Įkraunama...
Įkraunama...

Trečią sykį būna kitaip :)

Tiek daug perskaitytu istoriju, tiek sykiu nubrauktos asaros susigraudinus nuo aprashyto dziaugsmo ir gimimo stebuklu…. wub.gif

O musu istorija tokia:...
Tik - pradziai- pagrindinis veikejas nuotraukos paciam centre:)


user posted image



Dabar musu stebukliukui jau daugiau nei du metukai… Aptartas ir planuotas bene metus laiko – vis viena buvo kaip griaustinis is giedro dangaus blush2.gif Ilgai galvojome ar planuoti- didieji jau kaip ir praauge, jokiu suvarzymu “laisvei”; ar pasiryzti vel gyvenimui tarp sauskelniu ir buteliuku…. Visgi nusprendem, kad pasistengsim rasti siela norincia ateiti musu pasauliu pasidziaugti smile.gif Vien nuspresti neuzteko, metai matyt savo daro, “dirbtuves” be naujausiu technologiju, ner ko noret greito rezultato….
Manot nepavyko? Hm- pusmetis, kitas - ir stai cool.gif
Trecias neshtumas thumbup.gif
darbotvarkeje du punktai:
1.pasisakyt vaikams
2. ir prisiduot gydytojai
Geda sakyt, bet nepamenu katra punkta iveikem pirmiausia; taciau puikiai prisimenu kaip kalbejom su vaikais apie busima leliuka. Pasakom kad gims lapkricio pabaigoj. Vyriausias ima skaiciuot nuo lapkricio galo 9 menesius atgal !!! blink.gif blink.gif Hmmmmm….. Pasijuntam su MB kaip pagauti paaugliai blush2.gif
Su gydytoja buvo paprasciau. Viskas kaip priklauso: reguliarios apziuros, tyrimai… Ir nors labai norejo rekomenduoti kur gimdyti, as pasirenku ginekologe, pas kuria gimdziau savo antraji sunu (pries 10 metu).
Dziaugiuosi neshtumu. Tik oro kazkaip truksta, karshta… unsure.gif Langus laikau atidarus visam bute… O ypac nakciai pasirupinu kad vaikams oro netruktu. MB sustyres verkslena, kad namuose shalta kaip Siaures ashigalyje, burbuliuoja kad as , kuri vidury vasaros sugeba ilysti po kaldra su vilnonem kojinem ir zieminiu megztiniu – dabar bandau ledo rumus is namu padaryti.
Vaziuoju “tartis” i Mazylio gimdymo namus. Tiksliau , pradzioj pasiskambinu ir paklausiu kokiu metu galiu rasti gydytoja ir kur ateiti. Atvaziuoju, kopiu i trecia auksta, pasisakau pro shali einanciai sesutei kad ieskau gydytojos Jackonienes, ir ji pazada tuoj tuoj pakviesti; isitaisau ant minkstasuolio, laukiu gal 10-15 minuciu; galiausiai prieina maloniai besishypsanti gydytoja: “Turbut manes laukiate? Sesute sake, kad iesko kazkas”
Nuziuriu gydytoja- tokia jaunatviska, o as isivaizdavau kad bent 10 metu vyresne bus ? Visai atmintis shlubuoja, tikrai nei uz ka nebuciau atpazinusi… net liuobteliu: “Turbut jusu laukiu- bet jus taip pasikeitusi”, gydytoja nusijuokia:”kai plaukus persidaziau- niekas nebeatpazista” ; pasisakau ko atejus: “Noriu pas jus gimdyti, jau esu karta pas jus gimdzius” . Puiku, keliaujam i apziuros kambari. Pildom dokumentus, kalbam, ziurim i brangenybe echoskopu…. Tariames del sekancio vizito… Pro duris galva ikisha “baltas chalatas”: “klausyk Jurate, o tu Jackonienes nematei???” blink.gif “Virshuj”. Durys uzsidaro , o mano zhandikaulis taip ir pasilieka placiai atvertas blink.gif – nagi juk taip ir galvojau, kad labai pasikeitus…. “o..oooo… jus- kas?” klausiu.
Issiaiskinam padeti: ji-tikrai ne Jackoniene. schmoll.gif “tuoj pakviesiu” siulosi, o as apsigalvoju-labai patiko man si gydytoja nuo pirmos bendravimo minutes. Kalbam apie epidura, na-ne, aciu nenoriu: du pagimdziau, tai jau ir trecia kaip nors. Nusiveda pas anesteziologus- kalbam apie visus epiduro pliusus ir minusus. Ka gi- apturesiu nauju ispudziu- gimdysiu su epiduru!!!! Jokio skausmo – vien ramus vaikelio atejimas thumbup.gif
Vaikstau i baseina, megaujuosi neshtumu (et, juk paskutinis kartas, reik pasidziaugt). Svoris auga net nuo oro, bet nepergyvenu (pirmas neshtumas +25 kg, antrasis laikantis dietos + 28 kg- pries genetika sunku kovoti). Problema vienintele – ima skaudeti pilva, bet ne taip kaip su gresianciu (shitus dalykus jau gerai pazystam is senu laiku), o taip lyg sumushta butu, pleshtu lyg kas. Nestumas 36 savaiteliu….
