tai pats maistas ir nesukelia mutacijų,bet sukelia jame esantys priedai,cheminės medžiagos vienaip ar kitaip pakliuvę į maistą.Ir tos mutacijos vyksta nuolat,tik ne visos jos yra labai "blogos"
Tai kodėl GMO pavojingesnis nei nemodifikuota daržovė, išauginta naudojant trąšas, naudojant priemones nuo kenkėjų ir augalų ligų Papildyta:
QUOTE(žydrynė @ 2010 12 29, 10:54)
Tiomersalio dabar yra tik kai kuriose vakcinose,kitur jis pakeistas fenoksietanoliu,kuriame yra fenolio,kuris"slopina fagocitų aktyvumą ir yra toksiškas visoms ląstelėms. Gali sukelti sisteminį apsinuodijimą, galvos skausmą, silpnumą, konvulsijas, inkstų pažeidimą bei mirtį. "
O ant abortuotų embrionų ir dabar auginama,pvz.raudonukės virusas.
Kiek ir kokiu būdu reikia suvartoto fenoksietanolio, kad jis sukeltų sisteminį apsinuodijimą
Gerai skamba: abortuoti embrionai Ir iškart susidaro įspūdis, kad farmacinės kompanijos veža iš visų kraštų abortuotus embrionus, kad pagaminti vakcinas, tiesa?Ar bandėt pasidomėti, kaip ten yra/buvo iš tiesų
sudedamosios skiepų medžiagos: fenoksietanolis . Konservantas iš fenolio ir entilenoksido. Naudojamas: skystas muilas, putos voniai, kosmetika, kvepalai, šampūnas, vakcinos. Galimas šalutinis poveikis: alerginis bėrimas jautriems žmonėms; koncentruotas tirpalas sukelia galvos skausmą, vėmimą, inkstų nepakankamumą.
GMO - apie jį žr. aukščiau ištraukose iš "GYVYBĖS PASLAPTYS".
natrio gliutamatas - didysis žiurkių tukintojas, tik visur praleidžiama info, jog žiurkėms juo maistas nebuvo gardinamas, bet leidžiamas tiesiai į kraują. Skiepai leidžiami ne į kraują, bet aišku vistiek nuo jų nutukome...
magnio sulfatas kaip vaistas naudojamas 2500 miligramų kiekio dozėmis. skiepų atveju turime mikrogramus. apsigimimų nesukelia net esant didžiosioms dozėms. plečia kraujagysles.
dikalio fosfatas : Rūgštingumą reguliuojanti medžiaga, emulsiklis, stabilizatorius, apsaugo nuo džiūvimo ir naudojamas kaip rūgštingumo reguliatorius, taip pat miltelius apsaugo nuo supuolimo. Padidina antioksidantų aktyvumą. Paros norma: Iki 70 mg/kg kūno masės, pvz., naujagimio norma - 210-280 mg. Skiepuose - apie 100-200 mikrogramų (ne miligramų). Pašalinio poveikio nepastebėta.
L-asparagino monohidratas Pakeičiamoji amino rūgštis, padeda organizmui pašalinti toksinius elementus, pavyzdžiui šviną ir gyvsidabrį. Asparagino monohidratas kartu su fenilalaninu sudaro dirbtinį saldiklį aspartamą.
glicerolis Kilmė: Natūralus angliavandenis alkoholis, įeinantis į visų riebalų sudėtį. Jo taip pat mažomis koncentracijomis randama kraujyje. Funkcijos ir savybės: Mažo kaloringumo saldiklis, drėgmę išlaikanti medžiaga. Produktai: Daugeliui duonos ir konditerijos gaminių. Paros norma: Neribojama. Pašalinis poveikis: Glicerolis organizme absorbuojamas ir perdirbamas kaip gliukozė į riebalus.
citrinos rūgšties monohidratas : Naudojamas: maisto pramonėje (maisto priedas E 330), farmacijoje, buitinių chemijos gaminių gamybai. Ūmus toksiškumas bandomiems gyvūnams (žiurkės) vid. LD50 - 3g /kg; prarijus(pelės) LD50-5040mg/kg. Dirginimas - akių (triušis): 750 mg/24h - smarkus; odos (triušis): 500 mg/h - vidutinis. Poveikis žmonėms - įkvėpus dulkių, galimas kvėpavimo takų dirginimas, kosėjimas ir dusimas. Patekęs didelis kiekis gali sudirginti odą, akis. Prarijus - vėmimas, viduriavimas. Skiepuose esantis kiekis - 0,5 mg.
