kas cia per pametinukai? bigsmile.gif Koks amzius pirmojo? Ir koks nestumas? Ir kokios gi mintys is viso? Va, taip siulau tema ir pradet

Siaip yra jau pametinukiu tema. Tik jos labai susibendravusios... cool.gif O pametinukes- cezarinukes kaip ir butu kitokia temike..

Ai, gal liekam cia. Isjunks- isjunks. Plepam cia, juk vistiek imesim viena kita zodi apie "planini cezari" bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visai kitokia: 31 sausio 2009 - 14:57
QUOTE(visai kitokia @ 2009 01 31, 12:53)
DAFAI!!! Bet ciur ne as. Nes dabar isvariau visus i lauka ir megausiuos lovoje ramybe. Gal dar pavyks knyga paskaityt. Duok info: kur kada. O paskui viena per kita susisieksim ir susibursim.
Kas cia per pametinukai?  bigsmile.gif Koks amzius pirmojo? Ir koks nestumas? Ir kokios gi mintys is viso? Va, taip siulau tema ir pradet

Siaip yra jau pametinukiu tema. Tik jos labai susibendravusios... cool.gif O pametinukes- cezarinukes kaip ir butu kitokia temike..

Ai, gal liekam cia. Isjunks- isjunks. Plepam cia, juk vistiek imesim viena kita zodi apie "planini cezari" bigsmile.gif

buvau uzsukus i pametinukiu namucius, jauku ten, kazkaip nesinori ir brautis, na, man patinka kai mazai mamyciu plepa, turi bendru minciu ir panasiai, susibiciuliavusios buna smile.gif tai va, pas jas tokia aura man smile.gif

Papildyta:
tai kai pagimdysim savo kleckiukus, susibendravusios mamos, kursim savo pametinuku namucius smile.gif idomu, kaip Ozkutas laikosi, juk paskutines savaiteles bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduciux: 31 sausio 2009 - 17:34
Kiek Tau kaip nestuke.gif laiko???
Atsakyti
QUOTE(visai kitokia @ 2009 01 31, 16:57)
Kiek Tau kaip nestuke.gif  laiko???

man pagal mmm jau daug, (10.15 paskutines buvo) tik pilvukas nelenda niekaip (nebent nakti, kai i wc noriu, tai kartu su pusle issipucia blush2.gif ) pirmadieni eisiu pirmam echo, tai gal jau pasakys ir kas pilvelyje gyvena wub.gif nuo pirmadienio ir liniuote uzsidesiu mirksiukas.gif kazkaip su situo nestumu neskaiciuoju tu savaiciu doh.gif
Atsakyti
Na, prisiduodu - gimdymas rugpjucio 1, kol kas nieko apie tuos reikalus nesnekejom, tik paklause, ar noreciau pati gimdyti, tai be abejo, atsakiau, kad nenoriu rizikuoti, tai bus planinis CP, bet viskas bus aptarta veliau smile.gif
Atsakyti

Sveikutes 4u.gif
norejau pasiteirauti apie planinius cezarius,nes paciai bus atliekamas toksai,ir lb bijau unsure.gif nes isvis naujokele sioje nestuke.gif srityje unsure.gif Kokia siaip kaina ir kiek laiko viskas trunka? unsure.gif kaip po cezario jautetes?ir kaip su leliuku bendravimas? wub.gif
buciau dekinga uz info,nes man jau nebe dauk liko..o zalia visai esu unsure.gif
aciu jums 4u.gif
Atsakyti