Papildyta:
Vaziuoju apziurai – vaisiaus vandenu kiekis virshina visas imanomas ir neimanomas normas, greitai kaupiasi ir del to pleshia pilva…. Guldo i skyriu. Kartu su dar viena neshtuke. Lauke shalta, o palatoj taip shilta. Truksta oro. Atsidarom langus iki pat galo kiek imanoma ir kvepuojam, kvepuojam, kvepuojam… karsta.gif
Minusas tik tas kad busimieji teveliai palatoje sunkiai ishtveria, o ir atlekusi gydytoja pakraupsta: “Viespatie, kas jums cia taip langus atidare?!?” “Pacios bigsmile.gif ” . lauke sninga…. Grazu… galetum but prie lango visa nakti….. tik pilva baisingai skauda, atrodo lyg plestusi valandomis…
Ateina vizituojantis gydytojas. Paziuri mano pilva, klausia keli leliukai nusimato. “Ashtuoni” noriu pasakyt, bet negaliu, nes esu nescia ir jautri – dar taip paklausinekit-apsiverksiu. Bet neklausineja, skuba.
Issiplaunu galva – is ryto atsibundu persuktu sprandu. Nagi paaiskinkit jus man, kur buna protas pas brandaus amziaus, gudria (ir be abejo grazia) moteri shlapia galva prie atviro lango kiurksoti???? Apie tai kad galvos negaliu pasukt i shona niekam nepasisakau- geda ….
Pries akis savaitgalis, pirmadieni konsiliumas – aptarines mano vandenis-vandenynus. Rashau pasizadejima grizti i palata pirmadieni 9.00 ir esu israshoma namo.
Rami dienele namie su dideliais “mazhyliais”; ilgai vakarojam, lovoj vyras skaito “Kareivi Shveika”, o as bandau “mokslus” knaibyt. Ka ten daug priknaibysi- vyras pastoviai linksmiausias vieteles balsu skaito ir abu kvatojam taip kad net man pilva skauda. Paskaito, juokiames, “oi, skauda” sakau; “skauda?” klausia- “ne, nebeskauda”, vel istrauka ir vel juokiames –vel skauda, neskauda. “Nejuokink- gimdyt pradesiu” ir juokiames kartu. Vyrui neramu, klausia”gal tau saremiai? ”, “ne” –man gi saremiu nebuna kol skatinanciu nesuleidzia, gi ne pirma vaika gimdau- zinau viska!:irnesakyk: " Oi-vel. Oi – shlapia. Sakau – "man rodos jau". Vandenys bega kaip is krano. Gydytoja buvo perspejus- jeigu ka , kojas aukstyn, ir pagulet kol baigs teketi (toks vandenu kiekis gali ir virkstele lauk isplauti). Po kojom gaunu susukta kaldra, po dubce-vyras nespeja kloti ranksluosciu- shlampam kiaurai, ranksluosciai, pagalve, kaldra, lova…. Gerai kad vaikai jau miega…
Man prasideda drebulys, sunku net prakalbeti…. Vyras prijauciamai dreba kartu. Skambinu mamai: imk taksi-jau. Vyras drebulio purtomas blashkosi po buta neshinas shlapiais ir sausais ranksluosciais, kurie net kreta drebanciose rankose. Vyro prashau kviest greituke, vyras ryztingai:”As pats nuveshiu”- nuo siaubo nustoju drebeti “tik ne tu!!!! Tu rankose vairo nenulaikysi!!!!” “Nulaikysiu!” “Buk geras, neveshk”-prashau.
Pagaliau atvaziuoja mama- nuo streso isedus i taksi ji musu adresa buvo pamirshus! lotuliukas.gif
Vyras nusiramina. Rengiuosi ir “plaukiu”, persirengiu, plaukiu,einam i mashina, tiesiam ant sedynes dar du ranksluoscius, o po jais MB dar ir Maximos maisheli patiesia – rado laika sedynes mashinoje taupyti!
Vaziuojam. Ei, zmones- man saremiai!!!! To dar nebuvo. Lyg gimdyciau pirma syki. Labai malonu nera, na bet juk laikina- svarbu tik iki ligonines nusigauti, o jau ten epiduras ir jau tada grynas malonumas cool.gif
Sviesaforai visur raudoni! Kas per nesamone?! Juk beveik 12 nakties-galetu jau ir atjungti!
Pagaliau- gimdymo namai! Tuo paciu metu privaziuoja ir gydytoja! Einam vidun, rengiames, ruoshiames, rodomes, atsidarinejam, jau 6 cm. “Jau galit man epidura daryti”- isdidziai leidziu bigsmile.gif Jokiu problemu: mane siuncia I dusha ir I wc pradzioj, o tada jau darys epidura. Gydytoja nori pastatyti savo mashina kieme, bet spyna uzshalus ir istrigo raktas. Manishkis eina jai pagelbeti. Ech, buciau as zinojus ka jie ten aptarineja!