natrio chloridas Izotoninis natrio chlorido tirpalas yra skystis, kuris pagal osmosinį slėgį ir natrio jonų koncentraciją yra panašus į kraujo plazmą. Jis vartojamas kai kuriems švirkščiamiems vaistams tirpinti. Be to, didesnis šio tirpalo kiekis tinka organizmo natrio ir chloro jonams bei dehidracijos atveju skysčiams papildyti. Be to, juo galima plauti ir drėkinti žaizdas.
trometamolis paros dozė vaikui - 30 ml. trometamolio lašelinės taikomos esant nudegimam, apsinuodijimams, acidozei, pooperaciniam inkstų nepakankamumui etc.
aliuminio hidroksidas Prarijus LD50 >5000 mg/kg žiurkėms. Poveikis žmonėms - patekus į akis, galimi mechaniniai ragenos ir konjunktyvo pažeidimai. Įkvėpus dulkių, galimas kvėpavimo takų dirginimas. Dulkės gali kauptis bronchuose. Netirpus vandenyje, gamtoje plačiai randama medžiaga. Skiepuose esanti dozė - 0,45-0,85 mg.
formaldehidas Be jokių abejonių FA yra toksiška ir kancerogeninė medžiaga, kas yra moksliškai įrodyta. Nustatyta, jog formaldehidas, kurio koncentracija ore siekia 1 mkg/l, jau gali sukelti kliniškai pasireiškiančią simptomatiką patiems jautriausiems žmonėms. Formaldehido letalinė koncentracija, nustatyta eksperimentuose su žinduoliais, yra apie 400 mg/kg, jei medžiaga vartojama peroraliai. Vidutinė FA koncentracija ore yra apie 0,5-1 mkg/m3 tačiau urbanizuotuose vietovėse bei gyvenamųjų patalpų viduje koncentracija būna gerokai didesnėse, kartais siekianti ir dešimtis mikrogramų kubiniam metrui oro. Žmogus, kvėpuodamas tokiu oru, per parą vidutiniškai gauna apie kelis miligramus formaldehido. Gana nemažas kiekis šios medžiagos yra ir cigarečių dūmuose, stipriai rūkantis žmogus per parą su cigarečių dūmais gali gauti papildomai apie 1 mg formaldehido. Formaldehido kiekis vandenyje ir maiste Formaldehido koncentracija geriamajame vandenyje paprastai nesiekia 0,1 mg/l, ir per parą šiuo keliu žmogus gauna apie 0,2 mg formaldehido. Maiste formaldehido gali būti tiek natūraliai, tiek ir dėl to, jog maisto produktai gali būti dirbtinai apdorojami chemiškai ar termiškai, ar laikomi induose pagamintuose iš polimerų formaldehido pagrindu. Vaisiuose ir daržovėse yra vidutiniškai 3-60 mg/kg formaldehido, pieno produktuose - apie 1 mg/kg, mėsoje ir žuvyje - 6-20 mg/kg, moliuskuose - 1-100 mg/kg. Sunku tiksliai apskaičiuoti kiekį formaldehido, patenkančio į žmogaus organizmą per parą su maistu, nors apytiksliai šis kiekis turėtų būti apie 1,5-14 mg. Skiepuose yra x mg (mkg?) formaldehido.
Nesat skaičius istorijų, nes gana ilgą laiką buvo visuotinis vakcinavimas, o paskui irgi gana ilgą laiką nebuvo mitų apie aliuminio, tiomersalio ir kitų medžiagų žalą bei jų ryšį su autizmu. Labai paprasta. Todėl sąlyginai labai nedaug žmonių yra neskiepyti, o kadangi labai nedaug neskiepyti - labai nedaug užsikrečia minėtomis ligomis ir dar mažesniam kiekiui yra buvę komplikacijų, todėl sunku tikėtis, jog žmonės, kuriem buvo komplikacijų, apsilankys būtent šioje temoje ir pasidalins patirtimi.
Apie savo kokliušo istoriją aš jau pasakojau, nesakau, kad tai buvo nepataisoma, bet kad aš netekau mėnesio savo gyvenimo ir jis virto košmaru - faktas. Nes kiekvieną dusimo akimirką atsimenu iki šiol , nors praėjo 27 metai.
Jau gal ir nebe tiek "nedaug", esu macius laida kur buvo grasinama skiepytis nes atsisakanciu skiepytis iki 50% mamu... bet negaliu deja pagrysti kur girdejau, ir nuo kokiu konkreciai skiepu.
Jau gal ir nebe tiek "nedaug", esu macius laida kur buvo grasinama skiepytis nes atsisakanciu skiepytis iki 50% mamu... bet negaliu deja pagrysti kur girdejau, ir nuo kokiu konkreciai skiepu.
Pediatro knygoje skaičiau, kad taip yra kai kurių JAV valstijų vietovėse.
