QUOTE(žydrynė @ 2010 12 30, 16:43)
Skeipai vienodai išbalansuoja imuninę sistemą,tiek ankstesni,tiek dabartiniai.Ir būtent atsakas iššaukiamas nenatūralus,nes jis iššaukiamas cheminių medžiagų pagalba.Visa tai,ką jūs čia papilstėt,jūsų pamąstymai,ar mokslinė medžiaga?Nepateikit to kaip vienintelės tiesos,nes yra ir absoliučiai priešingos info.O dėl dirbtinai suaktyvinto imuniteto atsiranda autoimuninės ligos
tai, ką pateikiau - mokslinė medžiaga

Nesu tiek išsilavinusi, jog galėčiau mąstyti tomis temomis savarankiškai.
Dabar apie jūsų pačios postą. Skiepai negali vienodai išbalansuoti imuninės sistemos, jei išvis tai daro, dėl paprastos aritmetikos - nes antigenų skaičius, suleidžiamas imunitetui susidaryti, buvo 90 proc. didesnis anksčiau nei dabar. Būtų tas pats, kaip teigti, jog kibiru vandens ir litru vandens galima vienodai palaistyti tokį patį daržovių sklypą. Nors kodėl jums nepradėjus ir dėl to ginčytis? Juk gali būti absoliučiai priešinga info
Toliau. atsakas iššaukiamas natūralus, nes jis iššaukiamas ne cheminių medžiagų pagalba (jos ten ne dėl atsako dedamos), o gyvų ar negyvų virusų pagalba. Beje, net ir cheminių medžiagų pagalba jis būtų natūralus - man išvis įdomu, ką jūs turit galvoje, sakydama "nenatūralus atsakas"? Gali būti nenatūralios, žmogaus pagamintos medžiagos, įvedamos į organizmą, o kaip gali būti "nenatūralus atsakas"?
Ir toliau. Dėl dirbtinai suaktyvinto imuniteto atsiranda autoimuninės ligos. Kaip įdomu. Net neskaitant to, jog to niekas kol kas patikimai neįrodė, tai ir klausiu taip pat kaip Dangė:
iš kur atsiranda neskiepytų asmenų autoimuninės ligos?
kodėl visiems ar bent daugumai su dirbtinai suaktyvintu imunitetu neatsiranda autoimuninės ligos? gerai, sumažinkim reikalavimus. kodėl vaikų autistų yra lygiai skiepijamoje populiacijoje ir neskiepijamoje populiacijoje? (moksliniai duomenys šalių, kurios 20 metų tyrė šias populiacijas - šalys berods Danija, JK, ir dar trys, jei reikės , pažiūrėsiu tiksliau). Jei būtų kalti skiepai, juk neskiepijamoje populiacijoje vaikų autistų turėtų būti žymiai daugiau?
kodėl jūs prieštaraujate užsispyrusi minčiai, jog autoimuninių ligų daugėja ne dėl skiepų (juoba tai nelogiška, jų turi mažėti, nes anksčiau gaudavo vaikai daugiau brudo nei dabar, ir jei būtų kalti skiepai, tai būtent anksčiau būtų šių ligų protrūkis), o dėl to, kad jos geriau diagnozuojamos? Nes jos tikrai geriau ir dažniau diagnozuojamos, ne tik dėl daktarų veiklos, bet ir dėl geresnio tėvų apsiskaitymo ir kreipimosi savo laiku į gydytojus. Tiesa, kalbant apie hiperaktyvumo sindromą, jis dažnai tiesiog "pripaišomas" dėl didžiulio su juo susijusio biznio, bet kiek suprantu, kalbame apie autizmą.
Papildyta:
QUOTE(žydrynė @ 2010 12 30, 17:34)
Imuninį atsaką sukelia inaktyvuoti formaldehidu antigenai ir adjuvantai,t.y.dažniausiai naudojamas aliuminio hidroksidas.
Turėjau minty skiepai padidina riziką autoimuninėms ligoms
Gal jau užteks apie tuos adjuvantus
Dar sykį įmetu tikslią citatą. Ir va po jos negali būti nei kitos tiesos, nei kitos nuomonės, nes TAIP YRA, kaip parašyta, nors jūs galvą į sieną atsidaužykit.
Aliuminis
Aliuminis skiepuose naudojamas kaip pagalbinė medžiaga. Tai reiškia, jog jis padeda skiepams sukurti geresnį imuninį atsaką. Be tokios pagalbinės medžiagos kaip aliuminis vaikui reikėtų didesnės skiepo dozės, jog ji deramai apsaugotų nuo infekcijos. Aliuminis saugiai naudotas skiepuose daugiau nei septyniasdešimt penkerius metus. Tačiau didelės aliuminio dozės sutrikdo neurologinę raidą, todėl buvo sukurtas dar vienas hipotetinis ryšys tarp aliuminio ir autizmo.
Sutinku su ekspertais, teigiančiais, kad reikia atlikti daugiau tyrimų dėl aliuminio vakcinose; tačiau nesutinku su panika, keliama dėl aliuminio, ir įspėjimų, kuriuos gauna šeimos.
Štai kodėl:
aliuminis yra natūraliai žemės plutoje pasitaikantis elementas. Jo yra mūsų vandenyje, maiste, ore, kuriuo kvėpuojame, ir net krūties piene.
Naujagimis gauna reikšmingai daugiau aliuminio per pirmuosius pusę gyvenimo metų iš krūties pieno ar mišinuko nei iš skiepų (maždaug 4,4 miligramų aliuminio iš skiepų, 7 miligramai iš krūties pieno, 38 miligramai iš mišinėlių ir 117 miligramų iš sojų mišinėlių). Šis faktas dažniausiai patogiai pamirštamas prieš skiepus nukreiptoje literatūroje. Jei planuojate neskiepyti savo vaiko, sunerimę dėl aliuminio, galite tučtuojau liautis žindyti dėl tos pačios priežasties. Ir jei manote, kad mišinėlis bus geresnė išeitis taip nėra. Mišinėliuose yra daugiau aliuminio nei krūties piene. Žinoma, nenoriu, kad liautumėtės žindyti ar maitinti savo kūdikį mišinėliais; tiesiog noriu parodyti faktus perspektyvoje.
šaltinis: Eat sleep poop A common sense guide to your baby's first year. Scott E. Cohen M. D.