Papildyta:
Nusiprausti baika, o va is wc niekaip nepasiryztu iseiti. Piktumas ima, juk kaip man epidura padarys jei as wc sedziu! g.gif Kishu galva pro duris ir reikalauju epiduro! Sesute sako palaukti gydytojus (kuri tuo metu su manishkiu vartus atrakinti bando). Laukiu. Grizta. Valio-bus epiduras ! bigsmile.gif ne, dar dokumentus kazkokius pildo, tada apziuri- 7 cm. Per velu epidurui, o ir nelabai jo reikia, vis delto intervencija i stubura, maza kas, o kol prades veikti tai jau ir pagimdzius busi.... Pala, pala- nesitarem mes taip! gun_rifle.gif “Juk jus pazadejot!” sakau ne taip jau ir tyliai “duokit!!!!!!”. “negaliu”. “tai duokit ko galit”. “o ko duoti”. “ Noshpos i vena duokit “-prashausi kaip narkomanas. Duoda smile.gif net ant dushios geriau smile.gif bent kazko dave smile.gif karsta.gif
Prileidzia i vonia vandens. Nenoriu- zinau kuom tai gresia- tuoj pagimdysiu. unsure.gif Na bent 5 minutes atsipalaiduosi- ragina gydytoja. Ilipu- taip ir galvojau. “jau man...”- sakau. “negali buti” -tikrina gydytoja ir tuoj pat keliaujam ant stalo. Nugara skauda nerealiai- o juk turetu pilva ir shonus skaudeti- gi zinau- ne pirma vaika gimdau!!! irnesakyk.gif Gal jie nezino kad man nugara skauda? blink.gif Gal reik pasisakyt? blink.gif Sakau, bet gaunasi tik pratisas :AAAAAAAAAAAAA! “dabar nerek, dabar –stumk” . Aha, o apie nugara kada jums pasisakyti? doh.gif
3 nakties, mazas gniuzulelis man prie krutines.... tobulybe... viso pasaulio grozis ir gerumas....visas musu... wub.gif wub.gif
I palata keliauju su daugiavaikiu teveliu ir su gydytoja smile.gif Gera, kai rupinasi... kalbames.... “gaila, kad epiduro nespejom”, “... mes jau prie vartu buvom nutare be epiduro apsieiti....” blink.gif

P.S. Siek tiek pergyvenau kad pagimdziau 2 savaitem anksciau, bet gydytoja sake kad pirmadieni visvien jau buciau leliu turejus, nes ir be konsiliumo jau buvo aisku, kad man galejo neatlaikyti persitempus gimda ar pilvapleve. Labai dziaugiuos, kad i visus gimdymus vaziavau kartu su vyru, ir be galo dziaugiuosi, kad yra pas mus tokiu gydytoju, kurios i klausima apie “vokeli uz gimdyma” atsako: “jei atvaziuosite ir visai su niekuo nesusitare, as jums 100% garantuoju, kad jumis bus pilnai pasirupinta, galite tikrai niekam nieko neduoti”. wub.gif