Lietuvoje, sprendžiant iš aplinkinių pasisakymų ir forumo mamų, spėčiau, jog skiepų atsisako priklausomai nuo vietovės 1-5 procentai populiacijos. Spėtina, šis kiekis išaugs
Privalomojo skiepų kalendoriaus skiepai. Išsyk atsiprašau dėl skiepuose surašytų medžiagų kiekių ankstesnėje žinutėje, jie bus dar mažesni nei nurodyta.
TUBERKULIOZĖ sudėtis: 1 ml paruoštos vakcinos yra:
HEPATITAS B Hepatito B (rekombinantinės DNR) vakcina (adsorbuota)
Veiklioji vienos dozės (0,5 ml) medžiaga yra: paviršinis hepatito B antigenas (rekombinantinės DNR)* 10 mikrogramų *adsorbuotas hidratuotu aliuminio oksidu iš viso: 0,25 miligramų Al3+ ir gaminamas rekombinantinių mielių ląstelių (Saccharomyces cerevisiae)
HAEMOPHILUS INFLUENZAE b TIPO KONJUGUOTA VAKCINA IR ADSORBUOTA DIFTERIJOS, STABLIGĖS, PILNOS LĄSTELĖS KOKLIUŠO BEI INAKTYVUOTA POLIOMIELITO VAKCINA Act-HIB (milteliai vienai imunizavimo dozei):
Haemophilus influenzae* b tipo polisacharido, sujungto su stabligės sukėlėjo baltymu - 10 µg** trometamolio buferis(1) sacharozė TETRACOQ (suspensija injekcijoms vienai imunizavimo dozei):
išvalyto difterijos toksoido (gaunamas iš toksino detoksifikuojant formaldehidu) - ne mažiau kaip 30 TV išvalyto stabligės toksoido (gaunamas iš toksino detoksifikuojant formaldehidu) - ne mažiau kaip 60 TV Bordetella pertussis inaktyvuota karštyje su formaldehidu ir fenoksietanoliu - ne mažiau kaip 4 TV 1 tipo poliomielito viruso inaktyvuoto formaldehidu - 40 DV*** 2 tipo poliomielito viruso inaktyvuoto formaldehidu - 8 DV*** 3 tipo poliomielito viruso inaktyvuoto formaldehidu - 32 DV*** aliuminio hidroksido (nurodomas Al kiekis) - 0,65 mg formaldehidas, fenoksietanolis, Tween 80, HANKS terpė 199****
Yra formaldehido, fenoksietanolio, aliuminio.
D.T. VAX injekcinė suspensija ADSORBUOTA DIFTERIJOS IR STABLIGĖS VAKCINA
Veiklioji medžiaga yra išgrynintas difterijos anatoksinas (≥30 TV vienoje 0,5 ml dozėje) bei išgrynintas stabligės anatoksinas (≥40 TV vienoje 0,5 ml dozėje).
Pagalbinės medžiagos yra aliuminio hidroksidas, tiomersalis ir buferinis tirpalas, kuriame yra natrio chlorido, natrio rūgščiojo fosfato dihidrato, kalio dihidrofosfato ir injekcinio vandens.
Yra aliuminio, tiomersalio.
TYMŲ , KIAULYTĖS IR RAUDONUKĖS VAKCINA Veikliosios medžiagos yra: gyvas susilpnintas Švarco tymų virusas, gyvas susilpnintas RIT 4385 epideminio parotito (pagal Jeryl Lynn) virusas, gyvas susilpnintas Wistar RA 27/3 padermės raudonukės virusas. Pagalbinės vakcinos medžiagos yra aminorūgštys, laktozė (bevandenė), manitolis, neomicino sulfatas, sorbitolis, raudonasis fenolis, natrio chloridas, magnio sulfatas, kalcio chloridas, kalio divandenilio fosfatas, dinatrio vandenilio fosfatas. Vakcinos tirpiklis injekcinis vanduo.
Yra neomicino ir fenolio.
GERIAMOJI POLIOMIELITO VAKCINA Vieną vakcinos dozę sudaro: - 2 lašai (0,1 ml) tirpalo iš daugiadozės pakuotės. Kiekvienoje 0,1 ml dozėje yra: 1-ojo tipo poliomielito viruso (štamas LS c2ab) - mažiausiai 1 000 000 CCID50* 2-ojo tipo poliomielito viruso (štamas P 712, Ch, 2ab) - mažiausiai 100 000 CCID50* 3-ojo tipo poliomielito viruso (štamas Leon 12a1b) - mažiausiai 600 000 CCID50* *CCID50 = TCID50 = infekcinė dozė 50% ląstelių kultūrų. Žmogaus albumino - 1,0 mg Fenolio raudonojo - reikiamas kiekis pažymėti spalvai Magnio chlorido buferinio moliarinio tirpalo - q.s. 0,1 ml
Yra fenolio.