Papildyta:


P.P.S. Atsiprashau, kad tokia ilga istorija gavosi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dooovile: 30 sausio 2009 - 03:15
sveikinu!!!
labai zaismingai papasakota smile.gif
4u.gif
Atsakyti
nerealus pasakojimas wub.gif šaunuolė tu wub.gif
Atsakyti
Man labai patiko skaityti, vietomis net garsu juokiausi biggrin.gif Daug laimės ir sėkmės jums ir jūsų šeimynai 4u.gif
Atsakyti
labai graži istorija 4u.gif 4u.gif 4u.gif sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
Doviliuk- tu esi nereali ir tavo gimdymo istorija taip pat!!!!!! Kvatojuos ir aš bigsmile.gif sėdėdama prie darbinio kompiuterio blush2.gif
Labai labai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sacra @ 2009 01 30, 06:41)
sveikinu!!!
labai zaismingai papasakota smile.gif
4u.gif


Aciu ax.gif Dziaugiuos kad patiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rucelie @ 2009 01 30, 09:13)
nerealus pasakojimas  wub.gif šaunuolė tu  wub.gif


smagu matyt pazystama veideli wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Armaneda @ 2009 01 30, 09:30)
Man labai patiko skaityti, vietomis net garsu juokiausi  biggrin.gif  Daug laimės ir sėkmės jums ir jūsų šeimynai  4u.gif


Smagus tie gimdymai mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Aciu uz linkejimus ! Sekmes Jusu sheimynai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 01 30, 09:31)
labai graži istorija 4u.gif  4u.gif  4u.gif sėkmės jums 4u.gif



Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ecka @ 2009 01 30, 10:01)
Doviliuk- tu esi nereali ir tavo gimdymo istorija taip pat!!!!!! Kvatojuos ir aš  bigsmile.gif sėdėdama prie darbinio kompiuterio blush2.gif
Labai labai  thumbup.gif wub.gif


Aciu wub.gif Dziaugiuosi, kad pralinksminau bigsmile.gif
Prashom savas istorijas papasakoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sedziu darbo vietoje ir kikenu hihihi.gif Aplink sedi vieni vyrai ir ziuri kreivai doh.gif
Labai super ispasakota thumbup.gif Laimes ir daug dziaugsmo Jusu seimynai wub.gif
Atsakyti
Dooovliuk, superine storija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif
Ir susigraudinau, ir prisijuokiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzanetukas @ 2009 01 30, 10:33)
Sedziu darbo vietoje ir kikenu hihihi.gif Aplink sedi vieni vyrai ir ziuri kreivai doh.gif
Labai super ispasakota  thumbup.gif Laimes ir daug dziaugsmo Jusu seimynai  wub.gif


Aciu uz grazius linkejimus 4u.gif Kokios mergytes grazios jusu avatare wub.gif ten jusu dukrytes?
Papildyta:
QUOTE(gielux @ 2009 01 30, 11:43)
Dooovliuk, superine storija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif
Ir susigraudinau, ir prisijuokiau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Aciu gielux 4u.gif Man irgi dabar juokinga, bet tada, pries du metus - kazkaip visai juokas neeme schmoll.gif
Kelis sykius po to skambinau gydytojai del vizito- tai prisistatyt labai lengva budavo: "cia ta, kuriai su vyru susistare epiduro nedavet" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dooovile @ 2009 01 30, 10:56)

Aciu gielux 4u.gif  Man irgi dabar juokinga, bet tada, pries du metus - kazkaip visai juokas neeme  schmoll.gif
Kelis sykius po to skambinau gydytojai del vizito- tai prisistatyt labai lengva budavo: "cia ta, kuriai su vyru susistare epiduro nedavet" lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Nu zinok, tavo viena is tu istoriju, kur galima skaityt ir skaityt..dar karta su malonumu perskaiciau thumbup.gif
Atsakyti
Dooovile nu koks fainas gimdymas blink.gif lotuliukas.gif
smagiai papasakojai labai thumbup.gif ir paverkiau ir pasijuokiau biggrin.gif
šaunuolė 4u.gif
Atsakyti