PASIUTLIGĖS VAKCINA Viena dozė
Milteliai Sausai šaldyta pasiutligės vakcina (WISTAR strain RABIES PM/WI 38-1503-3M) paruošta Vero ląstelėse, inaktyvinta ir išgryninta (1 imunizacijos dozė)*. Maltozė (tiek, kiek reikia 1 imunizacijos dozei). Žmogaus plazmos albuminas (tiek, kiek reikia 1 imunizacijos dozei). Tirpiklis 4 natrio chlorido tirpalas (0,5 ml).
Infoskiepai.lt tinklapyje kazkodel vakcinose nurodo tiomersali. Pvz. difterijos-stabliges vakcinoje skirtoje vaikams. Kitose vakcinose, pvz.hepatito B, nenurodo, bet raso: Jei Jūs esate ar Jūsų vaikas yra alergiškas tiomersaliui. Jeigu abejojate, pasakykite gydytojui apie visas Jus ar Jūsų vaiką anksčiau ištikusias alergines reakcijas. http://www.infoskiep...l=data_lt/4/41/
Tai kodel sakote, kad dabar vakcinose tiomersalis nebenaudojamas?
Žinau gydytojų daugiavaukę šeimą kuri neskiepijo nei vieno savo vaiko jokiais skiepais, jie jau pasiekė 30 m ribą, visi sveiki kaip ridikai. Apskritai mažai serga.
Infoskiepai.lt tinklapyje kazkodel vakcinose nurodo tiomersali. Pvz. difterijos-stabliges vakcinoje skirtoje vaikams.
Kitose vakcinose, pvz.hepatito B, nenurodo, bet raso: Jei Jūs esate ar Jūsų vaikas yra alergiškas tiomersaliui. Jeigu abejojate, pasakykite gydytojui apie visas Jus ar Jūsų vaiką anksčiau ištikusias alergines reakcijas. http://www.infoskiep...l=data_lt/4/41/
Tai kodel sakote, kad dabar vakcinose tiomersalis nebenaudojamas?
Tiomersalis BEVEIK nebenaudojamas, palyginti su tuo kiekiu ir naudojimo paplitimu, koks yra buvęs. Naudojamas difterijos ir stabligės vakcinoje iš privalomojo skiepų kalendoriaus bei gripo vakcinoje.
Tik esmė jo kiekis... Kaip ir kalbant apie kitas medžiagas, pakenkimą sukelia didelės medžiagos dozės. Bet kas, ko yra mažai, vaistas, ko daug - nuodas. Tai kažkaip nemanau, jog difterijos vakcinoje galima rasti tokį tiomersalio kiekį, kuris galėtų sukelti apsinuodijimo gyvsidabriu pasekmes. Juoba kad pats tiomersalis net nėra grynas gyvsidabris...
Turbūt pastebėjot, kad kalbant apie skiepus sudarančias medžiagas, letalinė dozė maždaug 500 - tūkstančius kartų viršija tas, kurios sudaro skiepus
Tai kodėl GMO pavojingesnis nei nemodifikuota daržovė, išauginta naudojant trąšas, naudojant priemones nuo kenkėjų ir augalų ligų Papildyta:
Kiek ir kokiu būdu reikia suvartoto fenoksietanolio, kad jis sukeltų sisteminį apsinuodijimą
Gerai skamba: abortuoti embrionai Ir iškart susidaro įspūdis, kad farmacinės kompanijos veža iš visų kraštų abortuotus embrionus, kad pagaminti vakcinas, tiesa?Ar bandėt pasidomėti, kaip ten yra/buvo iš tiesų
Aš rašiau apie "normalų" maistą,GMO maistas yra nenatūralus,todėl jo poveikis nenuspėjamas,ir mes jo nežinom,nes tyrimai dar neatlikti.
Plačiau nesidomėjau,nes tai nėra svarbi priežastis,dėl ko neskiepiju
O fenoksietanolis bet kokiu atveju yra nuodinga medžiaga
Privalomojo skiepų kalendoriaus skiepai. Išsyk atsiprašau dėl skiepuose surašytų medžiagų kiekių ankstesnėje žinutėje, jie bus dar mažesni nei nurodyta. ...
Ką tiksliai blogo nuveikia mikrograminiai fenoksietanolio kiekiai? Jūs neišsisukinėkit, tiksliai parašykit
Aš taip irgi galiu - užsispirsiu, kad bulvės nuodingos ir rėksiu ant kiekvieno kampo (jos ir yra nuodingos nemeluočiau gi).
sakykim, kada jie buvo privalomi. kai gūglinu ieškodama skiepų kalendoriaus, tai jį išmeta su šiuo būdvardžiu
Šiais laikais reikia pervadint, o kaip - nežinia. Tradiciniu skiepų kalendoriumi?